Ровенский институт университета «Украина»

Ровенский институт университета «Украина»


  • Ровно · ул. Котляревского, 1, 33028
  • (0362) 63-80-09
    (0362) 63-48-89
  • univer.rv.@ukr.net
  • дневная, заочная, дистанционная
  • бакалавр, специалист, магистр
  • Вуз основан в 1999 году. Статус частный. IV уровень аккредитации. Диплом гос. образца.

  • Наличие платного обучения
  • Подготовительное отделение

239
студентов
22
преподавателя
11
кандидатов
наук
2
профессора
и доктора наук

Специальности

Абитуриентам

Довузовская подготовка: срок обучения - 6 мес. Переподготовка по специальностям «Психология», «Социальная работа». Подготовка граждан Украины к поступлению в ВУЗ - [открыть контакты](0362) 62-13-05.

О вузе

Материально-техническая база: 2 учебных корпуса, библиотека, 2 читальных зала, столовая, спортзал, тренажерный зал, спортплощадка.

Ровенским институтом ОМУРаЧ "Украина" заключен договор о сотрудничестве с Институтом административного менеджмента г. Замость (Польша), в рамках которого предусмотрен обмен студентами и преподавателями, проведение общих научных конференций, предоставление всесторонней научно-методической помощи. Также Ровенский институт ОМУРаЧ "Украина" сотрудничает с Объединением украинцев в Польше (Ольштинский отдел).


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Мені майже 40. Це моя друга освіта. Навчаюсь в Україні третій рік. Психологія. Подобається - це м'яко сказано. Зараз, я не уявляю свого життя без цього досвіду навчання тут! Загальна атмосфера - доброзичлива, дружня, позитивна. Тут працюють люди, які зацікавлені у вашому розвитку і направляють вас у навчанні. Освітня програма іде в ногу з часом, ніякої води. Теми - актуальні. Викладачі - практики, відомі, сучасні, круті. Звертатись можна по всіх своїх питаннях, підхід - індивідуальний, професійний. За час навчання можна пропрацювати свої проблеми і отримати професійні рекомендації. Хочу сказати, що якщо хтось хоче отримати освіту психолога, то цей інститут для вас))) Головне - це бажання) А навчатись не важко і цікаво) P.S. Від поганих коментарів - волосся дибки... Якщо людина хоче вчитись і розвиватись, то вона буде бачити і брати всі можливості. А якщо - ні, то шукають причини і винуватять інших у своїх лінощах і лежебокості.

,

зараз навчаюся в університеті україна рівненська філія на психолога рівень викладання викладачів вкрай низький плата за навчання завищена,установча сесія не яка пту це комплімент не університет,а шарашкіна контора.

,

Прекрасний інститут. Отримую другу вищу освіту, психологія. До цього навчалася у державному вузі, тому можу порівняти. Якщо потрібні знання, є бажання навчатися - то "Україна" саме для вас.

,

хороший ВНЗ!!!Я закінчила у 2008 році!Ставлення до студентів хороше!!!Провчившись 5 років Ви ніколи нескажете щось погане про "Україну".Викладацький склад -досвідчений, кваліфікований. Тільки що приміщення маловате, я думаю що з часом розширяться,,,, Навчаючись тут Ви отримаєте хороші знання,досвід, кваліфікацію!!!!!

,

2 навчальні корпуси, бібліотека, 2 читальні зали, їдальня, спортзал, тренажерний зал, спортмайданчик. це все брехня, тамм один навчальний корпус і в не найкращому стані, один читальний зал. їдальні, спортзалу, тренажерного залу спортмайданчику НЕМАЄ!

,

провчилася рік на першому курсі правознавство. на моїй спеціальності було 10 студентів і це була найбільша група серед першокурсників. сподобався рівень викладання лише двох викладачів. в кінці першого курса вирішила перевестися в інший унівєр, так як він став коледжом, но коли дійшло діло до перевода, то виявилося, що я наввчала цілий рік в коледжі, а платила гроші,я к за унівєр. тепер я втратила рік. вчитися тут не важко, так як малий набір. нікого не виганяют. моя порада, якшо Ви хочете плати гроші за знання то не поступайте сюди, а якщо так аби десь вчилися, то Вам саме сюди дорога.

,

Нада мозги иметь чтоб суда прити учится.

,

Контора. Все рішали за гроші роблять.

,

Мебель,стіни - це не ознаки надання поганих знать!! а знання тут дійсно надають хороші тут досвідченні викладачі!!

,

ВУЗ так собі...Процент відчислення маленький бо хто вижене свою зарплату...Рівень викладання теж ніякий...Інститут для тих кому потрібен диплом,не більше...

,

Класний Інститут!!!Юристи групи Пр-1-НАЙКРАЩІ!!!

,

Нормальний ВНЗ)

,

Не дуже подобається(Аудиторіі геть ніякі...а групи взагалі маленькі...

,

Матеріальна база 0. Просто жах. Все ніяке.

,

Універ не дуже. Мало студентів і аудиторії ніякі.

,

Я думаю хороший універ. Маю одну вищу освіту, а за другою в "Україну" :) Це моя думка. Всім удачі.

,

Раньше я училась на юридическом факультете очень уважаю Стойку Марту, а так же Коташевського, они учат при этом получают удовольствие))На данный момент учусь на Психологическом факультете, очень при очень нравиться всякие тренинги, но я учусь как бы для себя психологию и в этом мне помогают преподаватели за этом им большое спасибо!! Уважаю всех но больше Ставицьку Олену и Назаревич Викторию.А теперь всем кто пишет плохо на универ, если чесно мне всеравно на ваше мнения(мягко сказано), я уверена кто учился в этом универе плохого не напишет.

,

Судячи з коментів не поганий універ)))))))))

,

Мені дуже сподобалось навчання в цьому закладі, хоча з моменту закінчення пройшло 5 років. Вуз чудовий. Навчальна база не гірша ніж в інших вишах.

,

Інститут дійсно чудовий, закінчила його за спеціальністю економіка п-ств 5-ть років тому. Зараз працюю у одній з найбільших корпорацій України, пройшла багаторівневі співбесіди, всі були дійсно вражені знаннями які я отримала і в даному НЗ.... Викладачі тут дійсно надзвичайні, за весь період навчання ніхто не вимагав хабарів на відміну від інших вузів (правда був один викладач з водного... тоді вся група йому по 50 грн скинулася, але я зробила маркетингове дослідження і після години публічного попускання один-одного він здався і без бабла поставив мені відм.).. Зараз планую отримати другу вищу освіту, піду також сюди, бо мені тут комфортно і знання можна необхідні отримати, а якщо буде галімо, то обовязково всім розповім :-)

,

Дякую економічний. дякую викладачі економічного. Працевлаштувався, пройшов співбесіду в Києві. Всі були вражені знаннями та питали де вчився. Низький уклін всім працівникам інституту.

,

Якби побували у вузах державних, досвідчених, заслужених, то мабуть ніколи не поступили б в Україну. Мені шкода тих хто тут навчається. Дуже шкода...*

,

якщо хочеш вчитися, отримувати якісні знання за невелику плату - вступай в "Україну". на сесії приїзджаю як на свято - відпочиваю від буденної рутини.

,

так собі може бути але не всі викладачі такі хороші як всі пишуть є такі що не ефективно викладають курс лекцій по предмету дуже швидко і не якісно не понятно...

,

У кожномі інституті є свої недоліки чого вартий сам медичний! А МУРоЛ Україна просто супер!!!!!!!

,

Університет супер, викладачі клас, особливо Стойка Марта Степанівна - Ви найкраща!!!

,

Я навчалась і у інших навчальних закладах зараз закінчую Дубенську філію скоро держ екзамени.Хвилююсь , учусь як школярка .Хоча маю дипломи державних навчальних закладів ,так сталось що потрібна ще одна освіта.Я задоволена . Викладачі класні одна Маряна Василівна Мальчик чого вартує.Треба учитись в лютому екзамени .Все супер .Щасливо.

,

ВМУРоЛ "Україна" - це один з найкращих університетів України, в якому працює висококваліфікований професорсько-викладацький склад і в якому навчаються самі прекрасні студенти!Відносини в університеті доброзичливі та партнерські, ставлення до кожного, як до Людини з великої літери!

,

Ви собі можете думати і далі, але за чотири роки, що я тут навчаюсь і продовжую навчатись, то я можу сказати тільки одне-університет чудовий. І я б не хотіла навчатись в інших вищих навчальних закладах.

,

Бувала і знаю трохи більше чим студенти. А на рахунок викладачів як працюють у вас, то знаю що вони говорять поза його межами, просто заробляння грошей!!!

,

А якби ви побували в університеті "Україна", то зрозуміли б, що тут теж є досвідчені, заслужені, хороші викладачі. Я б сказала, що вашим викладачам дуже далеко до наших!!! І ваші викладачі працюють у нашому ВНЗ. І чрмусь вони з великим задаволенням працюють у нас!!!))))))

,

Якби побували у вузах державних, досвідчених, заслужених, то мабуть ніколи не поступили б в Україну. Мені шкода тих то там навчається.

