Блог учебных заведений

Найдено 175 статей

Учет манофобии в СУОТ по ISO 45001

Многое надо учитывать в системе управления рисками предприятия и в системе управления охраной труда. Необходимо учитывать и риск, вызываемый манофобией.

Составление точного психологического портрета кандидата на должность – это искусство

Подбор нужного сотрудника в свою компанию – это искусство. Необходимо учитывать не только профессиональные качества человека, но и особенности его характера. Ведь часто бывает, что человек мастер своего дела, но в коллективе не уживается.

  • Мастерская визуальной психодиагностики
  • 23 сентября 2021

Відеоспостереження для офісу: Чи потрібен відеонагляд на робочому місці?

Відеоспостереження допомогає розкрити різні злочини: знайти вкрадені речі, виявити проникнення на територію підприємства або власного будинку, скоєння вбивства або відеодокази замах на вбивство.

Перезавантажиення системи перевірок бізнесу

Цілі та ризики нових законопроєктів Кабінету Міністрів

Як розпізнавання облич змінює різноманітні індустрії

Не так давно стався технологічний вибух у сфері відеоспостереження, що підштовхнуло розвиток такого напрямку, як відеоаналітика. Адже, це дає набагато більші можливості для створення систем безпеки, маркетингу та розвитку компаній в цілому.

Хакери зламали систему безпеки відеоспостереження Dahua SmartPSS

Хакери зламали систему безпеки відеоспостереження Dahua SmartPSS за допомогою так званого “бекдору”, який було встановлено в систему завантаження Dahua SmartPSS через веб-браузер з фішингового сайту, що був схожий на офіційний CCTV Security Pros OEM.

Комітет з іноземних справ Великобританії рекомендує заборонити Hikvision і Dahua

Комітет з іноземних справ Великобританії рекомендує повністю заборонити Hikvision і Dahua через причетність до звірств у Сіньцзяні.

Відеоспостереження в ресторанах та кафе

Сьогодні безпекою ресторанів та кафе займаються приватні охоронні фірми. Більшість закладів наймають до себе охоронців, Більшість з них стверджує, що через їх «навіть муха не прошмигне», але ми знаємо, що це лише пусті балачки.

Как правильно проводить собеседование, при приёме на работу?

Важным этапом при поиске новой работы становится приглашение на собеседование. Для потенциального кандидата на вакансию собеседование становится возможностью выяснить, подходят ли ему данные условия и работодатель.

Проєкти цифрової трансформації

Програми Е-споживач та Е-продукти мають полегшити роботу бізнесу і бути користими споживачу