Work.ua 16 лет! С днем рождения! Скрыть баннер

Луцкий биотехнический инситуту Международного научно-технического университета имени академика Юрия Бугая (ЛБИ МНТУ)


 • Луцк · ул. Сагайдачного, 6, 43020
 • (0332) 25-13-82
 • дневная, заочная
 • бакалавр, специалист, магистр
 • Вуз основан в 1996 году. Статус частный. IV уровень аккредитации. Диплом гос. образца.

 • Наличие платного обучения
 • Наличие военной кафедры
 • Наличие общежитий
 • Наличие бесплатного обучения

1100
студентов
50
преподавателей
20
кандидатов
наук
14
профессоров
и докторов наук

Специальности

Факультеты

Направления подготовки и специальности:

 • электронные аппараты (биотехнические и медицинские аппараты и системы);
 • медицина (лабораторная диагностика);
 • компьютерные науки (программное обеспечение автоматизированных систем);
 • экология (экология и охрана окружающей среды);
 • менеджмент (менеджмент организаций);
 • экономика (финансы и кредит, учет и аудит);
 • филология (перевод (английский, французский, немецкий языки);
 • право (правоведение).

О вузе

Материально - техническая база: 3 учебных корпуса, 10 лабораторий, 82 учебных кабинета, 7 компьютерных кабинета, 103 ПК с периферийным оборудованием, свободный доступ к сети Internet (выделенная линия), культурно-спортивный комплекс, современный медицинский центр.

Для обслуживания студентов и их родителей функционирует современный медицинский центр "Надежда", в котором работают: система компьютерной диагностики с микроволновой резонансной терапией; гидроколонотерапия (очищение организма) терапевт, гинеколог, современная стоматологическая помощь; массаж.


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

пішла в ось це.. навіть не знаю для чого, хоча була прийнята в нормальні державні заклади на бюджет. Гроші требують за все, навчання.. всіх перевели на дистанційне, не лише тому, що немає викладачів, а й тому, що ніхто вже не хоче. Легше піти на роботу, а за сесію заплатити. Але коли взнають, що ти поїхав на роботу за кордон, ховай гроші - бо заберуть! Причини будуть дуже круті: за перездачу :) Сюди лише по диплом - це жах!

,

навчаюся в університеті на магістратурі хабарництво процвітає,а мені подобається цей вуз заплатив собі за сесію і все окей.

,

Закінчив цей заклад ще в 2019 році і можу сказати, що гіршого місця більше ніде немає! Вчити немає кому, викладачі звільняються через малу оплату, а те що написано в брошурах, ким зможе вийти той абітуріент - то все брехня! І там побудована дуже крута система - за 'пропуски' платиш гроші з причиною 'за перездачу', за студентський - 'за перездачу', ще за якийсь бланк на диплом - 'за перездачу'. Ще збільшували оплату за навчання, а посилалися на те, що піднялися ціни на комунальні послуги, і через це, оплата піднялась ще на 2 тисячі. Не рекомендую даний заклад, сюди можна йти лише тоді, коли потрібен диплом, а не знання.

,

Навчання дешевше ніж в сну і вну, і цим я задоволена!

,

Так, деколи приходиться платити за пропуски. Але у мене немає можливості відучитись всю сесію - я живу і працюю в іншому місті, у мене сім'я, робота і т.д. Але оплата на рахунок закладу, нікому не в кишеню і не в "чаравний" конверт. А хто зараз відповідально вчиться, пише курсові чи дипломні. Принаймні серед моїх знайомих таких немає. Мені зручно. Ставляться з розумінням. Все ОК.

,

Плюсую що немає такого хабарництва як в сну і вну, навчання дешевше

,

Ну, нарешті отримала диплом. Вартість за навчання така, що можна вчитись, особливо заочно. До речі, жила і в гуртожитку, а потім на квартирі з хазяйкою. Кожен вибирає, що кому підходить. Не подобається - не живіть у гуртожитку. Силою ж ніхто не заставляє. Ви ще не бачили гуртожиток СНУ. Оце умови. В бомжів у коробці буде краще.

,

Гуртожиток в жахливому стані. Душ брудний. Туалети в жахливому стані . Стіни в кімнатах побиті . Зробили самі ремонт за це кошти ніхто неповетає . Платимо 1400 за свої ж меблі . І за жахливий стан цього ... Була домовленість на 1200 .

,

Порівняла ціни по області і зробила висновок,що по оплаті мені найбільше це підходить.Цікаві спеціальності,досить сучасні і універсальні.А саме головне,що інститут існує більше 20 років,а це говорить про те,що він не одноденка і є впевненість,що я отримаю диплом

,

не кому не раджу подавати документи, найгірший заклад Волинської Області

,

це не заклад .це контора !!!! викладачів нема ,беруть лише хабарі.Будемо писати у МОН України щоб його закрили ,бо пар не проводять.За все вимагають гроші .Не ганьбить нашу освту .Це стидобище !!!!!!!!!!!!!!

,

Вітаю всіх прекрасних викладачок інституту з весняним святом. Гарного настрою, краси, кохання і хороших студентів! Люблю цей навчальний заклад і Вас в ньому! Ви найкращі!

,

Висловлю свою думку, бо маю сина-студента. Інститут як інститут. Не гірший за інші приватні заклади. Нормальний київський диплом. Ціна за навчання досить демократична на сьогоднішній день. Особливо для хлопців актуальна денна форма (зважаючи на теперішні події), ну і для бажаючих - військова кафедра. Зручно.

,

За останніх півтора роки, що я навчаюсь у цьому закладі ніхто ніяких вікон не замінював, дверей не вставляв, бо реально це ні до чого. В усіх аудиторіях стоять склопакети. Кому які сни приснилися про якісь заміни - не знаю. Впевнена, що любий студент інституту це підтвердить. Ніхто на такі потреби не збирав і навіть не чув.

,

Навчаюсь заочно, бо маю маленьку дитину. За кілька років навчання особливих проблем в інституті не було. Потроху робила контрольні, щось здавала. Якщо хтось хоче давати хабарі - будь ласка. А я задоволена, що маю можливість отримати освіту поки знаходжусь в декретній відпустці, тому що відчуваю розуміння з боку викладачів. Головне - оплачувати навчання, а не назбирати боргів та перездач за кілька семестрів і бігати потім залагоджувати питання хабарями. Сумніваюсь, що в якомусь іншому ВУЗі за таку ж оплату я отримаю диплом.

,

Хабарі беруть,навіть не соромляться! То вікна міняти, то двері... Обминайте іх далекою дорогою. Викладачі нічого не навчають, тільки гроші. А коли був держ. екзамен, то ті, що заплатили, навіть нічого не здавали. Були такі студенти, яких я перший раз там тільки побачила (хоча ходила на всі сесії)

,

Студент - не вводьте в оману дописувачів. За останні 24 місяці жоден студент не був відрахований за власним бажанням. А ціни у нас дійсно найнижчі у регіоні.

,

Хабарництво процвітає! Я забрав документи бо це жах!!!

,

На даний час здобуваю заочну освіту. Викладачі нормальні, не дуже грузять, вимагають в міру. Що подобається - помірні ціни за навчання. Ну і прекрасно можна поєднувати з робочим процесом - ідуть не зустріч однозначно. А для працюючого заочника - саме те, що треба.


Оставить отзыв

Все вузы в Луцке, а также колледжи в Луцке, курсы в Луцке, репетиторы в Луцке, работа в Луцке