Курси

ITcapital
Про компанію

Діяльність компанії:

ITcapital - це міжнародна іт-компанія зі створення сучасних інтернет технологій: автоматизації бізнес-процесів та диджиталізація бізнесу. Наш основний напрямок це - it-development: розробка програмного забезпечення, розробка програм IOS and Android, створення корпоративних сайтів будь-якої складності, інтернет-маркетинг, розробка рішень на основі штучного інтелекту, створення технологій з VR/AR/3D. Додатковий напрямок компанії школа навчання у сфері ІТ (ITcapital school). Інвестиційний фонд ITcapital invest, Благодійний фонд ITcapital charity.

Подивіться у нас на сайті: itcapit.com


Курси

1
  • 9 200 грн
  • Професійні, підвищення кваліфікації - MBA, бізнес освіта, Менеджмент, управління
  • Студенти, дорослі, пенсіонери

Відгуки

30
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Дякую за навчання! Що я виніс на першому з п’яти модулів навчання: sales manager надає клієнтів відділу розробки та шукає клієнтів усіма можливими способами. Доводить їх до укладання договору. Графік роботи 8 годин залежно від країни, з якою працює. Співробітник на цій посаді протягом робочого дня веде переговори з ключовими людьми із компаній, з якими потрібно укласти договір. Цілі компанії благополуччя людської цивілізації розвиток IT технологій для досягнення великих результатів для мирного майбутнього нашої планети. Культура компанії приносити користь компанії та бути чесним, мати дружні стосунки з командою та клієнтами. Вдосконалення найкращих якостей особистості для користі світу та команди.

,

Закінчила навчання на посаду ІТ Сейлз Менеджер у компанії, де обрала пакет з працевлаштуванням у команду компанії, зараз у мене йде 2 тиждень роботи/стажування в компанії на віддаленій основі. Загалом я задоволена всіма умовами. 1) Навчання відмінне та інформативне щоб вивчити ІТ продажу та зрозуміти ІТ сферу. 2) Після закінчення навчання як компанія і обіцяла Видали мені сертифікат про закінчення навчання англійською мовою. 3) Далі відразу ж приєднали мене до відділу продажу та познайомили з керівником – керівник ввів мене в курс справи і я почала роботу. Зараз опрацьовую своїх перших клієнтів із США. Робота дуже цікава і я дуже надихнулася концепцією компанії та переспективної ІТ-Сфери, так що готова до нових можливостей у моєму житті. Окреме Дякуємо Єлизаветі за детальну інформацію та приємну співбесіду. Велике спасибі чат-підтримці, яка супроводжувала мене в процесі навчання. Дякую керівнику Олегу Миколайовичу. Дякую всім іншим хлопцям! Я впевнена, що в правильному місці!

,

Продовжую далi.... Загалом, я дуже задоволен курсом IT Sales Manager від ITCAPITAL. Він перевершив мої очікування і допоміг мені розвинутись у професійному плані. Зараз я впевнено застосовую отримані знання на практиці та бачив значне зростання у своїй кар'єрі. Завдяки цьому курсу, я почуваюся впевненим та компетентним IT Sales Manager. Я настійно рекомендую курс IT Sales Manager від ITCAPITAL усім, хто хоче досягти успіху в IT-продажах. Це якісне навчання з досвідченими викладачами та практичним підходом, який дає реальні результати. Дякуємо ITCAPITAL за цей чудовий курс та можливість покращити свої навички в IT Sales! " + " + Висока якість + Просто та доступно + Хороша підтримка під час навчання + Є працевлаштування + Вільне навчання, яке можна проходити як вдень, так і вночі + Відмінний компетентний куратор + Гарний диплом після навчання + Рекомендації для працевлаштування в ІТ компанії

,

Продовжую далi... .....можливість спілкуватися з викладачами та іншими учасниками курсу через форуми та чати, де ми ділилися досвідом та ставили запитання. Викладачі на курсі були професіоналами своєї справи. Вони не тільки мали глибокі знання в галузі IT Sales, але й були відмінними комунікаторами. Вони могли ясно і зрозуміло пояснити складні концепції та навести реальні приклади зі свого досвіду. Це справді допомогло мені засвоїти матеріал ефективніше. У процесі навчання я здобув не тільки теоретичні знання, а й безліч практичних навичок. Були проведені інтерактивні кейс-стаді та рольові ігри, які допомогли мені застосувати отримані знання на практиці. Я навчився ефективно вести переговори, будувати довгострокові відносини з клієнтами та застосовувати різноманітні стратегії продажу.

,

Відгук після навчання на онлайн курсі IT Sales Manager у компанії ITCAPITAL: Я хочу поділитися своїм захопленням та позитивним досвідом після проходження онлайн курсу IT Sales Manager у компанії ITCAPITAL. Цей курс перевершив усі мої очікування і дав мені неймовірно цінні знання та навички, які вже зараз допомагають мені досягати нових висот у моїй кар'єрі. З самого початку, коли я вирішив зареєструватися на цей курс, мені було ясно, що ITCAPITAL серйозно ставиться до якості навчання. І я не схибив! Вже протягом усього курсу я отримував великі та актуальні знання про процеси продажу в IT-сфері, розуміння ключових аспектів продажу, а також інструменти та стратегії, необхідні для успішної роботи у ролі IT Sales Manager. Один з найбільших плюсів цього курсу – це його гнучкість та доступність. Завдяки онлайн формату, я міг проходити заняття у зручний для себе час, а також повторювати матеріали, якщо щось виявлялося незрозумілим. Крім того, було чудово мати можли...


Залишити відгук

Дивіться також усі курси в Києві, ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.