Докладна інформація про компанію

Театр Чародій є унікальним майданчиком, де кожна людина може відчути себе актором і пройти весь шлях створення вистави: від підбору сценарію і кастингу на ролі до виступу на професійній сцені перед 1000 глядачів.

Всі теоретичні вправи підкріплюються практикою, в ході втілення в життя свого персонажа.

Наші виступи проходять на сцені Одеської філармонії з періодичністю в 2-3 місяці. Кожні півроку ми влаштовуємо благодійні покази для дітей зі шкіл-інтернатів і дитячих будинків.

Для підвищення рівня акторської майстерності щороку ми приймаємо участь в фестивалях-конкурсах в Україні і за її межами. З 2016 театр «Чарівник став переможцем фестивалю« Сузір'я Моря »в Словенії, а в 2017-срібним призером фестивалю в Празі (Чехія).

Основний колектив театру це діти і підлітки (10-18 років), однак у нас немає строгих обмежень щодо віку. Якщо ви старше або молодше вказаного віку, але у вас є бажання зануритися в чарівну атмосферу театру-то телефонуйте нам і записуйтеся.

Курси
Категорії курсу: мистецтво, творчість - акторська майстерність, риторика, ораторська майстерність; початковий розвиток - початковий розвиток, творчість.
Вік аудиторії: молодша школа, середня школа.
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Усі курси в Одесі, а також ВНЗ в Одесі, коледжі та технікуми в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок