Опис курсу

Увага! Діють знижки жо 15%!

Обсяг курсу: 63 академічних години (15 занять)

Запланована дата початку курсу: по набору групи

Курс орієнтований на фахівців в області бухгалтерського обліку, управлінського обліку та фінансового менеджменту, а також фахівців, які зацікавлені у здачі англомовних іспитів ACCA та CIMA і застосуванні спеціалізованої фінансової та ділової мови в міжнародному напрямку розвитку бізнесу.

Мета курсу: придбання комунікативних і практичних навичок в галузі фінансів та управління бізнесом, отримання необхідних знань для формулювання відповідей на завдання з англомовним кваліфікаційних іспитів ACCA та CIMA, навчання веденню переговорів з фінансових питань на міжнародному рівні.

Програма курсу розроблена на основі навчальних матеріалів і тестових завдань кваліфікаційної програми ACCA, а також провідних видань у сфері вивчення фінансової англійської мови:

  1. АССА, навчальні матеріали та тестові завдання.
  2. Professional English in Use: Finance, Ian Mackenzie, Cambridge University Press
  3. Business Vocabulary in Use, Bill Mascull, Cambridge University Press
  4. Introduction to Management Accounting, Charles T. Horngren

Методика навчання

Всі заняття мають практичну спрямованість і орієнтовані на глибоке освоєння досліджуваного матеріалу. Завдання грунтуються на щоденних ситуаціях (складання фінансових звітів, розподіл обов'язків співробітників фінансового відділу, пояснення особливостей оподаткування, пошук способів залучення капіталу в компанію і т.д.). Виконання таких вправ гарантує розвиток практичних навичків використання лексики у Вашій роботі, що принесе задоволення від навчання!

Рекомендований рівень володіння англійською мовою - Intermediate і вище. Перед тим, як записатися на дану навчальну програму, слухачам рекомендується пройти попереднє тестування.

Зареєструватися на навчання

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок