Логос, репетиторський центр
- Одеса · вул. Академіка Вільямса, 59-ж, р-н Таірова, вул. Генерала Петрова, 42
- apslogos.com
- Адміністратор
-
Щоб зв'язатися із закладом, відкрийте телефон і ел. пошту.
Про компанію
Загальноосвітній репетиторский центр " Логос " надає якісні послуги репетиторів з усіх шкільних предметів : математика, фізика, хімія, біологія, географія, історія, право, українська, російська, англійська, французька, німецька мови. Здійснює підготовку до контрольних, іспитів, ЗНО на вищому рівні. У репетиторські центрі " Логос " успішно проходять курси по підготовці дітей до школи, після яких малюки з великим нетерпінням чекають початку навчання в школі, а головне повністю до неї готові ! У Логосі працюють фахівці у сфері мистецтва, які допоможуть Вашій дитині розкрити в собі таланти художника, скульптора на уроках прикладної творчості. Багаторічний досвід викладання і любов до дітей робить репетиторский центр " Логос " кращим для Вашої дитини !
Категорії курсів
-
Науки та підготовка до ЗНО/НМТ
Останнє оновлення 2 жовтня 2014
Курси
1Відгуки
86Не рекомендую цей центр. Були в Одесі на філії на Генерала Петрова 42 постійно змінюються викладачі, організація слабка, а ставлення до учнів та батьків залишає бажати кращого. Якість занять не відповідає заявленій, приміщення незручне й маленьке. Даремно витрачені гроші та час.
Працювати там точно не варто. Принаймні у філії на Генерала Петрова, 42. Приміщення маленьке й незручне. Колектив, м’яко кажучи, так собі: якщо вони тебе не приймуть, то для них ти будеш ніким. Вони дуже чітко дають зрозуміти, що в них свій закритий колектив, а ти — чужий. Деякі можуть навіть почати тебе ігнорувати. Краще оминати цей заклад стороною.
Філія на Черемушках — найгірша. Жодних знань вони не дають. Вчителів постійно не вистачає, бо, мабуть, там такий «класний» колектив, що ніхто не хоче працювати. Не дивно, що вони навіть закрили коментарі в Google. Я взагалі не розумію, навіщо на них витрачають гроші, адже будь-який адекватний підприємець давно б закрив таке жахіття.
Ребенку нравится ходить на уроки, учителя сумели заинтересовать, поэтому я довольна. Еще хочу отметить хорошую методику и обратную связь.
Дивіться також усі курси в Одесі, ЗВО/ВНЗ в Одесі, коледжі в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі.
Дуже токсичне середовище!!!