Опис курсу

Курси Excel 2007 - 2019 (Базовий рівень)

Курс Excel для новачків або початківців - можливість зрозуміти відому програму для тих, хто хоче максимально швидко освоїти її можливості. Методика по вивченню ПО побудована так, що вона однаково корисна для бухгалтера, підприємця, банкіра, юриста і будь-якого офісного працівника. Закінчити ці комп'ютерні курси варто і тим, хто планує змінити професію або підвищити кваліфікацію, адже це ПО від Майкрософту використовується практично в кожному офісі.

В процесі навчання Ви навчитеся знаходити вирішення завдань, які були раніше вам невідомі, виконувати складні обчислення за допомогою математичних, логічних, текстових і інших функцій. Напрям Basic передбачає не лише знайомство з основними термінами і інтерфейсом, але і опанування наступних навиків:

  • Налаштування для особистої зручності;
  • Поводження з осередками і листами;
  • Створення формул;
  • Сортування і обробка інформації;
  • Візуалізація тощо.

Excel для чайників — перший крок до підкорення поширеного табличного редактора продовжити яке ви зможете в Учбовому центрі Інновацій. Вчення нас складається з теоретичної частини і вживання знань з практики. Упроваджуючи їх в своїй повсякденній діяльності, ви заощадите час і сили. Це рішення для тих, хто прагне оптимізувати роботу з великим об'ємом даних, зробити процес складання звітів простим і цікавим і відкрити для себе нові опції ПО.

У курс входить короткий конспект лекцій і практичні завдання в електронному вигляді. На кожному занятті слухачі виконують практичні завдання, навчаються самостійно вирішувати завдання. Завдання створені на прикладах з реального життя. Після кожного заняття задаються домашні завдання!

Тривалість навчання:

Група: 6 занять по 2 години

Індивідуально: 5 занять по 2 години

З детальною інформацією ви можете ознайомитись, натиснувши тут

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Good school, навчальний центр
Good school, навчальний центр
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Херсоні, а також ВНЗ в Херсоні, коледжі та технікуми в Херсоні, репетитори в Херсоні, робота в Херсоні

Зворотній зв'язок