Київський ліцей «KEY SCHOOL»

Київський ліцей «KEY SCHOOL»



Про школу

Інформація з офіційної бази ЄДЕБО
  • Приватна форма власності
  • 1–12 класи
  • Ліцей з дошкільним відділенням, початковою школою та гімназією
  • Денна, дистанційна
  • Міська школа

  • Українська мова навчання

Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу


200
загальна кількість місць
Рейтинг шкіл

Рейтинг школи 2025

9
13
по місту
9
13
по області
15
27
по Україні
170,46
4,05
Середній бал
6
2
учнів складали НМТ
24
8
тести НМТ

26 по місту
28 по області
59 по Україні

6 по місту
6 по області
7 по Україні

22 по місту
22 по області
36 по Україні

3 по місту
3 по області
9 по Україні

Останнє оновлення 20 листопада 2025


Відгуки

14
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Введіть ваше ім’я.
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
Арсеній, 20.06.2026, 12:13

Щиро дякую школі за роки навчання! Тут я не лише здобув якісні знання, а й зустрів чудових друзів та викладачів, які завжди підтримували й надихали рухатися вперед. Про школу залишаться лише найтепліші спогади.

Тетяна, 18.06.2026, 14:12

Наша родина щиро вдячна ліцею "КІ СКУЛ" за якісну освіту, турботу та підтримку дітей. Старший син закінчив цю школу у 2021 році, а донька нині навчається в середній школі. За цей час ми переконалися у високому академічному рівні навчання, професіоналізмі педагогів та уважному ставленні до кожної дитини. Особливо цінним є індивідуальний підхід учителів до кожної дитини. У школі панує тепла, доброзичлива, майже сімейна атмосфера, де кожна дитина почувається важливою та захищеною. У непростий для України час це має особливе значення. Ми задоволені вибором школи та щиро рекомендуємо її батькам, які шукають для своїх дітей не лише якісні знання, а й комфортне середовище для розвитку.

Наталія, 16.06.2026, 21:25

Щиро дякую нашому садочку "KEY SCHOOL"за чудову організацію всього навчального та виховного процесу! Мій син прийшов сюди зовсім крихіткою у 3 роки, а зараз йому вже майже 7. Ці роки були неймовірними. ​Наша група №3 — просто найкраща! Величезна подяка неймовірним вихователям: Тетяні Василівні, Юлії Андріївні та Валентині Миколаївні. Дякуємо за вашу безмежну любов, турботу, терпіння та щоденну підтримку. ​Завдяки вашій злагодженій роботі син отримав чудову базу знань: він уже вільно читає, рахує,розмовляє англійською, гарно малює. Окреме спасибі за побутові навички — дитина стала самостійною, сама одягається та прибирає за собою. Ми будемо сумувати за вами. Рекомендую!

Іван, 22.04.2026, 13:53

Випускник одного з минулих років, чим дуже тішуся. Так само в різні роки тут навчалися сестри, яким школа також дуже багато дала. При достатній кількості мотивації та зацікавленості, є дуже великий потенціал для розвитку. Тут можуть дати високий академічний рівень, якщо бути відкритими до цього. Дуже позитивно ставлюся до відносно нещодавньої зміни керівництва і чекаю на більше позитивного розвитку.

Оксана, 14.04.2026, 12:43

Як мама двох дітей, дуже задоволена школою. Особливо подобається сучасний підхід до навчання, уважне ставлення до дітей і комфортна атмосфера. Діти із задоволенням ходять до школи, розвиваються не лише академічно, а й особистісно. Відчувається турбота та професіоналізм педагогів. Рекомендую!


Дивіться також усі школи в Києві, ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, дитячі садки в Києві.