Блог учебных заведений

Найдено 755 статей

Бухгалтер завжди є у топі найсучасніших професій

До особливої уваги всіх, хто обирає нове та сучасне і бажає стати сертифікованим професійним міжнародним бухгалтером для роботи в Україні та за її межами!

Запрошуємо вас на програму: комплекс ACCA DIPIFR. Програма з МСФЗ 2023.

Програма призначена для фахівців, що працюють у сфері бухгалтерського обліку, аудиту та фінансів, бажаючих здати іспит для отримання Диплома професійної організації АССА, Великобританія.

Мінімізація, оптимізація, планування податків законними способами

Законна оптимізація сплати податків — інструмент збереження обігових коштів та виживання бізнесу! Зміна схем оптимізації, АНТИ-оптимізація (ризикові операції, якими не варто користуватись).

Банки почнуть надавати НБУ детальну інформацію по фізособам незалежно від суми переказу

Якщо фізична особа-підприємець використовує власну банківську картку для електронних переказів у валюті, які податки й податкові наслідки чекатимуть на ФОПа? Детальніше про волонтерсько-податкову «біду» у 2023, про «донати на карту» з податком 19,5%

Графік програм та тренінгів, що стартують наприкінці травня - початок червня

Міжнародні програми підвищення кваліфікації, які стартують у травні- червні 2023 року.

Відрядження в 2023 році: «капкани» та нові правила

Про що варто знати бухгалтеру щодо нового авансового звіту, які є нові умови його подання? Розповість під час семінару/вебінару Мойсеєнко Тетяна, шеф-редактор компанії «7eminar», податковий консультант, експерт з трудового права та кадрового обліку.

Специальные предложения перед изменением ценовой политики с мая 2023 года

Вся Україна сьогодні активно підключається до акцій, покликаних наблизити нашу майбутню перемогу за рахунок підготовки та перепідготовки наших фахівців, які мають відповідати викликам нової реальності.

Штрафы и блокировка счета, как избежать санкций за переводы с карты на карту

За «підпільні» продажі через інтернет передбачені штрафи та блокування рахунків. Якщо використання розрахунків між продавцями та покупцями за допомогою банківських карток є систематичним, потрібен ФОП і сплата податків.

Військовий облік, топ-10 документів

З чого розпочати, якщо ви ніколи не вели військовий облік? (зразки Наказу про осіб, які ведуть ВО, здійснюють контроль за веденням ВО, повідомлення про осіб, які відповідальні та які ведуть ВО

Первинні документи, працюємо по-новому

Первинні документи: працюємо по-новому, - вебінар Величко Вікторії Валеріївни, незалежного практикуючого консультанта з економічних питань, фахівця з питань фін. та податкового планування, автора значної кількості друкованих робіт, канд. екон. наук.