Докладна інформація про компанію

Центр міжнародних іспитів  Degree Test Center є частиною групи компаній Degree Group та надає послуги у сфері підготовки до мовних іспитів, проведення пробних тестів, вибора місця та дати теста, реєстації на іспит, відстеження та отримання результатів.

Підготовка до іспитів  проводиться лише за офіційними матеріалами згідно з вимогами CEFR та тих організацій, що видають міжнародний сертифікат (в залежності вд країни та виду іспиту).

Центр Degree Test Center проводить пробне тестування з усіх видів міжнародних іспитів, у тому числі за участі офіційних екзаменаторів. 

Для тих, хто вступає у закордонні ВИШі, спеціалісти центру проводять оцінку академічної відповідності кандидата вимогам обраного навчального закладу, а також складають індивідуальну програму підготовки до вступу.

Успішне складання мовних іспитів та якісна академічна підготовка абітурієнтів - це результат, на який працює вся команда центру Degree Test Center.

Курси
Категорії курсу: мовні - англійська мова.
Вік аудиторії: середня школа, студенти, дорослі.
від 3400 грн
-10%
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Усі курси в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок