Курси

Mate academy
Про компанію

Mate academy – академія ІТ професій, яка навчає програмувати безкоштовно до працевлаштування. 90% випускників отримують роботу в ІТ навіть під час повномасштабної війни.

Основний продукт – власна LMS-платформа, яка допомагає людям вивчати програмування.

Місія компанії – допомогти 1 млн людей по всьому світу побудувати їхню кар’єру в ІТ.

Оплата лише після працевлаштування, 12% від майбутньої зарплати протягом 3-х років. 100% онлайн, в режимі реального часу.

Серед навчальних програм Mate academy пропонує front-end, full-stack web development, Java, QA, рекрутмент та UX/UI Design. Понад 2500+ випускників працюють в крутих українських та світових компаніях. 20% теорії та 80% практики, безкоштовна англійська та підготовка до співбесід допомагають знайти роботу в ІТ без досвіду чи технічної освіти. 

Категорії курсів


Курси

1
  • безкоштовно
  • Інформаційні технології, IT - Програмування, розробка
  • Студенти, дорослі

Відгуки

17
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Закінчила навчання у форматі Full time на напрямку QA! Хоча до цього, я самостійно вивчала тестування, Mate допоміг мені їх структурувати. Звичайно, що я отримала нові знання і багато практики, що є дуже цінним! Навчання було цікавим і іноді важким одночасно, але все це, дало свої плоди, адже після курсів через 2 місяці я отримала офер! Те, що мейтівці фахівці своєї справи, це однозначно 😌 Якщо ви хочете отримать реальні знання, тоді вам в Mate!

,

Закінчив курс Fullstack в Мейті. Навчався на фуллтайм форматі і можу сказати що програма складена класно. Кожного дня ти вивчаєш новий матеріал і відточуєш такі навички як алгоритмічне мислення та швидкість друку. І все це дає тобі відчуття що не вдастся навчитися всього і зразу за один день. Але через місяць ти дивишся назад, і бачиш реальний прогрес. Програма зроблена так щоб всім було чим зайнятись. Якщо ти відстаєш від групи то ментори допоможуть розібрати матеріал чи вирішити проблему на якій застряг в домашці і рухатись далі. Якщо ти йдеш попереду групи то без діла сидіти не доведеться, є додаткові матеріали, завдання і теми які ти можеш вивчити, а також круті уроки англійської. В результаті знайшов роботу, а зараз це не легко. Тож дякую Мейту за цю можливість.

,

Дякую вам велике, крім твердої бази під ногами, яка допомогла отримати оффер, це був класний період у моєму житті! З вами було приємно :)

,

Закінчив курси QA і хотів би висловити свою щиру подяку за чудовий курс, який ви надали. Ваш професіоналізм і відмінна якість навчання перевершили всі мої очікування. Завдяки вашим ретельно розробленим урокам, прикладам із реального життя та практичним завданням, я набув знань і навичок, необхідних для успішної кар’єри в галузі тестування. Усі ментори та співробітники завжди були готові відповісти на всі мої запитання та надати додаткову підтримку, коли мені це було потрібно. Я хотів би висловити особливу подяку за практичну частину курсу. Реальні проєкти та симуляції допомогли мені застосувати отримані знання на практиці та розвинути свої навички тестування. Це дало мені впевненість у своїх здібностях і підготувало мене до викликів, з якими я зіткнуся в майбутній кар’єрі. Я також хотів би відзначити високий рівень організації курсів. Усі матеріали були добре структуровані, доступні та легко засвоювані. Ще раз, дуже дякую за ваше безперервне прагнення до переваги і передачі знань.

,

Завершив frontend/fulstack курс на початку 2019 (тоді тільки фултайм був і програми тільки набували форми). Отримав базові знання не гірші від курсів від закордонних універів (до того завершив cs50 від Гарварду і шось на курсері) і отримав офер ще до кінця курсу. Більше того ця база дозволила бути конкурентноспроможним через пів року і рік коли я залишався на проекті а девелопери з більшим календарем за плечима - ні. 17% в міс за два роки для мене було прийнятною ціною, бо й винагорода була вищою за середню. Звичайно при деякому хисті та щоденному навчанні можна й самому навчитися - тільки так майже неможливо буде мати кваліфіковану підтримку в вивченні інглішу, мок інтревью, підтримки в складанні резюме та пошуку першої роботи (і впевненості шо вчиш саме те шо знадобиться і шо допоможе пройти співбесіди).


Залишити відгук

Усі курси в Києві, а також ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві