Курси

English grammar shop, школа англійської мови
Про компанію

Ласкаво просимо в школу іноземних мов!

English grammar shop школа англійської мови - це професійна команда філологів і сертифікованих фахівців. Школа знаходиться в місті Дніпропетровськ і весь час зростає і вдосконалюється. Наші викладачі мають Кембреджскіе сертифікати такі як: IELTS і CAE.

Чим ми відрізняємося від такої великої кількості інших шкіл?

  • English Grammar Shop- це не клуб, це не курси, це школа в класичному розумінні!
  • Ми підбираємо для кожного індивідуальний підхід і враховуємо бажання наших студентів.
  • Ми навчаємо тільки англійської мови - значить, це якісно!
  • Є можливість самостійно регулювати свій графік і місце проведення занять, а також займатися по SKYPE.
  • Забезпечення високої якості послуг. Ми завжди ставимо на перше місце якість, і це залишається твердим і незмінним принципом нашої роботи.
  • Діти і дорослі, які займаються у нас, традиційно успішно здають Міжнародні іспити і набувають знання на рівні мовного ВНЗ ще до закінчення середньої школи!
  • Демократичні ціни і раположение в центрі міста.

Саме в English Grammr Shop була створена і впроваджена унікальна авторська методика навчання, яка дозволяє освоїти англійську мову в рекордно короткі терміни. Побудований на її основі загальний курс дозволяє всього за 9 місяців «вирости» з нуля до рівня Intermediate. Позитивні відгуки слухачів підтверджують це: 96% з них рекомендують English Grammr Shop друзям і знайомим, а 75% приходить до нас знову - вдосконалюють свої знання.

Незважаючи на високу якість роботи, ми не зупиняється на досягнутому і прагнемо зробити навчання в нашій школі ще ефективніше для слухачів. Комфортне приміщення і привітні викладачі зроблять ваше навчання ще більш продуктивним.

Наша школа вважає своєю місією дати своїм клієнтам свободу спілкуватися на рівних, перебуваючи в будь-якій країні світу, і ефективно досягати своїх цілей, не маючи перешкод у вигляді мовного бар'єру. Ми ставимося до наших студентів так, як хочемо, щоб вони ставилися до нас.

Щоб бути кращим - треба вчитися у кращих!

Якщо хочете більше унать про нас:

Instrgram- https://www.instagram.com/english.shop.dnepr/

Facebook- https://www.facebook.com/english.shop.dnepr/

Категорії курсів


Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Хочу сказать большое спасибо!❤️ Благодаря подобранной индивидуальной программе улучшились как разговорные навыки,так и улучшилась моя грамматика. Интересные и доступные материалы(видео,аудио,тексты и ещё много всего!) Очень приятная,уютная и дружелюбная атмосфера на занятиях! Замечательные,добрые преподаватели! Поэтому я советую всем,кто хочет добиться хороших результатов !


Залишити відгук

Усі курси в Дніпрі, а також ЗВО/ВНЗ в Дніпрі, коледжі в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі