Курси

Школа світла, альтернативна школа


  • Київ · вул. Львівська, 26-а, Київ, 03115
  • svitlo-school.kiev.ua
  • Катерина Гюлеч
  • (067) 240-24-53
  • k.gulech@gmail.com

Група батьків вирішила дати своїм дітям освіту з кардинально новим підходом. Процес створення тривав два роки. На створення школи нас надихнули Кен Робінсон, Мартін Селігман, Маршал Розенберг, моделі фінських та французських шкіл. За основу роботи з дітьми взятий метод ненасильницького спілкування.

Навчання відбувається тритижневими блоками, які називаються "фокуси". Для "фокусу" визначається основний предмет, з якого діти здають проект в кінці. Щодня в школі 4-5 уроків, з двома перервами-прогулянками. Час уроків від 20 до 50 хвилин, в залежності від включенності дітей. Всі уроки пов'язані з основним фокусом, що дає можливість глибокого вивчення теми. Двічі на тиждень проходить Мистецтвознавство. Уроки проходять Пн-Чт, щоп'ятниці екскурсії, speaking club, уроки ремесла та виживання, походи, відвідування школи людьми різних професій.
Після уроків та обіду діти мають годину релаксу - відпочинок в горизонтальному положенні на матах. В другій половині дня працюють гуртки: шахи, хореографія, бойові мистецтва, малювання, музтерапія.

Класи до 12 осіб, дз та оцінювання немає. Передбачається тьюторський супровід, кожна дитина працює за своїм ритмом. Можлива інклюзія. Приміщення орендоване в будівлі з окремим входом та територією.

Особливість школи в особливій увазі на потреби та емоції кожної дитини.

Категорії курсів


Курси1

  • Початковий розвиток - Початкова школа, Початковий розвиток, творчість
  • Молодша школа

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити

Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.


Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві