Блог навчальних закладів

Знайдено 40 статей

6 лютого старт дотренінгової підготовки онлайн-курсу «Компетенції — інтерв'ю та оцінка»

Це буде місяць суцільної прокачки ваших навичок оцінки за компетенціями! Це потужний розвиток вас як експерта в проведенні інтервʼю, формуванні та розвитку команд, прийнятті зважених управлінських рішень!

Запрошуємо на онлайн-курс «Manager's way» з 09.01.2024 до 01.02.2024

Це навчання для співробітників фармацевтичних компаній.

Резюме, CV, супровідний лист — як влаштувати себе на співбесіду

Не готові бути відсіяними на першому етапі «знайомства за резюме»? Справте враження! Підготуйте влучне резюме, адже навіть незначні помилки можуть розказати багато про кандидата.

ISO 27701:2019. Міжнародний стандарт управління особистою інформацією

ISO 27701 — міжнародний стандарт управління особистою інформацією, спрямований на забезпечення довіри, відповідності законодавству та зменшення ризиків при обробці даних. Це ключ до поліпшення бізнес-відносин та має системний підхід.

Як не стати індичкою на вершині дерева

У світі бізнесу, як і в природі, існує багато різних шляхів до успіху. Дехто досягає вершини, використовуючи свої таланти та зусилля, а хтось — маніпулюючи нечистими справами.

Чому КАМ-у фармацевтичної компанії треба бути майстерним

Інформація для тих, хто працює КАМ-ом фармацевтичної компанії по роботі з мережами аптек і тих, хто тільки хоче стати КАМ-ом.

Про онлайн-курс «Manager's way»

Запрошуємо на онлайн-курс «Manager's way» для співробітників фармацевтичних компаній.

Що таке корпоративне навчання? Важливість навчання співробітників

Корпоративне навчання (також бізнес-навчання або навчання персоналу) — це процес, який використовується компаніями та організаціями для покращення навичок та знань своїх співробітників.

Як управляти в режимі високої ефективності?

Щоб бути успішними, компанії повинні підлаштовуватися під ринкову ситуацію, що постійно змінюється, і умови ведення бізнесу. У результаті ті чи інші організаційні зміни відбуваються в кожній компанії досить регулярно.

Емоційний інтелект в дії

Пам’ятаєте нашу історію про унікальний подарунок Біг босу від колег на день народження — майстер-клас з емоційного інтелекту? Це був виклик для наших тренерів, бо вибрати найцінніше, що ввійде в програму такого майстер-класу — задача із зірочкою😊.