Курси

Університет новітніх технологій


  • Київ · вул. Метробудівська, 5-а
  • unt.edu.ua
  • Светлана Алексеена Циганий
  • (044) 227-28-86
  • office@unt.edu.ua

У 1996 році після Указу президента України про необхідність проведення реформ у галузі земельних відносин розпочалася історія Університету новітніх технологій. Хоча свою нинішню назву заклад отримав не відразу. Спочатку за ініціативою Головного управління геодезії, картографії та кадастру був заснований Київський інженерно-технічний інститут – КІТІ, який через 5 років роботи розширив коло академічної діяльності й почав називатися Київським інститутом менеджменту та інформаційних технологій при Національному авіаційному університеті (КІМІТ при НАУ). Згодом відбулася нова трансформація, і заклад перейменували в Інститут землевпорядкування та інформаційних технологій при НАУ. Й лише у 2011 році ми отримали сучасну назву – Університет новітніх технологій при НАУ.

Наші досягнення

Метою створення навчального закладу в 1996 році став розвиток галузі земельних відносин. Без перебільшень із завданням інститут упорався успішно, адже за роки існування вишу в Україні з’явилося близько 8 000 нових спеціалістів.

Випускники Університету новітніх технологій обіймають керівні посади у сфері геодезії, картографії та кадастру, в Міністерстві екології та природних ресурсів України, в юридичних, фінансових і будівельних структурах. Університет також надає послуги підвищення кваліфікації та провадить наукову діяльність: 80 % викладацького складу мають учені ступені та звання. У фокусі досліджень науковців УНТ – аерокосмічний моніторинг, геодезія, землеустрій, фотограмметрія, екологія і комп’ютерні науки.


Курси1

  • 3700 грн 
  • Професійні, підвищення кваліфікації - Нерухомість, будівництво, Керування, менеджмент
  • Дорослі

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити

Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.


Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві