Напрямки навчання
Оцінка відвідувачів
(по 62 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте заклад і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Хабарники? це легко сказати. Прийшов запитати які документи потрібні, на вході мене зустрічає старий і питає чи треба допомогти з поступленням. Зразу, нагло, нічого не бояться.

,

Видалили результати здачі підсумкових пробних екзаменів ...
Рукописи не горять! Скріни всі є! Хабарники одумайтеся, оцінюйте спрведливо дітей які мають знання і добре вчилися в школі!
Всі ваші двійочники і трійочники яким ви малюєте по 9-12 балів зафіксовані!

,


Хтось вже писав, що тут жаліютсья тільки ті що нічого не хочуть робити. Хабарі нажаль присутні, але як то кажуть попит народжує пропозицію і якщо хоч трішки стараєшся то цілком можливо спокійно закривати сесію і отримувати стипендію.
Так що якщо не плануєте забивати залізо-бетонний болт на навчання, а якщо знадобиться прикласти трішки зусиль, то можете сміливо сюди вступати)
Щасти на полі бою;)

,

Вимагають 2к $ за поступлення.

,

Хороший коледж .Знання і освіта на високому рівні .Так, тут дійсно хочуть вас навчити. Навчаюся уже на 4 курсі на юридичному відділені. Ніколи не сумнівалася, що поступила саме сюди . Дякую Марії Степанівни за працю . Юридичне відділення на висоті .

,

Вчусь у коледжі 3 рік на спеціальності 081 "Право" і все подобається. Якщо ти ходиш на пари, маєш бажання вчитися і повагу до викладачів все буде добре. Хто не хоче вчитися і наплював на навчання, звісно,шукає інші "виходи". Грошей ніхто не вимагав за 3 роки. Викладачі спец. дисциплін професіонали, дуже доступно пояснюють і лояльно відносяться. Про викладачів шкільних предметів багато хорошого не скажу( більшість ведуть себе як в школі,тобто як малі ображені на життя діти),але два роки треба перетерпіти.
Коледж має два корпуси. Наврядчи ви знайдете з першого разу Демнянську 15 будівля коледжу фактично знаходиться на Хуторівці 5,тому прямуйте за цією адресою.
Гуртожиток знаходиться на Кульчицькій 10 поряд із другим корпусом. П'ятиповерхова будівля, душ три рази в тиждень (вт,чт,сб) по запису і не лякайтеся,а повірте мені - до всього звикаєш;чисто,дружня атмосфера.
Поступила сама без жодних хабарів ,як і більшість моїх одногрупників.
У нас цінують знання, ласкаво просимо!

,

Взятки процвітають
Вчителі не міняються

,

за 3 роки протимався без хабарів, але бачу без цього нікому більше не вдалось, дуже велика кількість людей при вступі заплатила, хоть в голові 0. Студенти менше пропускають ніж викладач. А так то, якшо хотіти, можна багато чого навчитись

,

Найкращий коледж, все подобається,навчаюся на 3 кусі ,немає тут курупції ,Юридичне відділенні дає високі знання і виховує тебе як особистість

,

Цього року поступила в цей коледж на державну форму.Поступила без хабара, але насправді корупція в цьому коледжі просто процвітає. Учні ,які закінчили школу з середнім балом 6,6 в рейтингу на державне місце перші. Викладачі спец. предметів дуже хороші, але викладачі , які викладають шкільні предмети прямо натякають на хабарі . Звичайно не всі , але є такі знахабнілі викладачі. .

,

декілька років назад закінчила коледж. можу сказати одне. вступати сюди не варто. Знання на низькому рівні. А хабарництво все процвітає. і не треба казати що платить хто не вчиться чи прогуляє. Дуже часто скидатися мусить вся група. а без хабарів то вдаться вчитись улюбленцям які мають у коледжі знайомих. моя порада НЕ ВСТУПАЙТЕ сюди. не витрачайте час.

,

Навчаюся уже третій , усі семестри маю стипендію, Народ. Дуже Хороший коледж, я ніколи нікому нічого не платила стипендія 1000гр. Приймала участь у фізичних змаганнь за це навіть платтять, Викладачі хороші і тебе справді навчають .Навчаюсь на юридичному відділенні, багато критики саме від тих хто не хоче вчитися.

,

Чудовий коледж.
Всі обговорюють поганими словами про корупцію і можна сказати тільки одне -«Не хочеш вчитися - то плати, або вилетиш»
І не треба обсирати цей коледж.
В більшості обсирабть цей коледж тільки тому, ще не вчаться і прогулюють, а коли приходить сесія вже нічо за семестер не встигнеш вивчити, думають що їм за «будь ласка» хтось поставить залік.
А вступити сюди дуже важко, конкурс на комп‘ютерний відділ 10,5 людей на місце, тому проходять тільки хто має «можливість» сюди вступити
Так що вступайте тільки за власним бажанням а не батьків, і зразу плануйте або вчитися або платити.
В усіх навчальних закладах корупція і в менших сумах, але це один з найкращих коледжів Львова, тому і тут все буде більш цінне.

,

занижують оцінки за екзамени ! і викладачі не привітні .

,

Сесія....Таке зі студетами не можна робити....Щоб її здати треба влаштуватись на добру роботу....І працювати на сесію..замкнуте коло

,

Є жахливий викладач. Просить інших викладачів ставити нормальні оцінки своїй онучці

,

Навчався на комп'ютерній спеціальності. У коледжі здобув великий об'єм як технічних, так і особистісних навиків. Після цього продовжив навчання у НУ ЛП, і з впевненістю можу сказати - у коледжі отримав набагато більше практичних навичок, при тому, що і універі їх було достатньо. Про те, універ більше дав теоретичні знання, а ніж практичні.
Хочеться додати і те, що багато хто плутає свої "рожеві" очікування з реаліями:
- ніхто не буде бігати за вами і просити вчитись;
- ніхто після закінчення коледжу не буде просити Вас "Прийди до мене на роботу, можеш навіть не ходити, гроші прийдуть з кур'єром";
- ніхто не буде вирішувати ваші особисті конфлікти, тому якщо вони таки з'являться (а вони будуть, бо всі ми різні) - вчись, пристосовуйся, імпровізуй.

Якщо ти насправді везучий, то попадеш до таких топових викладачів, як:
Дерев'янченко, Колосов, Кохалевич, Беца, Бучин, Сявавко, Тимофієв, Драбік, Жарковська. Список насправді великий. Все залежить від відношення студента.

,

Навчалась у цьому закладі на спец. "Перукарське мистецтво та декоративна косметика". Хочу попередити усіх дівчат і хлопців, хто лише збирається вступати. Не робіть цього у жодному разі!!! Ви дуже швидко про це пожалієте! Майстром своєї справи ви явно не вийдете. Після того прийдеться йти на курси та вчитися приватно. Ті, хто поступив на платне, не викидайте грошей за це "навчання"! Краще підіть на курси!. Не витрачайте 3,5 роки на цей "college". Програма для перукарів - явно не 21 століття. Де ви бачили молодих дівчат із зачісками "Бабетта" або "Ракушка" ?. Або ламінування, чи кератинування...омбре, сомбре, балаяж...Цього всього "модного і стильного" тут вас не навчать!!! З моделей - старенькі бабусі та дідусі. Це все, що вам розказують, які вони "круті" - все вже у минулому. І про працевлаштування - все це байки! Довідки випускників заставляють "купляти", аби у мерії показати, "що всі випускники після навчання працевлаштовані!" Це повна брехня! Не ведіться на ці "понти"!!!

,

Я навчаюсь зараз на першому курсі на перукаря І дуже хочу подякувати Надії Євгенівній -викладач від Бога, завжди все зрозуміло і гарно пояснює)Також дуже дякую Олені Юрівній -куратору вона підтримає і зрозуміє

,

Закінчив цей коледж (відділення комп’ютерних технологій). Загалом коледж дає хороші знання хто хоче той навчиться . Потрібно самому "поглиблюватися" (в принципі так всюда в Україні), але закладає і певну основу. Викладачі хороші (більшість ви ше не раз будети згадувати в ВНЗ) - дають знання (хоча деяких треба і вигнати).Загалом не шкодую що провчився 4 роки. PS. ну якщо "не пальці веєром" то все буде добре;)

,

То просто ЖАХ....Вже другий рік вчусь в коледжі на комп'ютерній інженерії. Батьки всунули мене сюди за гроші (я хотів в інший коледж). В школі вчився на 8-10. Тут без грошей мало кому виходить мати вище 7. КОРУПЦІЯ !!!
Здам цього року ЗНО і буду тікати звідси

,

Перед тим як вступити в цю "академію" поспілкуйтися з студентами і зробіть висновки .Повний жах:хабарники,пенсіонери із "савковим" поняттям та навіть викладачі які під час сесії можуть "захворіти".Обминайте цей заклад десятою дорогою!!!!!!!!!!!!!А краще подивіться рейтингові списки цьго року і зробіть висновки

,

Навчаюся зараз в цьому коледжі на юридичному відділенні і маю тільки позитивні враження. Викладачі чудові і дійсно є фахівцями своєї справи. Якщо вчитись, то й оцінки можна отримати без хабарів і що тішить, то це відсутність того "завалювання" студентів, аби ті платили гроші. Все у ваших руках і якщо не будете ходити на пари й вчитись, то й відношення викладачів буде відповідним. З особистого досвіду знаю, що за оцінки платять лише ті, хто цілий рік байдики бив.

,

Моя дитина поступала у 2015 році. Рік потратили на репетиторів. Бал атестату був 8.6. Вступні здали на 9. Документи на вступ здавали у 2 коледжі з надією що пройдемо на бюджет. Були приємно здивовані коли своїми силами пройшли на бюджет у два коледжі. Так як було з чого вибирати -дитина вибрала коледж на Демянській. Не поганий вибір. Досі вчимось на стипендію. Приємною несподіванкою було те, коли виплатили премію за активну участь у культмасових заходах. Скажу так: хто хоче вчитись і має знання, то і поступить сам без проблем, і вчитись буде легко. А хто надіється тільки на середній бал атестата-не варто, особливо коли в школі "за вуха" витягнули на хороший бал. Готуйтесь до вступу. Краще потратьте гроші на репетиторів (хороших), тоді не пожалкуєте, і на хабарі заощадите. Вчіться і все буде ОК.
Р.S. Пишу з надією що комусь це допоможе зробити правильний вибір в житті. Так як свого часу я теж сиділа ночами і переглядала коментарі в неті.

,

мне тоже посчастливилось быть ученицей гавло ирины михайловны.да это были самые интересные и насыщенные годы молодости вспоминаю с ностальгией львов и учебу.мы все были такие молодые и амбициозные и самое главное -очень любили свою профессию... мы просто фанатели от нее привет всем выпускникам курсов..

,

Навчалась тут на перукаря...це був жах( пари проходять так: приходить викладач, питає що ти робиш, і відходить покурити ( нічого не пояснює (( хоче, може і поїхати взагалі...на пари запізнюється( список робіт не дає, в потім жаліється, чому нічого не робите...Коротше жах

,

Шанс вступити на державне 1/10, велика частина студентів вступили «завдяки» коштам. Відвідування важливіше за знання і прагнення до них. Матеріальна база хороша. Більшість викладачів беруть, але швидше це на поступок студентам (які таким самим чином вступили).
Гуртожиток відмиває гроші встановленням дверей за гроші студентів. Душ тричі (вт, чт, сб) на тиждень по запису.

Не раджу вступати тим, хто хоче опинитися в колективі, який прагне навчатись і бути фахіцем у своїй справі.
Хороше місце для «тусовки»

,

Минулого року подруга постувала в цей коледж. В школі вчилась не дуже, середній бал приблизно 6,5; Вступила на державну форму навчання ( за 500$). Робіть висновки.

,

Закінчила цей коледж і з задоволенням його згадую. Завжди мала стипендію без подарунків для викладачів. Усі викладачі з розумінням ставилися до тих, хто хоч трошки намагався щось робити. Вчитися треба, тоді не прийдеться давати на лапу, а то на пари ходити не хочете, а про оцінки добрі думаєте. Зараз вчуся в НУ "ЛП" і завдячую знанням, що отримала в коледжі. Тим, хто хоче вчитися, раджу поступати, повірте, там навчать, головне - повірте у свої сили !!!!!

,

Привіт. Вчилася у цьому коледжі на факультеті "Перукарське мистецтво і декоративна косметика". Ну що можу сказати...коледж взагалі непоганий.

,

Дуже класний коледж і дуже класні викладачі. Головне вчитися і все буде супер.

,

Одні сплошні хабарники!!! Такса зашкалює!!!

,

Всі коментарі з однією зіркою , це реальна правда про коледж. Викладачі дітей не поважають , обзивають як хочуть і мають їх за ніщо.Про хабарі це також правда. Всім раджу не поступати !!!!!!!

,

Якісна фанера, хороші лобзики, хороші фанерні двері.

,

Тут без хабарів навіть нема чого пхатись.В цьому році моя дитина із балом атестату 10.3 не пройшла на держ бюджет на правознавство.Зате там пройшли діти мажорів із балами 7-6.Тож я вас всіх і вашу родину проклинаю.

,

Окончила курсы модельеров_ парикмахеров 1982 спасибо спасибо всем преподавателям особая благодарность Немановой ГИ . Она говорила: пройдут годы и Вы будите вспоминать учёбу во Львове, как лучшие годы в своей жизни. Так и есть, жаль что невозможно приехать и встретиться с однокурсниками, преподователями и с теми кого помнишь всю жизнь. Всё осталось в прошлой жизни, в прошлом веки...

,

До сих пор снятся сокурсники и преподаватели, Долгих лет вам дорогие мои преподаватели и низкий земной поклон Лидии Федоровне Бойко, Ирине Михайловне Гавло, Ирине Александровне, Ирине Ивановне. Привет огромный Роману Ивановичу и Вере Теодоровне. Всем вам крепкого здоровья и многия лета. Несомненно все лавры вам и для Вас. Вы самые лучшие кого я встречала когда- либо.

,

Хабарі беруть не в маленьких розмірах. Цього року закінчую нарешті цей заклад. Особливо викладачі з перукарства які нічого тебе не вчать, беруть немаленькі суми., після кожної сесії в них появляються нові айфончики останніх моделей.

,

викладачі з фаху не викликають негативного враження, а от викладачі ще шкільних предметів так і натякають на хабарі, занижуючи оцінки вcій групі. але не вcі, що дуже добре

,

цього року ми поступили на юридичний відділ після 9го класу,поступили на державне навчання з балом атестату 8,6 після школи,дитина написала тести на 9.5 балів і ми шоковані і вірим в себе, що не тільки з хабарями поступають,можна поступити власними силами.Не вірьте що всюди хабарі,не спокушайтеся їх давати чи брати.
Зараз син навчається,дуже задоволений,головне вчитися і бути впевненим в своїх знаннях, а хабарників потрібно викорінювати і карати!!!

,

Судячи по вступу 2014 року , хабарників у коледжі немало, якщо на бюджет поступило багато з середнім балом атестату за 9 клас- 5 балів, здавши екзамени при цьому на 12. Який швидкий ріст рівня знань!

,

Закінчив цього року Економіку Підприємства.Викладачі тут чуйні лише крім однієї вище сказаної.Дають хорошу базу особливо Бобирєва О.І. якщо ти сам зробиш курсову з її предмету на другому курсі то решта навчальних дисциплін за економічним спрямуванням будуть даватись легко.....вчитися не важко хабарів беруть викладачі 40% викладачів але не вимагають.Якщо ти хитрий і розумний то можна закінчити без проблем .А якщо ти ще і співаєш чи будеш брати участь у різних святах в коледжі то тобі випишуть премію .досить немалу ... Раджу поступати.

,

цього року закінчую, в основному колежд непоганий, викладачі теж нормальні і оцінки переважно за зняння ставлять.. є і хабарники особливо Орловська, в неї нереально здати самостійно, а решта можливо.
Знання по спеціальності теж здобула високі, я задоволена.

,

не заклад а жах!

,

коледж повне фуфло, нікому не раджу сюди поступати, любе ПТУ краще, вчителі одні хабарники, ніяких знань, обіцяють одне роблять друге
Не поступайте!!!!!!!!

,

Здесь получила все для будущей профессии !!! Ольга Ленидовна Макина-лучший преподовтель по моделированию--спасибо!!! Мой мастер была Голодивська Мария Михайловна. Вот два человека, которые вложили в меня знания.!!!!! Поклон Вам.

