Опис курсу

Construction: Робототехніка та програмування 2 рівень

Для дітей: 9-14 років

Тривалість заняття: 2 години

Тривалість курсу: 1 навчальний рік

Загалом напрям “Construction” включає в себе 3 рівні, які вивчають протягом 3 навчальних років.

Інформація про вступ:

Для зарахування на навчання необхідно скласти вступне тестування, яке має на меті виявити рівень знання студентом комп’ютера та оцінити доцільність відвідування обраних курсів. Якщо тест складено успішно, то дитина зараховується на обраний напрям навчання, при незадовільному результаті ми рекомендуємо пройти Booster Camp – підготовчий курс для майбутніх студентів - це 36 год, під час яких діти вивчать комп'ютер та зможуть визначитися з подальшим напрямом навчання: Design, Cybernetic Construction або IT.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! СМАРТ надає гранти на безкоштовне навчання. Деталі у адміністрації школи.

Про курс:

На другому рівні відбувається занурення у цікавий світ робототехніки та програмування. Де студенти вивчають мову програмування C++ та будують алгоритми для керування роботами. Діти конструюють машинку-робота та створюють програму для керування та мобільний додаток для управління нею. По завершені курсу діти зможуть писати програми для взаємодії робота, програма мовою C++, та мобільним додатком, середовище візуальної розробки android-програм, а також створювати власних складних роботів.

Програми цікаві та різносторонні, підкріплені практичними завданнями. В кінці кожного уроку дитина запрограмує гру, збере та запрограмує робота або створить мобільний додаток.

Навчання відбувається у вигляді повного занурення в обраний напрям, хакатони, знайомства з ІТ компаніями, бізнес навчання, зустрічі з представниками бізнес еліти - такий підхід допомагає оволодіти матеріалом набагато швидше.

Детальна інформація за посиланням: https://itsmart-kiev.com/arduino_basic

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок