Опис курсу

Дитяча школа моделей


Запрошуємо хлопчиків і дівчаток 4-12 років

Ми допомагаємо маленьким дітям перетворитися в професійних моделей, тому, що це - наша улюблена робота. Ви і Ваша дитина будете приємно здивовані якістю навчання в нашій школі моделей, тому що ми пунктуальні, відповідальні і завжди працюємо з вогником. Дитина розвивається всебічно, і багато наших батьків вже через пару місяців не можуть впізнати своїх маленьких моделей. Скромні діти стають більш розкутими і впевненими в собі. Поліпшується постава, і з'являється той самий блиск в очах.

Курс навчання - 2,5 місяці у вихідні дні в ранковий час.

Предмети:

Дефіле

Діти активно рухаються на уроках дефіле і виробляють звичку завжди стежити за поставою і рухатися з грацією.

Пластика

В рамках занять в школі моделей Diamond Kids наше завдання - допомогти дітям впевнено почувати себе під поглядами глядачів, бути пластичними, вміти контролювати свої рухи.

Акторська майстерність

На уроках акторської майстерності діти можуть відчути себе справжніми акторами. На цих заняттях самі сором'язливі і закомплексовані діти вчаться бути веселими і розкутими, а надмірно збудливі, навпаки, вчаться володіти собою, своїми емоціями.

Модельний етикет

Знання етикету дозволяє дитині справити приємне враження своїм зовнішнім виглядом, манерою говорити, умінням правильно відповісти на поставлені запитання. Даний предмет розрахований навчити Вашу дитину правильній поведінці в суспільстві, красивим манерам, коректним висловлюванням, правилам етикету за столом.

Фото-позування

Викладач навчає дітей позувати перед камерою, передавати настрій і емоції. Це дає хорошу базу на майбутнє і сприятливо сприяє психологічному та емоційному розвитку Ваших дітей.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок