Work.ua 16 лет! С днем рождения! Скрыть баннер

Киевский колледж городского хозяйства Таврического национального университета имени В. И. Вернадского


  • Киев · ул. Ивана Кудри, 33, 01042
  • (044) 529-02-06
    (044) 529-02-62
  • koledg@tnu.edu.ua
  • дневная, заочная
  • Статус национальный. II уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Добрий день! Хочу сказати від себе, як мама студентів, що віднавчавшись 4 роки у цьому коледжі: якщо ви не мотивовані навчатися, а просто "відсиджувати" пари, то вам не туди. Велика подяка викладачам які зробили все аби наші діти були зацікавлені у вивченні, які присвячували себе повністю їм, допомагали, підтримували їх...це все принесло свої плоди, і як мінімум в результаті чого вони (учні коледжу) затребувані спеціалісти з роботою!

,

Продовження:також у викладацькому колективі дуже багато чудових викладачів, які з студентами є класною командою ?, це Бондарчук І.М., Олійник І.М ,Гринчук О.В., мій куратор та завідувач практикою коледжу та багато інших чудових людей,коледж дійсно став другою домівкою тому раджу всім вступати до коледжу,щодо професії то на базі практики дуже багато підприємств, які будуть з радістю чекати всіх студентів та випускників коледжу!!!

,

Я випускник Київського фахового коледжу міського господарства Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського 2022 року спеціальності 192 будівництва і цивільної інженерії , категорично не згоден з усіма бридливими та недостовірними коментарями які ображають коледж, за час навчання викладачі стали другою родиною,всяко допомогали, залучали до різних робіт, надавали значну базу знань необхідних в подальшому житті та роботі, коледж має найкращого директора Романову М.І., пост завідувача відділення займає чудовий викладач Капран С.Б., пост голови циклової комісії займає чудовий викладач Корнієнко Н.П., продовження далі:

,

Хочу сказати, що вчитися не легко, але викладачі коледжу мають велике серце і вміють допомогти, підказати і направити на вірне рішення. Всім, всім впевнено кажу, щоб йшли до ВСП Київського фахового коледжу міського господарства імені В. І. Вернадського. А знаєте чому, тому що база тут достойна, а на практиці ви все закріпите. Я випускник коледжу, продовжую вчитися в ТНУ і маю супер роботу за фахом) Дякую всім викладачам!!!@

,

Всім привіт! Якщо ви шукаєте коледж в Києві то однозначно йдіть сюди. Я закінчив цей коледж і хочу подякувати всім всім викладачам за знання, за потрібний "втик", що виховували і змушували вчитися. Тепер мені це знадобилося, хоч і не легко було. Проте я маю роботу за фахом, навчаюсь далі в ТНУ і впевнений, що з такою спеціальністю я не залишусь ніколи без хліба. Всім миру, а молодь хай іде вчитися в мій коледж)))

,

А я не згоден з відгуками нижче! Я випускник 2021 року, радий, що закінчив саме цей коледж, раджу всім вступати до ВСП Київського фахового коледжу міського господарства ТНУ імені В. І. Вернадського. Саме тут Ви отримаєте достойні знання і роботу за фахом і це не просто слова. Ще й будете мати вибір куди б піти на роботу. В коледжі класна команда викладачів і студ. Ради, яких очолює супер директор Маргарита Іванівна Романова) приходьте і самі це побачите. Всім бажаю миру, сил і знань на відродження нашої країни!

,

Найжахливіше місце де я провела своїх 3 роки життя. Подумайте 100 раз перед тим як відправляти свою дитину сюди. Адекватних викладачів на пальцях перерахувати. Гуртожиток пекло, комендант просто жахливий. Оцінки і рейтинг за гроші, навіть щоб поселили в нормальному кімнату треба заплатити зверху. Розподіл стипендії просто кошмар, стипендію отримують не за результатами навчання, а за безглузді та непотрібні додаткові бали. Корупція тут просто кишить. Викладачі грубі, не толерантні, відносяться до студентів жахливо, вважають себе пупом землі. Не віддавайте сюди своїх дітей, або їдьте з ними сюди та платіть гроші. Інакше по нормальному не вийде!!!

