Опис курсу

Літній дитячий онлайн табір 2020

Табір TheChampion - кіберспортивний творчий літній табір для дітей і підлітків від 8 до 16 років. Табір нового покоління у безпечному online форматі з насиченою програмою навчання, яка спрямована на усебічний розвиток дитини. Наш кэмп - це корисне проведення часу, цікаві знайомства, спілкування з однолітками, нові знання і навички, які можна отримати з будь-якої точки України, не виходячи з дому.

Чому варто вибрати наш кемп для літнього дозвілля вашої дитини?

 • Унікальна програма

В нашому таборі учні під наставництвом професійних тренерів і педагогів, за 2 тижні пройдуть місячний курс навчання киберспортивним дисциплінам, пізнають ази ігрового англійського, стримінга і коментаторства, ораторського мистецтва і акторської майстерності

 • Безпечний online формат

Творчий літній табір для дітей відкриває можливості для усіх, хто хоче безпечно і з користю провести літні канікули. Ми гарантуємо максимальне залучення до процесу і цікавого проведення часу в режимі онлайн, під час якого усі учасники отримуватимуть живе спілкування, нові знання, навички і досвід, а також заряджатимуться енергією на майбутній навчальний рік!

 • Професійні тренера і педагоги

В нашому таборі учасники під наставленням професійних тренерів познайомляться з професіями киберспорту і спробують свої сили в тій або іншій ролі: киберспортсмен, стример, коментатор, блогер і так далі. Малокомплектні групи по 10 чоловік гарантують індивідуальний підхід до кожного. Ніяких відеозаписів зайняття - тільки прямі ефіри.

 • Захоплюючі майстер-класи

В програму літнього табору входять корисні майстер-класи по: ігровому англійському, стримингу і комментаторству, ораторському мистецтву і акторській майстерності, блогінгу і відеомонтажу.

 • Тренінги по психології

Контроль емоцій, цілеполягання і дисципліна, тайменеджмент важливі у киберспорті не менше швидкості реакції і навичок в грі - про це і не лише дізнаються хлопці на тренінгах по психології.

 • Геймификация і система контролю

Ми всіляко стимулюємо і залучаємо до навчального процесу, використовуючи рейтингову систему. За виконані завдання діти отримують бали, а у кінці кожної зміни підводяться підсумки і найактивніші отримують призи. Кожну групу супроводжує онлайн вожатий, який забезпечує контроль по виконанню завдань, вирішує усі технічні питання і створює атмосферу для спілкування, відпочинку і навчання.

Програма табору включає Education+ Entertainment:

 • Киберспортивні тренування з професійними тренерами: Valorant, Fortnite, CS:GO, Dota 2

Киберспорт - передусім спорт. Ми ставимо перед собою мету прищепити правильне відношення до гри як до спорту, виховуючи в гравцях дисципліну і усвідомленість, пропагуючи здоровий спосіб життя і і правильний підхід до тренувального процесу. Будь-яка ігрова дисципліна - система навантажень на пам'ять, увагу, сприйняття людини, і чим краще він справляється з цими навантаженнями, тим він, успішніше в усіх сферах життя.

 • Тренінги по психології і заняття з англійської мови

Кожен киберспортсмен у якого є мета стати професіоналом, повинен постійно працювати над собою і особово рости, а також знати ази англійської мови. На тренінгах з психологом хлопці вчитимуться управляти своїми емоціями, отримувати навички взаємодії і комунікації в команді, повправляються в розвитку і концентрації уваги, пам'яті, уяви, а також пройдуть тренінги по розвитку лідерських якостей.

 • Акторська майстерність і робота на камеру

Навчання акторській майстерності і роботі на камеру, допоможе дитині навчитися поводитися природно і невимушено, здолати страхи. Вправи спрямовані на зняття тілесних затисків, розвиток навичок спілкування за допомогою сприйняття сигналів свого тіла, розвиток навичок вільно почувати себе в просторі і в кадрі. А також наші педагоги розкажуть про прийоми ефективного стримінгу.

 • Майстер-класи по стримінгу, риториці і коментаторству

Для майбутніх стримерів, блогерів або коментаторів, важливо навчитися не просто говорити, а говорити грамотно, чітко і зрозуміло. Для цього потрібні заняття з ораторського мистецтва, які проходять за програмою, адаптованою до віку і направленні на позбавлення від внутрішніх затисків, роботою з голосом і дикцією, дефектами мови, формуванню навички вільно виражати свої думки перед будь-якою аудиторією.

 • Майстер-класи по відеоблогінгу і просуванню

Ваша дитина мріє вести свій канал на youtube або вже в усю його веде? Тоді наші майстер-класи якраз для нього! Ми навчимо хлопців створювати і просувати канали і свої сторінки, вони дізнаються, як постійно підтримувати інтерес аудиторії, зрозуміють як вибирати подальшу стратегію і як створювати цікавий контент. Під час навчання хлопці стануть частиною відео редакції : зніматимуть, створюватимуть і будуть вчитися просувати блоги.

 • Щоденні фитнес- тренування з персональним фітнес-інструктором

Здоровий сон, правильне харчування і заняття спортом не лише покращують швидкість реакції і мислення, але і дозволяють тренуватися в кращому настрої, менш яскраво реагувати на невдачі і швидше засвоювати інформацію. Під час тренувань наші учні обов'язково приділяють увагу поставі, розминці очей і рук до і після заняття, а також щодня займаються фітнесом з професійним інструктором. Запишіться вже сьогодні і отримаєте максимум від літніх канікул!

Розклад змін

Зміна 1 - Робота на камеру і акторську майстерність - з 8.06-19.06

 1. Зміна 2 - Блогінг і Instsgram - 22.06- 03.07
 2. Зміна 3 - Блогінг B YOUTOBE - 06.07-17.07
 3. Зміна 4 - Стриминг і риторика - 20.07-31.07
 4. Зміна 5 - Ігровий англійський - 3.08-14.08
 5. Зміна 6 - Дизайн і монтаж - 17.08-28.08

Умови участі

Тривалість зміни - 2 тижні (10 днів), сб і вск - вихідні дні. Зручний графік: з 9.00-14.00 або з 14.00-19.00.

Заняття проходять щодня в реальному часі у форматі прямих ефірів на спец.платформах. 4.5 години з перервами, ніяких відеозаписів уроків - тільки повне залучення до навчального і тренувального процесу з проф.тренерами, педагогами, психологом і фітнес-инструктором.

Атмосфера і комунікація

Малокомплектні групи - до 10 чоловік. Групи формуються за віком і рівнем гри. За кожною групою закріплений онлайн вожатий-ментор, який забезпечує контроль по виконанню завдань, вирішує усі технічні питання і створює атмосферу для спілкування, відпочинку і навчання. Уся комунікація здійснюється через Telegram- чати, а заняття проводяться в програмах Zoom і Discord по веб-камері.

Що потрібне для старту?

Необхідно мати: потужний ПК з доступом до інтернету, веб-камеру, навушники з мікрофоном, блокнот, змінний одяг для фитнеса, а також вивчити технічну інструкцію від вожатого групи. Після реєстрації і бронювання зміни ви отримаєте рахунок для оплати і подальші інструкції на Viber / Telegram.

Що ще чекає учнів?

У таборі діє рейтингова накопичувальна система. За своєчасне виконання завдань діти отримують бали, а у кінці кожної зміни підводяться підсумки і найактивніші цілеспрямовані учасники отримують призи. Також для усіх змін проводитимуться підсумкові турніри з призовими і один великий турнір у кінці літа, серед усіх змін, що навчались.

Розклад дня

8: 50 - 9: 00 - Збір усіх учасників груп і вожатих в онлайн режимі на платформі Zoom

9: 00 - 9: 30 - Фітнес-тренування з інструктором

9: 30 - 9: 40 - Перерва на зміну одягу

9: 40 - 11: 40 - Киберспортивні тренування з тренером

11: 40 - 12: 00 - Спілкування з групою, вожатим / Час на ланч

12: 00 - 13: 30 - Майстер-класи і воркшопи з тематики зміни / тренінги з психологом

13: 30 - 14: 00 - Підведення підсумків дня з вожатим групи

Група другої половини день - структура занять така ж, тільки може змінюватися послідовність занять.

Що входить у вартість?

 • Киберспортивні тренування -

Програма одного місяця навчання - всього за 2 тижні!

 • Професійні тренера-наставники -

Щоденні фітнес-тренування Фізичні розминки в прямому ефірі з фитнес- інструктором під контролем онлайн вожатого

 • Тренінги по психології

Ефективна програма по особовому зростанню: контроль емоцій, целеполагание, дисципліна, тайм-менеджмент

 • Творчі майстер-класи

МК по супутніх сферах киберспорту : стриминг, ораторське і акторська майстерність, блогінг, особистий бренд та ін.

 • Призи і участь в турнірах

Рейтингова система і накопичення балів за виконані завдання - призи у кінці зміни. Великий турнір у кінці літа

 • Веселі і корисні канікули незабутнє проведення часу, гра, спілкування з однолітками, нові навички: соціальні і творчі.

* Детальніше про наш літній онлайн кемп можна дізнатися на нашому сайті https://thechampion.com.ua/summer-camp

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
New life experience
New life experience
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок