Блог учебных заведений

Найдено 3963 статьи

Витрати та втрати на підприємстві, що це?

Основна мета ощадливого виробництва полягає в тому, щоб знизити витрати виробництва, випускаючи широку номенклатуру товарів невеликими партіями та підвищити ефективність виробництва шляхом ретельного та послідовного виключення втрат.

Як ефективний процес управління може підвищити конкурентоспроможність компанії

«Удосконалюватись необов'язково. Виживання — справа добровільна» / Едвардс Вільям Демінг, «батько японського економічного дива»/.

Чому КАМ-у фармацевтичної компанії треба бути майстерним

Інформація для тих, хто працює КАМ-ом фармацевтичної компанії по роботі з мережами аптек і тих, хто тільки хоче стати КАМ-ом.

Про онлайн-курс «Manager's way»

Запрошуємо на онлайн-курс «Manager's way» для співробітників фармацевтичних компаній.

Реєстрація на онлайн-курс «Product Manager Initiation»

Проводиться реєстрація на онлайн-курс «Product Manager Initiation».

Професійна комунікація керівника посилює результативність працівників

Слова — це лише символи, це набір звуків. Слова можуть щось позначати, але тільки в тому випадку, якщо людина, яка їх почула, розуміє їхній зміст.

Чотири фактори, що впливають на ефективність роботи компанії

Ефективність неспроможна виникнути сама по собі і, тим більше, неспроможна посилюватися у самостійному режимі. Ефективність — це наслідок, результат впливу чотирьох взаємозалежних чинників.

Криза — це потужний імпульс для систематизації, розвитку та розширення компанії

Наш мозок часто ідентифікує явище «криза» як щось дуже погане, важке, що призводить до краху підприємства. І справді, деякі підприємства у період кризи стають банкрутами.

Бухгалтер завжди є у топі найсучасніших професій

До особливої уваги всіх, хто обирає нове та сучасне і бажає стати сертифікованим професійним міжнародним бухгалтером для роботи в Україні та за її межами!

Запрошуємо вас на програму: комплекс ACCA DIPIFR. Програма з МСФЗ 2023.

Програма призначена для фахівців, що працюють у сфері бухгалтерського обліку, аудиту та фінансів, бажаючих здати іспит для отримання Диплома професійної організації АССА, Великобританія.