Курси

Boston school
Про компанію

Мовна школа, Фото школа, а також наш творчий напрямок Студія Європейської Флористики та Декору Verona.

Наша діяльність спрямована на якісний сервіс та чітке розуміння вимог клієнтів. Ми ретельно підбираємо необхідного спеціаліста, заздалегідь ознайомлюємося зі специфікою майбутнього замовлення та з радістю виконуємо його!

У компанії працюють найкращі дипломовані фахівці з великим досвідом роботи, що пройшли неодноразові стажування у Великій Британії, Голландії, США, Канаді, Німеччині, Австрії, Швейцарії, Японії та ін.

Студія Європейської Флористики та Декору Verona також надає послуги з дизайну інтер'єру чи оформлення святкових заходів живими квітами чи декором. Весільна флористика. Фітодизайн. Фен Шуй. Ландшафтний дизайн.


Курси

1
  • 250 грн за заняття (в групі)
  • Мовні - Німецька мова
  • Середня школа, студенти, дорослі
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Cпасибо за прекрасный курс по флористике и декору, очень все нравится с восторгом хожу на занятия, записала еще свою подругу на курс по имиджу, преподаватели отличные, работают на результат, все вежливо и культурно, перенос занятий возможен, это очень важно. Я довольна! Плюсы: масса, особенно приятно что скидка 60%, метро 3 мин. классы теплые, но небольшие для мини-групп. Минусы: я не заметила, на позитив ориентированна!

,

Присоединяюсь!

,

Высокий уровень подготовки получила по курсу англ и немецкий, советую Наталью и Ольгу, постоянный клиент, дети посещают творческие курсы по рисунку, очень довольны! Цена очень приемлемая!

,

Советую, училась в прошлом году на англ. и итал. здорово, сейчас общаюсь благодаря полученным знаниям! спасибо! рекомендую Анну и Татьяну как отличных преподавателей, еще очень классные творческие курсы!

,

Отличная школа, уже прохожу второй семестр А2 по немецкому и французскому, еду в Швейцарию летом, учителя супер, группы до 8 чел, есть приятный разговорный круг общения, всем рекомендую)


Залишити відгук

Дивіться також усі курси в Києві, ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.