Блог навчальних закладів

Знайдено 11 статей

Управлінські компетенції керівника

Запрошуємо на індивідуальне навчання керівників усіх рівнів та підрозділів. Запускаємо новий курс з управління персоналом.

Українське економічне диво

Для країни найактуальнішим питанням сьогодення є створення умов для українського економічного дива. Експерти з економіки Центр бізнес-технологій ТОТ також вирішили поділитися своїм баченням передумов, які сприятимуть відродженню економіки.

Ефективна віддалена робота, практичні поради

Факт: віддалена робота вимагає більше самодисципліни.

Розвиваємо увагу через гру

Як часто ви можете згадати те, на що щойно подивилися? Повідомлення, напис, адреса, розташування автомобіля на парковці, або де ви залишили свої речі? Це приносить незручність і втрату часу, а іноді й значно більше.

Food&NonFoodMaster-2022, Restart в співпраці ритейлерів та постачальників в воєнний та післявоєнний час

9-го вересня 2022 року відбудеться 13-та щорічна Міжнародна практична конференція Food&NonFoodMaster-2022: «Restart в співпраці ритейлерів та постачальників в воєнний та післявоєнний час»

Палац пам'яті

Палац пам'яті. Стаття про то, як можна краще використовувати свій мозок в галузі запам'ятовування. Прості та надзвичайно ефективні техніки.

Як розпочати HR-кар’єру

Дізнайтесь більше про професію HR-менеджера та навчання для початківців. Чим займається HR, які Ви маєте можливості реалізувати себе у напрямку управління персоналом, з чого почати і де отримати потрібні знання.

П’ять помилок, що провокують неякісну комунікацію в бізнесі

Є певні првила і закони бізнесу, які діють, незважаючи на зовнішні фактори, як то війна чи криза. Тому розглянемо з вами п’ять помилок, які провокують неякісну комунікацію в бізнес-середовищах.

Бізнес-курс школа логістів. Logisticmaster 2.0 пройде з 7 по 9 липня у Києві, а також онлайн

З 7 по 9 липня у м.Києві в гібридному форматі - офлайн і онлайн, відбудеться вже 25-й набір бізнес-курсу для спеціалістів логістичної галузі Школа логістів. Logisticmaster 2.0

Психологічна підтримка для співробітників в компаніях

Чому зараз важливо говорити, якщо потрібна підтримка, не замовчувати або пригнічувати почуття? Чому так необхідно піклуватись про свій внутрішній стан? Тому що у напружений час тільки так ви можете допомогти собі, щоб були сили на допомогу іншим.