Курси

Bivardi, школа взуттєвої майстерності


  • Київ · вул. М. Ломоносова, 83-а
  • bivardi.com.ua
  • Володимир
  • (097) 292-57-19
  • mail@bivardi.com.ua

Школа взуттєвого майстерності "Bivardi" проводить навчання фахівців з виготовлення модельного взуття в місті Києві з 2010 року. Навчання проходить в спеціальному цеху по виготовленню взуття на професійному обладнанні.

Методика навчання на курсах поєднує теорію і практичні уроки по виготовленню взуття за принципом: "розповіли як - показали на прикладі - повторили за нами". Такий стиль навчання дозволяє на практиці отримати практичні знання.

Курс розрахований на півтора місяці регулярних занять, тривалість одного заняття - 4 години в робочі дні. Всього, 18 занять по 4 години. Інтервал - 3 рази на тиждень зручне для учня час, наприклад: з 09.00 - до 13.00 або з 13.00 - до 17.00 або з 17.00 - до 21.00.

Викладають курси взуттєвого майстерності справжні професіонали своєї справи з великим практичним досвідом і успішними напрацюваннями в даній сфері. Дизайн взуття, моделювання, все етапи виготовлення - пройдуть з ними легко і весело.

Категорії курсів


Курси1

  • Мистецтво, творчість - В'язання, вишивка, шиття
  • Середня школа, студенти, дорослі, пенсіонери

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Обувное дело очень далеко от моей основной профессию .Пришёл на курсы чтобы расширить диапазон хобби- увлечений. При наличии навыков работы ручным инструментом, на понимание процесса ушло три дня. Далее- обретение новых знаний, приёмов ,развитие их. Творчество. По окончании обучения получил не только новую специальность и готовые ботинки,сделанные своими руками, но и заработал, выполнив пару на заказ. В этом всегда могу рассчитывать на помощь и поддержку со стороны Михалыча. За что большое спасибо.

,

Курсы не очень. Отзывы явно написанны под заказ. Очень дорого, знаний мизер. Очень жалею о потраченном времени и огромной сумме денег. Обучался доп на других курсах. Разница Огромная, не в пользу Биварди

,

Очень хотел научится шить обувь, пока было свободное время, нашел школу Михалыча, он же меня и обучал, всем доволен. Теперь хожу в своих новых туфлях

,

Спасибо за курсы ОЧЕНЬ БЫСТРО И ЛЕГКО запоминается Все СУПЕР!!!!!!!!!!!!!


Залишити відгук

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві