Опис курсу

Запрошуємо до творчого табору online Art Happy Kids для дітей 8-14 років! Починаємо у вівторок 09.06.20р.

Обери активне літо з нами!

Не знаєте чим зайняти любих дітей, щоб було цікаво, корисно та безпечно?
Ось декілька фактів про наш творчий табір!

1. Дитині має бути легко та цікаво! Ми навчимо дітей багатьом новим творчим технікам живопису акварелі та дизайну. Ми будемо малювати квіти, птахів і природу, ліпити із солоного тіста, вивчати різні фактури мозаїки та вітражний розпис Рівень складності регулюється відповідно групи.
Наші викладачі дійсно майстрині своєї справи! Зручний графік та програма є на сайті компанії.

2. Естетичне творче виховання. Дитина отримує не тільки корисні навички малювання, але й розвиток уяви, вміння висловлювати себе через творчість, креативно мислити та відчує себе щасливою. В спокійній обстановці на канікулах дитина вчиться із задоволенням. Також ми знайомимо дітей з культурою та творами світових художників.

3. Доступність матеріалів. Програма базується на простих матеріалах, які використовуються в школі та є в наявності вдома або іх нескладно придбати. Взагалі в арсеналі Стідії безліч знань про живопис та дизайн, але ми свідомо обрали теми та матеріали, які легко реалізувати діткам online. Список рекомендованих матеріалів надаємо

4. Залишайся Online. Безпека понад усе! Ми би хотіли радо вітати всіх діток в Студії, але розуміємо всі ризики страшного вірусу Covid -19. Навчання проходить на платформі Zoom, коммунікація з батьками у Viber. Сподіваємось, що наше online спілкування гармонійно перейде в живі майстер класи вже в липні. Для занять нам потрібний інтернет, матеріали та бажання дитини творити. Буде класно!

РОЗКЛАД: ВТ ЧТ 11-00 - 15-00 .

ЦІНА: Happy One для 1 дитини - 700 грн (1 тиждень-2 роб.дні.) та 1890 грн. (курс - 6 днів), Happy Family - 2+ дітей 1250 грн (1 тиждень-2 роб.дні.) та 3150 грн. (курс - 6 днів)

Інформація на сайті: http://artresonancestudio.com/onlinekids

Контакти : art.resonance2018@gmail.com

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Надежда, 16.08.2019, 18:56
Мне нравится заниматься в этой студии: грамотный и внимательный педагог доступно объясняет и может подправить где нужно, если не получается. Приятная атмосфера, интересные люди. Буду продолжать ходить к ним, осенью запишу дочку. Рекомендую)
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок