Блог учебных заведений

Найдено 35 статей

Чому КАМ-у фармацевтичної компанії треба бути майстерним

Інформація для тих, хто працює КАМ-ом фармацевтичної компанії по роботі з мережами аптек і тих, хто тільки хоче стати КАМ-ом.

Про онлайн-курс «Manager's way»

Запрошуємо на онлайн-курс «Manager's way» для співробітників фармацевтичних компаній.

Что такое корпоративное обучение? Важность обучения сотрудников

Корпоративное обучение (также бизнес-обучение или обучение персонала) — это процесс, используемый компаниями и организациями для улучшения навыков и знаний своих сотрудников.

Як управляти в режимі високої ефективності?

Щоб бути успішними, компанії повинні підлаштовуватися під ринкову ситуацію, що постійно змінюється, і умови ведення бізнесу. У результаті ті чи інші організаційні зміни відбуваються в кожній компанії досить регулярно.

Емоційний інтелект в дії

Пам’ятаєте нашу історію про унікальний подарунок Біг босу від колег на день народження — майстер-клас з емоційного інтелекту? Це був виклик для наших тренерів, бо вибрати найцінніше, що ввійде в програму такого майстер-класу — задача із зірочкою😊.

HR — ключова ланка успішної компанії

HR — це не тільки про пошук та підбір достойних кандидатів в компанію, але про турботу та благополуччя персоналу, про підтримку та кар'єрне зростання співробітників, про бренд роботодавця та розвиток HR-культури України в цілому.

Як керівнику посилити свою владу та вплив

Успешность руководителя напрямую зависит от качественного взаимодействия всех работников предприятия и эффективного использования ресурсов предприятия.

Почему руководителям компаний и предприятий полезно проходить онлайн тренинги

Во время тренингов Вы сможете узнать о ключевых принципах эффективного менеджмента и их применении на практике. А также получить практические рекомендации по повышению производительности команды и улучшению межличностных отношений.

Как мотивировать сотрудников учить английский язык

Все учат английский. Начинают, начинают снова, продолжают и планируют продолжать. Этот процесс может долго ходить по кругу, пока вы ищете свою мотивацию. Но сейчас не совсем об этом.

Що таке KPI та як впровадити KPI на підприємстві. Частина 3.

Ключову роль у позитивних трансформаційних процесах відіграє цілеспрямованість власника/генерального директора, який має бути ініціатором впровадження системи KPI. Головне, що компанія буде працювати системно та ефективно за допомогою системи KPI.