Курси

Bili Bilingual


Ми єдині, хто бере діток у віці від 3-х місяців і веде до самої школи. Ми створюємо дуже послідовне і повноцінне занурення дитини в розмовне англомовне середовище.

Ви пробували коли-небудь 2-х річну дитину змусити щось зробити, тому що це необхідно вам? Або вчити підлітка фізиці, коли він цікавиться музикою? Так? Тоді знаєте, що це практично неможливо.

Ігровий підхід в навчанні

Ми підбираємо вікові групи, яким буде цікаво спілкування між собою. Ми залучаємо їх в ігри, вправи, творення і таким чином вони самі не помічають, що займаються англійською, тому що зайняті тим, що їм цікаво.

Невеликі групи

У нас маленькі групи по 4-6 чоловік. Ваша дитина буде оточена друзями і увагою викладача кожне заняття. Ось побачите, вже через пару занять він буде намагатися залишитися якомога довше.

Високий рівень кваліфікації

Наші вчителі знають не тільки англійську на професійному рівні, а й мають глибокі знання психології та раннього розвитку дітей. Тому в нашій школі грамотне і дбайливе ставлення до кожної дитини.

Ідеальний мікроклімат

Усередині наших приміщень завжди ідеальна чистота. Ми регулярно проводимо кварцування приміщень і стежимо за температурою і вологістю повітря, щоб вам і вашій дитині було комфортно.

Категорії курсів


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити

Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.


Усі курси в Дніпрі, а також ЗВО (вузи) в Дніпрі, коледжі в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі