Опис курсу

Комп'ютерний курс по вивченню програми MS Excel 2007 - 2016 версій професійний рівень 1

Курс «ExcelProfi 1» - це гарна можливість підняти свій професійний рівень і навчитися працювати з програмою Excel на більш високому рівні, виконуючи серйозні виробничі завдання.

Навчання розраховане на фахівців, які вже ознайомлені з основними принципами роботи програми і освоїли її на базовому рівні. Курс відмінно підійде тим, хто працює в сфері фінансів, аналітики, продажів, бухгалтерського обліку та економіки в цілому.

Досвідчені фахівці навчать вас ефективному використанню Excel для аналізу і фільтрації даних, роботи з діаграмами та зведеними таблицями, прогнозуванням і бізнес-сценаріями. Після проходження курсу ви зможете працювати з бізнес-моделями, підбираючи параметри і з огляду на тренди, а також правильно форматувати звітну документацію.

Пройшовши курси Excel Професійний рівень, ви станете впевненим користувачем, навчитесь вирішувати практичні завдання за допомогою нових функцій і можливостей, а також працювати з бізнес-аналітикою, що дуже цінується в кожному спеціалісті. Отримавши сертифікат, ви підтвердите свій рівень кваліфікації і зможете працювати в сфері аналітики / фінансів / менеджменті на великих підприємствах, в компаніях і організаціях.

Термін навчання:

Група: 12 занять по 2 години.
Індивідуально: 9 занять по 2 години

Для ознайомлення детальної інформації натисніть тут

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
ІнфоТех, навчальний центр
ІнфоТех, навчальний центр
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Херсоні, а також ВНЗ в Херсоні, коледжі та технікуми в Херсоні, репетитори в Херсоні, робота в Херсоні

Зворотній зв'язок