,

Училась 1984 по1986гг.Благодарна всем учителям школы! Участие в конкурсах,в повседневной работе с клиентами-всё это знания школы!Я ученица Дарьи Михайловны! г.Москва.

,

Училась в этом колледже, закончила 1996году. Особая благодарность учителю моделирования Ольге Львовне. Это преподаватель от Бога!!! Все что знаю и умею-ее заслуга!!!

,

це один з провідних коледжів львова вчителі тут дуже добрі і багато чого навчать і допоможуть я вже на другому курсі група ПММ-21 на перукаря -косметолога і мені дуже подобається тут вчитися)))

,

1978,армия,1982. Ярчайший период в моей жизни! Всему преподавательскому составу, лично-Галине Ивановне Немановой- низкий Вам поклон за доброту, внимание и высочайший профессионализм, а также светлая память Петру Павловичу! Вы научили мыслить масштабно и конкретно!!! 1-2 группа до... и ...после- спасибо вам, закройщикам что были и что есть в моей памяти! А После МКМ не нужно никаких школ!.

,

Училась на курсах с 1980 по 1982г. Получила урок на всю оставшуюся жизнь. Жаль, что сейчас нет этих курсов. Спасибо большое Вам Дария Михайловна ,Владимира Михайловна, Людмила Ивановна.Всегда буду Вас помнить.Отзовитесь сокурсники В этом году 30 лет со дня окончания.

,

Учился на курсах с1978-1980 г. у Кобыльника Ильи Григорьевича. Был необыкновенный человек и хороший конструктор по одежде. Многому научился на курсах. В те годы курсы были лучшей школой обучения во всем Союзе.Все мастера преподаватели в основном были хорошие специалисты . Кобыльник,Вус, Степанишин лучшие!!!!!!!!!!!
Живу в Тбилиси у меня свой Салон по пошиву обежды один из лучших в городе. Если Безверхний прочтет мою заметку сразу меня вспомнит ,он неочень хотел чтобы я поступал туда учиться потму, что в молодости я был очень самоуверенный, и не зря. Всем кто учился не курсах желаю удачи и успехов с Уважением ко всем преподавателям Мартин- Георгина моя супруга она усилась у Вуса.

,

Я училась на курсах модельеров М К М с 1976 по 1978гг..Была секретарем комсомольской организации курсов, а группу нашу вел Степанишин Иван Акимович,который всегда говорил,что мы будем вспоминать годы учебы как самые лучшие в своей жизни!!Так и есть-я всю жизнь вспоминаю и Львов, и учебу,и одногрупников,и преподавателей ! Я живу в Новосибирске, работаю модельером-закройщиком,и мне хочется, чтобы откликнулись мои одногрупники,которые приехали учиться из всех 15-ти советских(тогда еще)республик! У кого ностальгия по Львову и М К М-отзовитесь!!!

,

окончила курсы модельеров в 1982 году .благодарна всем преподавателям особенноНемановой г.и. Львов снится до сих пор .вот бы встретиться с однакурсниками

,

Я дуже рада, що навчалась у цьому закладі. Жаль, що на сьогоднішній день, його уже немає. Існує декілька груп моделювання, а школа стала одним із коледжів інституту ім. В. Чорновола, і зараз тут навчаються юристи, економісти... Щиро вдячна усім викладачам, які мене навчили та показали що пошиття одягу - це високе мистецтво. Випускниця 1998 р. група Івана Якимовича.

,

Я много получила в этой школе.....

,

Училась в 1973-1975 еще когда это были Межреспубликанские Курсы Модельеров высшей квалификации.Получила прекрасное образование,осталась добрая память о педагогах,мастерах,может работает еще Мороз Зоя Яковлевна

,

школа супер-пупер-клас=\\\\\\\\

,

це дуже гарна школа раджу вам всім сюди поступати

,

Гарна школа та викладачі супер!!!
Раджу усім, хто мріє опанувати цей фах!!!!

,

школа суперова)))
надіюся що поступлю)))

,

советую

Партнери сайту
Академія мистецтва краси
Академія мистецтва краси
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Львові, а також коледжі та технікуми в Львові, курси в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок