Опис курсу

Чі Масаж внутрішніх органів Чі Ней Цзан І є базовий енергетичний Масаж і дає хорошу підготовку до більш глибоких і тонких видів масажу найвищого рівня. В даоських практиках, стосовно внутрішніх органів масажисти застосовували цей Масаж протягом тисячоліть. Є книги, навчальні відео, і саме головне – це має бути Ваш намір знайти вчителя, який зможе передати Вам такої якості знання і вміння, які в книгах і відео передати неможливо. Цей Масаж дозволяє зробити живіт дієздатним.

Для того щоб стати Сертифікованим Масажистом Чі Ней Цзан І потрібно пройти Курси Масажув об’ємі не менше 30 годин, потім самостійно провести не менше 100 сеансів масажу, описуючи кожен сеанс і зшити діло. Далі знову повторити Курси Масажу, після яких отримати оцінку, і це дозволить оформити Сертифікат Масажиста.

Курси Масажу розраховані на 30 години (п’ять днів) і проходять у формі лекцій, практик, тренувань і відповідей на запитання.

http://tao.in.ua/ua/workshops/

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок