Опис курсу

У наш час знанням англійської вже нікого не здивуєш, і багато хто замислюється про оволодіння ще однією іноземною мовою.

Іспанська мова - один з найпоширеніших мов на планеті. Він займає третє місце після китайської та англійської, на ньому говорять майже 500 млн осіб по всьому світу. Це офіційна мова більше 20 країн (Іспанія - в Європі, Екваторіальна Гвінея - в Африці і майже всі країни Південної і Центральної Америки).

Курси іспанської мови в центрі вивчення іноземних мов «Світ без кордонів» - це не тільки внесок в Ваша освіта, але і відмінне рішення дозвілля! Ми створили всі умови для того, щоб Вам було приємно і цікаво відвідувати наші заняття, адже тільки в цьому випадку навчання буде давати максимальні результати, особливо якщо Ви вирішили вивчати іспанську мову з нуля.

Важливо підкреслити, що в основу системи подачі мовного матеріалу закладений принцип повторюваності, що дозволяє засвоювати нові лінгвістичні явища з опорою на вже наявні знання. Розвиток умінь і навичок учнів відбувається «від простого до складного» у всіх типах вправ за чотирма видами мовленнєвої діяльності: читання, письма, аудіювання та говоріння.

Іспанська мова для початківців включає як групи для дорослих, так і для дітей дошкільного та шкільного віку. Кожна група формується, ґрунтуючись на середньому віці, метою і потребах учнів, в неї входять.
Якщо Ви вже мали справу з іспанською мовою, і хотіли б продовжити вивчення, або відточити свої навички до досконалості, ми підберемо програму, оптимальну для Вашого поточного рівня.

Форма занять: 2 рази на тиждень по 90 хв.
Вартість: 1500 грн.
Група: до 8 осіб
Індивідуально: 300 грн. / 60 хв.
Обсяг курсу: 4 місяці
Час проведення: ранок, день, вечір.

mirbezgranits.com.ua

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок