Київський ліцей «KEY SCHOOL»
-
Щоб зв'язатися із закладом, відкрийте телефон і ел. пошту.
Про школу
Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу
Рейтинг школи 2025
Останнє оновлення 20 листопада 2025
Відгуки
14Наша родина щиро вдячна ліцею "КІ СКУЛ" за якісну освіту, турботу та підтримку дітей. Старший син закінчив цю школу у 2021 році, а донька нині навчається в середній школі. За цей час ми переконалися у високому академічному рівні навчання, професіоналізмі педагогів та уважному ставленні до кожної дитини. Особливо цінним є індивідуальний підхід учителів до кожної дитини. У школі панує тепла, доброзичлива, майже сімейна атмосфера, де кожна дитина почувається важливою та захищеною. У непростий для України час це має особливе значення. Ми задоволені вибором школи та щиро рекомендуємо її батькам, які шукають для своїх дітей не лише якісні знання, а й комфортне середовище для розвитку.
Щиро дякую нашому садочку "KEY SCHOOL"за чудову організацію всього навчального та виховного процесу! Мій син прийшов сюди зовсім крихіткою у 3 роки, а зараз йому вже майже 7. Ці роки були неймовірними. Наша група №3 — просто найкраща! Величезна подяка неймовірним вихователям: Тетяні Василівні, Юлії Андріївні та Валентині Миколаївні. Дякуємо за вашу безмежну любов, турботу, терпіння та щоденну підтримку. Завдяки вашій злагодженій роботі син отримав чудову базу знань: він уже вільно читає, рахує,розмовляє англійською, гарно малює. Окреме спасибі за побутові навички — дитина стала самостійною, сама одягається та прибирає за собою. Ми будемо сумувати за вами. Рекомендую!
Випускник одного з минулих років, чим дуже тішуся. Так само в різні роки тут навчалися сестри, яким школа також дуже багато дала. При достатній кількості мотивації та зацікавленості, є дуже великий потенціал для розвитку. Тут можуть дати високий академічний рівень, якщо бути відкритими до цього. Дуже позитивно ставлюся до відносно нещодавньої зміни керівництва і чекаю на більше позитивного розвитку.
Як мама двох дітей, дуже задоволена школою. Особливо подобається сучасний підхід до навчання, уважне ставлення до дітей і комфортна атмосфера. Діти із задоволенням ходять до школи, розвиваються не лише академічно, а й особистісно. Відчувається турбота та професіоналізм педагогів. Рекомендую!
Дивіться також усі школи в Києві, ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, дитячі садки в Києві.
Щиро дякую школі за роки навчання! Тут я не лише здобув якісні знання, а й зустрів чудових друзів та викладачів, які завжди підтримували й надихали рухатися вперед. Про школу залишаться лише найтепліші спогади.