Школы в Киеве
Международный лицей «Михаил»О школе

Информация из официальной базы ЄДЕБО
  • дневная, вечерняя
  • частная

Добро пожаловать в наш Учебно-воспитательный комплекс «Михаил».

Мы предлагаем ведущие европейские и авторские методики обучения в полном образовательном цикле: ясли-детский сад-школа I-III ступеней.

Между уровнями обучения существует логическая связь и гибкий переход, что позволяет детям продолжать свое развитие, опираясь на знания и навыки, полученные на предыдущем уровне.

Более 130 профессионалов работает в нашем комплексе.
В билингвальном детском саду программный элемент излагается на украинском и английском языках, в детский сад принимаются дети в возрасте от 2 до 6 лет.

Каждую воспитательную группу сопровождают 2 воспитателя и 2 ассистента.

В детском саду организовано 5-разовое питание.

Разработано вкусное меню с учетом возрастных особенностей воспитанников.  Мы предлагаем 5-ти разовое питание (завтрак, фруктовый ланч, обед, полдник, легкий ужин).

Собственная пекарня комплекса ежедневно обеспечивает сад и школу безглютеновыми хлебобулочными изделиями (бездрожжевой хлеб: кукурузный, пшеничный, гречишный, ячменный), вкусным и полезным печеньем и тому подобное.

Готовы разработать и обеспечить индивидуальное меню в соответствии с особыми потребностями конкретного ребенка.

В начальную школу принимаются дети в возрасте от 6 лет. 

Количество учеников в классе — до 16 человек.  Каждый класс сопровождают 2 учителя.

С 1 сентября школа переходит на билингвальную систему обучения.

Предметы в школе будут преподаваться на украинском и английском языках.

С 1 класса английский язык будет преподаваться носителями из Великобритании, которые имеют педагогическое образование.

С удовольствием встретим Вас в нашем учебно-воспитательном комплексе.

Презентационное видео: https://youtu.be/gR2dDUcJWtE

Мы в facebook: https://www.facebook.com/EvropejskaaSkolaMihailAsliDetskijSadNaCajkeKiev/?ref=page_internal

Детальную информацию про учебное заведение и учебный процесс вы найдете на сайте — https://europeschool.com.ua/, или по телефонам: 


Отзывы

87
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Ось і пролетіло 11 років у школі «Михаїл». Колись ми довго обирали школу, дивилися, складали тести, спілкувалися з психологами, і зупинилися, зрештою, на ліцеї «Михаїл». З першого класу дітей тут виховують справжніми особистостями. Це місце, де завжди панує атмосфера дружби та взаємодопомоги. Організація навчального процесу працює, як годинник. Так, коли розпочався COVID, наша школа наступного ж дня підключила всіх дітей та вчителів до навчального процесу. А при невеликій кількості дітей у класах, заняття будувалися, як індивідуальні. Коли почалася війна, досвід роботи в карантині дуже став у нагоді, і діти повернулися до навчання в перші ж дні війни. Нам теж довелося рік жити в іншій країні, і за час навчання онлайн син не відстав від програми, не упустив навчальний матеріал і отримав ті ж знання, що й діти, які навчалися офлайн. Це багато про що говорить! А вчителі! Кожному хочеться передати земний уклін та щиру подяку за знання, терпіння, мудрість, людяність та душевність!

,

Мій син Орест навчається у 1В класі ліцею Михаїл. Вдячна усім працівникам за турботу і гарне ставлення до дітей. Сину не було 6-ти років, коли він пішов у 1-й клас, трішки переживала, але адаптація пройшла чудово і процесом навчання задоволені. Вчителі п. Юля та п.Марія роблять все, щоб дітям було цікаво і пізнавально. Все для дітей. Гарне харчування, різні цікаві заходи. На усі побажання в ліцеї швидко реагували, надавали всю необхідну інформацію. Директор школи Михайло Олександрович теж завжди готовий до комунакації, цікавиться життям учнів і робить все, щоб їм було комфортно. Щасливі, що навчаємось тут.

,

Наш син - Соловйов Матвій, який успішно навчається в школі Михаїл в 3В класі. Ми дуже задоволенні освітнім процесом, який тут організований, учням надається можливість розвивати знання, навички та здібності, необхідні для досягнення успіху в навчанні та професійному середовищі -і це дуже важливо для нас. Матвій, вивчає дві іноземні мови(англійську та німецьку) – це норма для європейських країн і головне, йому дуже подобається. І самим важливим елементом, цієї школи є вчитель і наш вчитель найкращій -це пані Ольга-це митець, майстер, скульптор людських душ, володар знань, ми щасливі, що саме вона є вчителем початкових класів у нашого Матвія! А директор школи – Михайло Олександрович, душа цієї школи, без нього багато процесів, просто б не працювало, за що ми дуже йому вдячні! Однозначно, рекомендуємо нашу улюблену школу!!!

,

Що хочу сказати - дуже боялася дистанційного навчання під час війни. Як це буде і які знання отримає моя дитина. Скажу чесно, хвилювалася зря.) Навчання проводиться постійно за розкладом. Насиченість навчальною інформацією ґрунтовна. Вчителі викладаються по повній. Хоча з самого початку дивлячись у розклад своєї дитина не розуміла навіщо акцентувати велику увагу на деякі уроки. Мені здавалося що підручника достатньо). Це стосувалося Історії). Ну не любила я цей урок в школі коли навчалася. Да і дитина теж не розуміла цей предмет. А, виходить що ні) Учитель потрібен. Гарні уроки у вчителя Шевченка. Цікаво розповідає і багато інформації. Сиджу і сама слухаю). Єдине що не виходить примусити дитину відкривати підручник)). Говорить що у підручнику не цікаво і вчитель краще розповідає.) Дякую Ліцею за і усім вчителям за роботу. Слава Україні.

,

Мій онук навчається у 2-му класі ліцею. До початку навчання у ліцеї наша дитина не відвідувала інших освітніх установ. Тому для нас це була хвилювання тема. Але з першого дня перебування нашого хлопчика в ліцеї, наши хвилювання розсіялися. Завдяки високому професіоналізму, турботі,вмінню зацікавити учнів, наш хлопчик другий рік поспіль іде з посмішкою до ліцею повертається додому в гарному настрої. Незважаючи на складні часи для нашої країни, вчителі ліцею роблять все можливе й неможливе ,щоб наши діти почувалися комфортно у навчальному закладі. Цікаві уроки, креативне дозвілля, турбота про кожну дитину, доброзичлива атмосфера,довіра - ознаки нашого ліцею. Також вже другий рік тут навчається і старша дитина із нашої родини. " Я ніби всі роки тут навчався " - так озвучив старший своє перебування в ліцеї. Наши діти із задоволенням відвідують ліцей. А незабаром сюди піде і молодша! Дякуємо справжнім майстрам своєї справи за сумлінну, невтомно працю, яка приносить плідні результати.


Оставить отзыв

Все школы в Киеве, а также вузы в Киеве, колледжи в Киеве, курсы в Киеве, репетиторы в Киеве, тренинги в Киеве, детские сады в Киеве, работа в Киеве