,

ВНЗ супер. Ідіть всі сюди і ви не пошкудуєте. "Україна" - Ура-ура-ура))))))

,

Університет чудовий. Особливо Відділення підготовки молодших спеціалістів. Красовська А.М., Стойка М.С., Коташевський О.В., суперові викладачі. Ви дійсно професіонали своєї справи!!! Хвала таким викладачам!!!!

,

Інститут просто супер, викладачі кваліфіковані, дають хороші знання, головне аби бажання вчитися було. Хабарі не беруть. Мені дуже подобається, ніколи не жалкувала що вибрала цей вуз!

,

прекрасний вуз

,

Особисто я вчилася на кафедрі психології. Дуже класна кафедра, а викладачі дають багато навичок саме практичного спрямування. Хто хоче стати психологом, ідіть вчитися в наш універ! РДГУ "отдихає"!

,

а я не згідна, я тут навчаюся і дуже задоволена, індивідуальний підхід до кожного студента!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Вчитися важко групи маленькі. Але зання супер. Хабарів не беруть.Ні копійки не заплатив. Україна ура

,

Навчався 5 років і невиникало проблем ні в навчанні, ні з викладачами, це ще залежить від самого студента чи має він бажання начатися, а інститут класний і викладачі кваліфіковані. Я брата з сестрою привів в інститут і вони теж задоволені всім.

,

Самий кращий інститут!!!!!!!!! Дав мені гарні знання, практику, любов до своєї професії. Викладачі - супер.

,

Знання, що дав інститут оцінили на практиці.

,

Рівненський інститут "ВМУРоЛ "Україна", на мою думку, один із найкращих ВНЗ. Тут дійсно є можливість отримати високі знання. Адміністрація, викладачі з повагою відносяться, йдуть на зустріч кожному студенту. Я навчалась у цьому вузі на спеціальності "Правознавство" - отримала потрібні мені знання. У цьому році я вступила ще на одну спеціальність "Фінанси" і цілком задоволена. Я дякую усім викладачам і адміністрації університету.

,

Прочитавши всі коментарі я можу сказати що багато хто неправий!.Інститут як інститут навіть і більше. Викладачі дуже приємні і з високою ланкою знань, адміністрація інституту завжди цікавиться як проходять пари і з якими знаннями студенти виходять із аудиторій.Проводяться цікаві гуртки, тренінги конференції до яких залучені іноземні працівники освіти, доценти і доктори наук!Я скажу одне якщо студент який не хоче вчитись то для нього будуть всі погані починаючи від студентів одногрупників і закінчуючи адміністрацією ітституту!

,

Знання, що дав цей інститут оцінили на практиці. Вчитися тяжко, маленькі групи і викладачі всіх знають. Не сховаєшся. Але знання-класні. Не заплатив ні однієї копійки хабаря. Тому, що не беруть. За студентами ходять як за дітьми маленькими, аж соромно самому. А хто каже, що поганий інститут то піди в кращий. "Україна" я з тобою.

,

Університет це дуже голосно сказано, пту це вже як комплімент. Навчалася 5 років тому, такого маразму мабуть ніде не було. Слава Богу, що диплом держ. зразка отримала. 5 рік заставили перейти на інд. план або заочно. Бо мало студентів і на денну форму не вигідно працювати. Кошмар а гроші платили як за стаціонарне навчання. Сумніваюсь що зараз стало краще.Не ПОСТУПАЙТЕ ТУДИ. Краще переплатити але навчатися в нормальному вузі.

,

Хто не хоче вчитися, завжди шукає винних. Універ класний! Ти тут людина! Центр психології -супер!

,

В цьому інституті грубо порушують Закон України " Про вищу освіту". Перш ніж туди поступати задумайтесь.

,

Поганий Унівєр.Особливо Лєбєдєва.А так нічого хорошого.

,

Це найгірший інститут наших часів....Нічому не навчитеся,а ще в один прекрасний момент вашу кафедру закриють і ви виваливши шалену суму не знатимете куди вам подітись!!!!!! Вас розводять!!! Схаменіться!!! Інакше попсуєте не тільки нерви,а й все своє життя!!!!

,

не поступайте, самі пошкодуете

,

я здесь тоже учусь. но есть одно "но" - если убрать из универа Лебедеву Г.В. то здесь было б просто супер!!!

,

ВНЗ супер!!!! наданий момент там навчаюсь)

,

Я сама там учусь і мне нравиться.Преподователи очень хорошие.Супер!!!!!!!!!!!!!!!

,

Супер!!!!!!!!!

,

на мою думку він не дуже хороший...,!!!

,

Хороший Університет!

,

класний інститут

,

плохой универ не поступайте

,

Суперський уныверситет!!!!!!!


Оставить отзыв

Все вузы в Ровно, а также колледжи в Ровно, курсы в Ровно, репетиторы в Ровно, работа в Ровно