Курси

Hock International, Ukraine
Про компанію

HOCK international (HOCK) представлений в Україні c 2004 року. Наші офіси в США, Україні, Казахстані, Індії, Єгипті та ОАЕ. HOCK international – одна з компаній-лідерів на тренінговому ринку України, що пропонує підготовчі програми до британських та американських кваліфікаційних іспитів, корпоративні та відкриті тренінги в галузі фінансового та управлінського обліку й звітності, аудиту. Компанією розроблені програми підготовки до міжнародних кваліфікаційних іспитів з аудиту, фінансового та управлінського обліку та фінансового аналізу.

З 2003 року в Україні наша компанія представляє кваліфікаційну програму CMA (Certified Management Accountant – Сертифікований бухгалтер з управлінського обліку), що запроваджена американським Інститутом IMA (Institute of Management Accountants, USA – Інститут фахівців з управлінського обліку, США). Кваліфікація CМА – одна з найпопулярніших і значущих американських сертифікацій серед діючих фахівців з управлінського обліку та корпоративних фінансів. Кваліфікація розроблена для фахівців з фінансового та управлінського обліку, а також для керівників середньої та вищої ланки, які працюють з фінансовою інформацією у сфері бухгалтерського обліку, фінансів та управління. Крім того, ця кваліфікація ідеально підходить для власників малого та середнього бізнесу.

З 2005 року HOCK Ukraine пропонує програму ACCA DipIFR (Diploma in International Financial Reporting – Диплом з Міжнародної Фінансової Звітності), що запроваджена ACCA (Association of Chartered Certified Accountants, UK – Британська асоціація сертифікованих бухгалтерів, Великобританія). ACCA DipIFR – професійна кваліфікація для фахівців фінансових підрозділів, які готують фінансову звітність відповідно до МСФЗ, дає практичні знання МСФЗ, розуміння ідей й принципів, що лежать в їх основі, та вміння застосовувати МСФЗ в міжнародному бізнесі.

У 2006 році вперше в Україні HOCK представив програму підготовки до іспиту на сертифікат СРА (Certified Public Accountant – Сертифікований публічний бухгалтер), якій запроваджений Інститутом AICPA  (Association for International Certified Professional Accountants, USA – Асоціація міжнародних сертифікованих професійних бухгалтерів, США) . СРА – професійна кваліфікація для бухгалтерів та аудиторів що визнана діловою спільнотою в усьому світі. Кваліфікація CPA підтверджує професійні знання в галузі аудиту, господарського права, фінансового обліку та звітності, оподаткування. Це підтвердження професійного рівня бухгалтера та аудитора на світовому ринку.

У 2007 році в Україні був представлений підготовчий курс за програмою CIA (Certified Internal Auditor – Дипломований внутрішній Аудитор), яка запроваджена американським Інститутом IIA (The Institute of Internal Auditors, USA – (Інститут Внутрішніх Аудиторів, США). CIA – єдиний міжнародний сертифікат для фахівців в області внутрішнього аудиту, один з найбільш престижних професійних сертифікатів у світі. Вимоги до теоретичної та практичної підготовки для складання іспиту CIA дозволяють кандидату систематизувати та поглибити знання в області внутрішнього контролю, управління ризиками, корпоративного управління. Сертифікат CIA підвищує статус та підтверджує професійну кваліфікацію його власника.

У 2009 році HOCK запропонував кваліфікаційну програму CFA (Chartered Financial Analyst – Дипломированный Финансовый Аналитик), що запропонована та успішно вцілюється американським Інститутом ICFA (Institute of Chartered Financial Analysts, USA – Інститут Дипломованих Фінансових Аналітиків, США). Сертифікат CFA – це один із найбільш авторитетних та значних міжнародних сертифікатів для фінансових аналітиків, що свідчить про наявність знань та навичок, яки необхідні для роботи на фондових ринках, у банківському бізнесі, у сфері корпоративних фінансів, управління фондами, страхування, консультацій по інвестуванню в цінні папери тощо.

У 2011 році HOCK Ukraine почав очний підготовчий курс за програмою CIMA DipPM (Diploma in Performance Management Управління ефективністю бізнесу) – професійної кваліфікації в області управлінського обліку, що заснована британським Інститутом CIMA (Chartered Institute of Management Accountants, UK – (Сертифікований Інститут фахівців з управлінського обліку, Великобританія). Диплом DipPM розроблений для фінансових фахівців, які розвивають свою кар'єру в галузі управлінського обліку й звітності, бюджетування й планування, управління фінансуванням підприємств (співробітники казначейства), а також для менеджерів інших функціональних підрозділів, які беруть участь в прийнятті управлінських рішень. В 2016 році HOCK отримав статус офіційного провайдера програми CIMA DipPM, а в 2022 році – статус Registered Tuition Provider в Україні.

У 2013-2015 роках фахівцями компанії розроблені та запропоновані слухачам відеокурси лекцій за програмами CMA та CIA, що мстять всі основні теми програм. Відеолекції спеціально розроблені для дистанційних слухачів та є сучасним інструментом підготовки до складання кваліфікаційних іспитів.

У 2020 році створено YouTube канал на якому розміщуються пробні уроки та відео з рекомендаціями для якісної підготовки до іспитів CMA та CIA від Брайана Дж. Хока.

У 2023 році компанія HOCK презентовала нову програму FMAA (Financial and Managerial Accounting Associate – Фахівець з фінансового та управлінського обліку), що започаткована американським Інститутом IMA (Institute of Management Accountants, USA – Інститут Фахівців з Управлінського Обліку, США). Сертифікат FMAA розроблений для фахівців з фінансового й управлінського обліку, які починають свою кар’єру у галузі фінансів та студентів фінансових та економічних ВИШів. Крім того, він ідеально підходить фахівцям, яки вирішили змінити професійний напрямок або починають власну підприємницьку діяльність.

Крім міжнародних кваліфікаційних програм HOCK Ukraine пропонує відкриті та корпоративні кастомізовані тренінги в галузі фінансового та управлінського обліку, внутрішнього аудиту та фінансового аналізу тощо.

Наша місія – надавати знання, що дозволяють підвищувати кваліфікацію у галузі обліку, аудиту та фінансів, складати складні кваліфікаційні іспити на отримання професійних міжнародних сертифікацій з першої спроби.

Компанія HOCK докладає зусиль щодо забезпечення довгострокових партнерських взаємовідносин з клієнтами з метою підвищення загального рівня кваліфікації персоналу компаній-клієнтів, та, як наслідок, підвищення конкурентоспроможності та інвестиційної привабливості як самого підприємства, так і його окремо взятих проєктів.

Методи навчання:

  • Групові заняття – 30%
  • Дистанційна підготовка – 50%
  • Інтерактивні консультації – 20%

Курси

1
  • 3 800 грн на місяць (для юр. осіб додається ПДВ 20%)
  • Професійні, підвищення кваліфікації - Економіка, бухгалтерія та облік, Менеджмент, управління, Фінанси, страхування
  • Дорослі

Статті

9
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити

Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і ви можете поставити свою оцінку першим.


Дивіться також усі курси в Києві, ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.