Опис курсу


Для психологів

Обсяг курсу:

Вивчення цього курсу можливе тільки після проходження курсу загальновживаної англійської мови середнього рівня, незалежно від того, де вивчалася мова раніше. Курс орієнтований на фахівців у галузі психології, які бажають досягнути середнього рівня володіння англійською мовою для професійних цілей.

На цей курс приймаються слухачі з 17 років і старші. Проводиться попереднє тестування володіння загальновживаною англійською мовою на середньому рівні. Тест проводиться для визначення розвитку навичок та вмінь слухання, читання, письма, говоріння і для встановлення рівня володіння граматикою та лексикою.

Ті, хто поступили на цей курс, протягом періоду навчання оволодівають мовою і спілкуванням нею (говоріння, слухання, читання, письмо) для професійних цілей, наприклад, для обговорення професійних психологічних проблем з англомовними закордонними колегами, проведення професійних презентацій і професійних психологічних консультацій, читання професійної психологічної літератури, участі у професійних конференціях психологів тощо. Програма передбачає оволодіння професійно значущою психологічною лексикою.

Час проведення:

Заняття у групах проводяться два рази на тиждень по дві академічних години (1 акад. год. = 40 хв.) у будні та/або суботу. В неділю заняття не проводяться. Заняття проводяться у другій половині дня (у суботу в першій половині дня). Закінчення занять у будні – не пізніше 20.30, в суботу – не пізніше 15.00. Наповнюваність груп – до 12 слухачів.

Така кількість слухачів у групі передбачена методикою і ні в якому разі не знижує рівня знань, а, скоріше навпаки, допомагає оволодіти добрим рівнем говоріння.

Протяжність курсу – 9 місяців.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Академія професій майбутнього
Академія професій майбутнього
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок