Опис курсу

Наші курси Cisco Маріуполь допоможуть вам всього за два місяці вивчити основи інформаційних технологій та значно підняти рівень комп'ютерної грамотності. У нас можна навчитися в Києві або будь-якому іншому місті України віддалено. Ви зможете досконально розібратися в мережевих технологіях, їх різновидах. Також ми допоможемо вам навчитися створювати мережу і підключати обладнання.

Ви можете навчитися в Києві або будь-якому іншому місті України віддалено.

Основна мета

Наша Академія Cisco в Маріуполі готова вчити всіх без винятку. Ми раді вітати як студентів, яким необхідно навчання з нуля, так і тих, хто просто хоче систематизувати свої знання. Наші викладачі вже вивчили кілька тисяч студентів і з радістю допоможуть вам знайти затребувану і добре оплачувану професію.

Програма курсу

Саме навчання Cisco Маріуполь триватиме 8 тижнів. З нами ви пройдете велику програму, на освоєння якої в профільному ВНЗ відводиться два семестри. У підсумку ви зможете самостійно розбиратися не тільки в мережевих технологіях, але також в пристрої комп'ютера. Ми навчимо вас взаємодіяти з різною технікою. підключати її та усувати неполадки.

У процесі вивчення мереж ви отримаєте докладні відповіді на наступні питання:

  • що таке принципи організації мереж;
  • такі бувають мережі;
  • які є основні поняття в мережах;
  • що з себе представляють технології організації мереж;
  • що таке фізичні компоненти мережі;
  • що таке топологія мереж.

Також ви зможете швидко підняти рівень своєї комп'ютерної грамотності. До кінця двомісячного навчання у вас з'явиться можливість не тільки отримати міжнародний сертифікат, а й влаштуватися на роботу в сервісні центр або комп'ютерним майстром.

Додаткова інформація

Щоб максимально якісно засвоїти основи мережевих технологій, необхідно пройти додаткові курси підвищення кваліфікації Маріуполь онлайн. У нас ви можете закінчити повне навчання і в підсумку отримати професію мережевого інженера. Також своїм учням ми надає знижку на здачу іспитів в самій компанії Cisco.

Як з нами зв'язатися

Ви можете зайти на наш офіційний сайт або відвідати сторінку на будь-якому з наступних порталів:

Щоб записатися на наш курс, достатньо заповнити невелику форму на нашому сайті або замовити зворотний дзвінок по телефону. Ми завжди відкриті для комунікації і пропозицій!


Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок