Опис курсу

Програма навчання допомагає освоїти навички майстерності актора, як в сфері театру, так і кіно. В основні дисципліни курсу входять: акторська майстерність, сценічна мова, сценічний рух, вокал, риторика, публічні виступи, підготовка до зйомок.

В процесі навчання студенти розвивають в собі вміння працювати на сцені, знімальному майданчику, а також вчаться грамотно подавати себе на кастингах. Ми маємо можливість одними з перших дізнаватись про нові проекти, кастингах і залучати до них наших учнів.

Студенти, які пройшли навчання, отримують сертифікат про закінчення курсу акторської майстерності і додаються в акторську базу. Також, для кожного буде відзнято відеовізитку (відеопрезентацію).

Професійні викладачі акторської майстерності та сценічної мови з досвідом роботи в Вищих навчальних закладах (Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого, Київський національний університет культури і мистецтв та ін.), Театрах і на телебаченні.

Ми запрошуємо Вас відвідати заняття з акторської майстерності, де у Вас буде можливість поспілкуватися з викладачами, пройти співбесіду - кастинг на курс акторської майстерності і просто зануритися в атмосферу театрального і кіно мистецтва.

Час проведення: Заняття в школі акторської майстерності проводяться на кіностудії ім. О. Довженка, проспект Перемоги, 44 (м. Шулявська)

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок