Курси

Перші київські державні курси іноземних мов
Про компанію

Бажаєте вільно і впевнено спілкуватись іноземною мовою?

Тоді Вам до нас!


Перші Київські Державні Курси Іноземних Мов пропонують вам незабутню подорож у світ мов та різних культур за доступними цінами.

Протягом більше півстоліття ми навчаємо наших студентів почувати себе комфортно, розмовляючи іноземною мовою. Наші методики викладання поєднують у собі власний багаторічний досвід та новітні зарубіжні розробки. Ми не боїмося експериментувати, адже головне наше завдання – зробити Ваше навчання цікавим та результативним,

навчити Вас без проблем говорити, розуміти та писати іноземною.

Наші викладачі – висококваліфіковані фахівці своєї справи, які стануть вашими справжніми друзями та помічниками у вивченні іноземних мов. Ми надаємо великого значення особистому підходу до кожного студента, його мовного та особистого розвитку. Щоб викладач міг зацікавити вас, ми піклуємося про його особисте та професійне удосконалення, забезпечуємо їм стажування закордоном.

Приємно відмітити, що нас обирають не тільки тисячі студентів зі всієї України, а й такі серйозні структури як Державна податкова інспекція, Верховна Рада, Рахункова палата, Кабінет міністрів, Міністерство Юстиції та інші.

Спеціально для вас ми розробили гнучку систему навчальних програм, кожна з яких покликана в найбільш зручних для студента умовах навчити його іноземній мові.

Наша базова програма розрахована на 2 роки та призначається для слухачів із або з різною мовною підготовкою. Це вечірні заняття по 2,3 або 4 академічні години два рази на тиждень.

Для осіб молодше за 14 у нас відкриті спеціалізовані програми для дошкільнят, дітей молодшого шкільного віку та підлітків. Для учнів старших класів діє група по підготовці до ЗНО з іноземної мови.


Ми також пропонуємо групи інтенсиву, вихідного дня, індивідуальної форми навчання, бізнес-англійська, корпоративні (на території замовника).

Якщо ви вже вивчали мову та хотіли б підтримати її, поглибивши свої розмовні навички, то наш «Розмовний клуб» саме для вас. Ваше слабке місце граматика? І для таких випадків у нас діють «Консультативні групи».

Увага! У нас відкрита програма «Е-lessons» - skype- та відео-уроки для студентів базових груп.


Як ми навчаємо?

Більш ніж 50-річний досвід успішного навчання студентів дозволив нашим викладачам розробити дієву комплексну програму. Вона дає змогу вам:

  • вільно спілкуватися іноземною мовою на найпоширеніші та важливі теми;
  • опанувати та засвоїти граматику та лексику;
  • навчитися не тільки чути, але і розуміти свого іноземного співрозмовника;
  • подолати мовний бар’єр;
  • навчитися грамотно виражати свої думки іноземною мовою на письмі;
  • вдосконалити свої соціальні навички та уміння;
  • розширити свій світогляд.

Наш базовий курс розрахований на два роки, тобто 4 семестри. 1,5 роки матеріал подається циклічно, останні півроку розраховані на удосконалення набутих знань та навичок.

1-2 рази на місяць ми проводимо тестування наших слухачів. Так викладачі розуміють, які елементи потрібно повторити або ще раз прояснити. У кінці кожного семестру студенти складають письмовий та усний залік.


У фіналі 4 семестру наших студентів чекає усний та письмовий екзамен. За його результатами ви отримуєте свідоцтво про рівень, що відповідає європейським стандартам В1 або В2,

в залежності від успішності здачі іспиту. Після кожного семестру, за бажанням, Ви також можете здати екзамен та отримати свідоцтво відповідного рівня (А1, А2, В1, В2).


Для тих, хто бажає вдосконалити свій базовий рівень по закінчені основного курсу ми пропонуємо групи просунутого рівня навчання.

Свідоцтво є офіційним підтвердженням вашого вивчання іноземної мови. Разом із надбаними у нас знаннями Ви підвищуєте свою конкурентоспроможність на ринку навчання та праці, зможете спілкуватись з колегами та однолітками з різних куточків світу, комфортно почуватись на семінарах та тренінгах за кордоном, під час відпустки та подорожей.

Категорії курсів


Курси

1
  • 8 000 грн за курс (Діє система знижок)
  • Мовні - Англійська мова; Науки та підготовка до ЗНО/НМТ - Мова
  • Дошкільники, молодша школа, середня школа, студенти, дорослі, пенсіонери
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Очень плохой персонал, ни внимания, ни извинений. Абсолютное пренебрежение клиентами. Пробный урок фикция.

,

По телефону нахамили, информации не дали и сказали читать все на сайте.

,

Наслышана положительных отзывов, собираюсь пойти на след. набор. To juli На оф. сайте написано, что звонить с 12.00!!!! Внимательнее!

,

ужас. среди бела дня никто даже трубку не берет

,

Осталась очень довольна)


Залишити відгук

Дивіться також усі курси в Києві, ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.