,

Сестра там навчалася, жахливо, їй не давали стипендії бо інша студентка платила, аби її отримувати і займала її місце. Гуртожиток жахливий, комендант теж. Вона вчилася відмінно, червоного диплома не отримала бо не вистачило 0,04 бала і їй не хотіли допомагати бо вона не давала хабарів. Отаке "державне навчання" не рекомендую взагалі. Просто знищують віру у себе у студентів і не дають розвиватися. Ганьба!!!

,

Відношення коменданта до дітей як до скотини!!! Батьки, дивіться куди відправляєте дітей!!!

,

Коледж супер, а от комендант гуртожитку просто жах, ставлення ніби в тюрмі!!!

,

В прошлом году сын закончил этот колледж. Всем, кто хотел устроиться по специальности, работу предоставили. Такая возможность есть далеко не в каждом колледже. Никаких взяток за все годы обучения. Хорошие преподаватели.

,

Дуже гарний коледж! Викладачі дають грунтовні знання,але і вимагають від студентів не байдикувати! Все ж,так тримати!

,

Дуже задоволена цим коледжом! Є стільки талановитих викладачів, що син став розуміти і полюбив ті предмети, які не подобались і не давались у школі. Ходить на навчання з зацікавленням, вчиться добре. Це велика заслуга викладачів! Якщо вам дійсно потрібні знання і кваліфікація в майбутньому, а не просто "корочка", то можете сміливо вступати сюди!

,

Ужас! Закінчила. Роботи нема без практики і на слабшого спеціаліста. Залишилася без роботи. Продовжила навчання у АМУ. Закінчила і на тіж граблі. Роботи нема. Міняла професію!

,

Як для коледжу то навчання дороге 7000грн/рік + за залік треба платити. Після отримання диплому на роботу по спеціальності не влаштуєшся.

,

На стацеонаре есть смысл учиться, хорошие преподаватели, но не все. Большое спасибо заведующей Авершиной Л.Г. на заочку ни кому не советую поступать! Фуфло! Дают старую информацию. За дипломом будете бегать 2 года. Да и... Преподы берут взятки.

,

Закончила этот колледж с радостью, даже в последние минуты не хотелось уходить! Хорошие учителя, понимающий декан. А лучше всего если хотите поступать сюда идите на стоматологию-ортопедическую, платить не мало, но и знания дают хорошие и в дальнейшем вам профессия обеспечена!)

,

Неочем

,

классное училище

,

2 медико - социальных факультета: стоматология ортопедическая, медсестринское дело. Очень хорошие факультеты. Колледж действительно на уровне,хороший педагогический состав,сильный руководитель,интересная студенческая жизнь...

,

Все было бы неплохо,если б стипендию выплачивали в полном объеме и вовремя.А так -2012-2013 уч.год-стипендии за январь нет.

,

Закінчив навчання у 1994 році Дуже вдячний колективу технікуму, який дає всебічні знання Отримані знання допомогли у подальшому начанні

,

Коледж просто супер!!! Навчання цікаве і веселе , наповнене різними новими враженнями:))

,

Отлично!

,

Студенческие годы - молодость моя! Замомнилась не только замечательными преподавателями и добрыми учителями, а очень интересной, насыщеной, яркой, захватывающей - студенческой жизнью. Конкурсы, олимпиады, соревнования, вернисажи.... Колледж просто кипит идеями! Так держать!

,

Супер коледж. Викладачі - професіонали своєї справи. Якщо оберете цей ВУЗ, не пошкодуєте!!!!!!

,

Відмінний технікум дуже перспективні спеціальності.Відмінний навчальний колектив-професіонали...

,

Так, нормально, навіть добре... Прекрасно! =)


Оставить отзыв

Все колледжи в Киеве, а также вузы в Киеве, курсы в Киеве, репетиторы в Киеве, тренинги в Киеве, работа в Киеве