Опис курсу

Курс Механіка. Основи для дітей від 4 років - це нова, яка не має аналогів, унікальна програма!

Мета курсу - допомогти дітям найбільш ранніх вікових груп розвинути технічний творчий потенціал, уяву, мислення, соціальні та інженерні навички. Інженерія допомагає малюкам ближче познайомитися з оточуючими механізмами, вчить створювати конструкції, на основі яких дитина детально вивчає будову механізму і фізичні явища, що впливають на його працездатність.

Програма розроблена виходячи з умінь і навичок дітей 4 років, всі терміни подаються в ігровій формі і детально розглядаються на прикладі побудованого механізму.

Курс занять раннього розвитку для дітей в Приморському районі складається з 36 пов'язаних між собою уроків. Кожен новий урок - це рухомий механізм, на основі якого вчитель з дітьми розглядає його будова і призначення в реальному світі. Починаючи з простих механізмів, діти потроху занурюються в світ технічних наук, захоплюються процесом створення моделей діти розвивають уважність, пам'ять, логіку, аналітичний склад розуму, дрібну моторику, пам'ять, усний рахунок, креативність, вчаться проявляти ініціативу, працювати в команді і експериментувати.

Записуйтеся на заняття і знайомте дітей зі світом технічних наук з самого раннього віку!

Заняття проходять по середах, п'ятницях, суботах і неділях. Точний розклад і наявність місць в групах уточнюйте за телефонами

Сторінка в facebook: www.facebook.com/Yspenskaia/
Сторінка в instagram: instagram.com/kidsandrobots_center

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
The academic advisor
The academic advisor
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Одесі, а також ВНЗ в Одесі, коледжі та технікуми в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок