Блог учебных заведений

Найдено 43228 статей

Как мотивировать сотрудников учить английский язык

Все учат английский. Начинают, начинают снова, продолжают и планируют продолжать. Этот процесс может долго ходить по кругу, пока вы ищете свою мотивацию. Но сейчас не совсем об этом.

Графік програм та тренінгів, що стартують наприкінці травня - початок червня

Міжнародні програми підвищення кваліфікації, які стартують у травні- червні 2023 року.

Вселенная как киноэкран

Признайте себя Творцами, источниками со-творения своей реальности

Що таке KPI та як впровадити KPI на підприємстві. Частина 3.

Ключову роль у позитивних трансформаційних процесах відіграє цілеспрямованість власника/генерального директора, який має бути ініціатором впровадження системи KPI. Головне, що компанія буде працювати системно та ефективно за допомогою системи KPI.

Відрядження в 2023 році: «капкани» та нові правила

Про що варто знати бухгалтеру щодо нового авансового звіту, які є нові умови його подання? Розповість під час семінару/вебінару Мойсеєнко Тетяна, шеф-редактор компанії «7eminar», податковий консультант, експерт з трудового права та кадрового обліку.

Благодарность и здоровье

Вы сейчас делаете вложения в себя – здоровья, гармонии, любви, красоты. Излучайте благодарность за уроки, свою благодарность вселенной.

Никогда не отводи глаз. Правда прекрасна всегда

Фильм может обнажить для вас глубочайшие истины, в том числе о фальши в жизни,, Истины и прозрения, которые также могут раскрываться через большие жизненные потрясения,,, но через фильмы/книги - это мягче и легче

Воображение – инструмент для моделирования ситуаций

Хотите узнать больше? Приглашаем вас на презентацию по психосоматике 21.05.23, где на примерах разберем, как происходит процесс соматизации мысли и эмоций.

Що таке KPI та як впровадити KPI на підприємстві. Частина 2.

Не можна розробляти систему ключових показників лише окремо взятого відділу. Тому що в потоці створення цінності для клієнтів беруть участь усі керівники та співробітники, то й система KPI має бути для всіх.

Фильм Феномен. Приглашаю честно посмотреть на себя

Надздібності є у всіх, і як у будь-якому досягненні — треба лише почати дивитися в цей бік і навчатися! (Звичайно, якщо до цього є вже інтерес та натхнення).