Курси

Чудотворні ікони Афону, галерея
Про компанію

13 грудня 2012 у Києві, в легендарному історичній будівлі Будинок Підгорського ( «Замок барона»), пройшло урочисте освячення і відкриття Галереї-ризниці «Чудотворні ікони Афона», в якій представлені списки найвідоміших Афонських ікон: "Ігуменя Гори Афонської", "Достойно є (Милуюча) "," Солодке цілування (Глікофілусса) »,« Отрада і Втіха "," Іверська (Вратарница) "," Архангел Михаїл "," Микола Чудотворець "та інші.

Галерея-ризниця «Чудотворні ікони Афону» - це програма Благодійного Фонду «Живе джерело», спрямована на збагачення і поглиблення духовного життя суспільства через можливість долучитися до святинь Афона. Галерея-ризниця відкрилася по сприянню і Благословення Митрополита Київського і всієї України Блаженнішого Володимира.

Представлені в Галереї-ризниці чудотворні образи написані в келії св. Миколи Чудотворця на горі Афон (ін. Назва - Білозерка, спотворене грец. Буразери; в теперішній час приписана до монастиря Хіландар), яка відома насельниками-іконописцями. Ця іконописна майстерня вважається найвідомішою на Афоні. Афонські монахи при безперервній молитві, з благословення та натхнення, пишуть ідентичні списки відомих чудотворних ікон.

Чому потрібно відвідати Галерею Чудотворних Ікон

По-перше, Ви зможете бути причетними до чуда зцілення, яке чиниться молитвами до знаменитих Афонським ікон. Так, наприклад, що знаходиться в Замку, в Галереї-ризниці, Афонская ікона «Глікофілусса» вже поставила на ноги і зцілила безпліддя далеко не одну людину. Тепер багато людей не тільки з Києва, а й з інших міст прагнуть сюди за допомогою. Двері нашої Галереї завжди відкриті для стражденних, навіть вночі.
По-друге, не кожен має можливість поїхати в паломницький тур, а жінкам доступ на Афон закритий. Таким чином, у наших співвітчизників з'явилася рідкісна можливість прикластися до великим святиням у рідному місті і помолитися за здоров'я рідних і близьких.

Це унікальна експозиція: вперше в історії, Афонські ікони настільки повно представлені за межами Греції.

В Галереї-ризниці щотижня проводяться молебні за здоров'я у образу Богородиці з читанням акафісту перед Її чудотворними Афонської ікони, щоденні екскурсії, проходять лекції на православну тематику, музичні духовні вечори, зустрічі з православними священиками.Це унікальна експозиція: вперше в історії, Афонські ікони настільки повно представлені за межами Греції.

В Галереї-ризниці щотижня проводяться молебні за здоров'я у образу Богородиці з читанням акафісту перед Її чудотворними Афонської ікони, щоденні екскурсії, проходять лекції на православну тематику, музичні духовні вечори, зустрічі з православними священиками.


Курси

1
  • безкоштовно
  • Розвиток дітей - Ранній розвиток, розвиток дітей, Дошкільна освіта, Початкова школа
  • Дошкільники, молодша школа, середня школа
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити

Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.


Усі курси в Києві, а також ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві