Опис курсу

Цей курс для тих, хто хоче навчитися різним технікам роботи з сучасними декоративними покриттями для стін. Для тих, хто хоче придбати затребувану, високооплачувану професію. Ми набирає на цей курс всіх бажаючих без досвіду роботи! З нами ви легко зможете в кроятайшіе терміни навчиться професійного нанесення декоративної штукатурки.

Програма навчання складається з навчання технікам нанесення сучасних декоративних покриттів. Ми вчимо працювати матеріалами одного різних виробників. Тому на курсі ми даємо теоретичні знання про види матеріалів і різні техніки нанесення.

По закінченню курсу ви будете володіти загальної теоретичної і максимум практичними навичками. Якщо вас зацікавило, чекаємо вашого дзвіночка!

Вартість за повне навчання становитиме 30000, а з мінімальний курс який буде пройде на 5 уроків, становитиме 6000 гривень, але при замовленні з сайту, вас буде нарахований приємний бонус як Знижка в 5%! Головне скажіть про знижку оператору.

Час проведення вибираєте самі, як вам зручно, будуєте свій графік проведення курсів з декоративної штукатурки.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок