Блог учебных заведений

Найдено 30728 статей

Запрошуємо на підвищення кваліфікації з Ігорем Немировським та Інною Старожуковою

Підвищення кваліфікації для фінансового директора та власника малого бізнесу для збереження компанії в умовах воєнного стану.

1-2 июля уже третий раз в 2022 году состоится online бизнес-курс практики управления товарными запасами

1-2 липня 2022 р. вже втретє у 2022 році відбудеться дводенний Online бізнес-курс з удосконалення кваліфікації та розвитку компетенцій в управлінні товарними запасами "практики управління товарними запасами".

Должная производственная практика (GMP) на производстве

Именно вопрос внедрения GMP вызывает большое количество вопросов у производителей. Согласно 21 разделу ТР производство косметической продукции должно соответствовать надлежащей производственной практике (GMP) для безопасности потребителей.

Онлайн-встреча с ректором Днепровского технологического университета «ШАГ»

Вступление в вузы уже не за горами, а в голове осталось много вопросов и колебаний? Приглашаем 18 июня в 11:00 на онлайн-встречу с Ректором Днепровского Технологического Университета ШАГ – Дубровским Сергеем Станиславовичем.

Презентація програм BSK

Де? 📍 Online трансляція. Коли? 🔹 18 червня, 11:00. Презентація програм Бізнес-Школи КРОК.

Запрошуємо на вебінар Вікторії Величко по змінах у ПДВ!

Як платникам ПДВ працювати з 27 травня: практичне застосування ПДВ-змін? Закон N 2260: реєстрація ПН/РК, звітність, сплата податків, перевірки. Всі ці питання ми плануємо обговорювати на вебінарі з експертом!

3 червня відбудеться круглий стіл на тему: «Загальна перебудова роботи бізнес-моделі компанії, запровадження алгоритмів, які дозволяють приймати рішення максимально швидко»

3 червня о 16:00 топ-менеджери провідних українських компаній та експерти ринку галузі харчової промисловості поділяться з учасниками круглого столу власним досвідом перебудови роботи бізнесу та команд.

Три місяці навчання СІМА безкоштовно

Прагнучи підтримати студентів CIMA в Україні, ми співпрацюємо з Kaplan, щоб надати вам безкоштовний 3-місячний доступ до методу навчання CIMA OnDemand.

Круглий стіл на тему: «Організація роботи персоналу в умовах воєнного стану» відбудеться 31 травня

Запрошуємо долучитися до обговорення цих та багатьох інших нагальних питань щодо роботи з персоналом в умовах воєнного положення та реалій сьогодення. 31 травня о 16:00 в Zoom відбудеться круглий стіл для представників логістики.

Академія PwC запрошує на навчання за програмами СІМА

Академія PwC — провідний провайдер навчання за програмами СІМА.