Курси

Університет новітніх технологій
Про компанію

У 1996 році після Указу президента України про необхідність проведення реформ у галузі земельних відносин розпочалася історія Університету новітніх технологій. Хоча свою нинішню назву заклад отримав не відразу. Спочатку за ініціативою Головного управління геодезії, картографії та кадастру був заснований Київський інженерно-технічний інститут – КІТІ, який через 5 років роботи розширив коло академічної діяльності й почав називатися Київським інститутом менеджменту та інформаційних технологій при Національному авіаційному університеті (КІМІТ при НАУ). Згодом відбулася нова трансформація, і заклад перейменували в Інститут землевпорядкування та інформаційних технологій при НАУ. Й лише у 2011 році ми отримали сучасну назву – Університет новітніх технологій при НАУ.

Наші досягнення

Метою створення навчального закладу в 1996 році став розвиток галузі земельних відносин. Без перебільшень із завданням інститут упорався успішно, адже за роки існування вишу в Україні з’явилося близько 8 000 нових спеціалістів.

Випускники Університету новітніх технологій обіймають керівні посади у сфері геодезії, картографії та кадастру, в Міністерстві екології та природних ресурсів України, в юридичних, фінансових і будівельних структурах. Університет також надає послуги підвищення кваліфікації та провадить наукову діяльність: 80 % викладацького складу мають учені ступені та звання. У фокусі досліджень науковців УНТ – аерокосмічний моніторинг, геодезія, землеустрій, фотограмметрія, екологія і комп’ютерні науки.


Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити

Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і ви можете поставити свою оцінку першим.


Усі курси в Києві, а також ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві