Докладна інформація про компанію

Ми - команда висококласних фахівців, справжніх фанатів своєї справи, які вирішили відкрити для всіх бажаючих it-курси!

Для нас робота є творчістю в повному сенсі цього слова, де втілюються найсміливіші і новаторські ідеї з веб-дизайну і розробляються високотехнологічні програмні рішення на РНР, JavaScript і MODx будь-якої складності. 

Ми успішно реалізували понад 200 унікальних проектів за 5 років роботи, як на створеної нами CMS так і на популярних движках. Серед наших проектів і складні веб-сервіси, і багатофункціональні інтернет-магазини і прості лаконічні сайти.

Веб-розробка сьогодні - це процес злагодженого праці різних фахівців. Недостатньо знати тільки свою справу на високому рівні, необхідно ще й розуміти основні принципи роботи суміжних фахівців і враховувати їх в своїй діяльності. Тому всі наші курси підходять до навчання комплексно: детально вивчається тематика самого курсу і висвітлюються аспекти з суміжних областей. Наприклад, щоб бути хорошим веб-дизайнером, недостатньо мати почуття смаку і вміти працювати в графічному редакторі. Необхідно ще й розуміти, як майбутній сайт буде розроблятися: на яку платформу "чіплятися", як буде відбуватися процес верстки і як він буде рекламуватися.

Тому наша думка, що опанувати одну з професій в сфері WEB самостійно під силу тільки самим наполегливим людям, у яких до того ж ще й дуже багато вільного часу. Також новачкові дуже складно підступитися до тієї чи іншої спеціалізованої програми, тому що важливо вивчати не всі підряд, а вибірково під конкретні прикладні завдання - інакше інформація просто не засвоїться. Часто людина наштовхується на абсолютно непотрібні йому на початковому етапі інструменти і опції. У підсумку виходить незадовільний результат і часто настає розчарування - і опускаються руки.

Ми готові допомогти всім бажаючим новачкам реалізувати себе в ІТ-сфері - надамо всі необхідні для роботи знання і навички, поділимося своїм практичним досвідом, отриманим методом проб і помилок, і власними напрацюваннями та професійними секретами.

Також, в нашому класі проводяться курси 3D Max, ArchiCAD і Дизайн інтер'єру від студії che-studio.pro, які є нашими давніми і добрими знайомими. Якщо Ви хочете навчитися створювати стильний дизайн інтер'єру і вивчити необхідні супутні програми - сміливо записуйтеся на курси, адже за плечима викладачів цієї студії - багаж з 30 років досвіду і безлічі квартир, будинків та офісів.

Наші переваги

 • Викладачі-практики, з багаторічним досвідом реальної роботи
 • Комфортний комп'ютерний клас з великим проекційним екраном, розрахований на 8 слухачів, розташований на лівому березі Києва, в районі з дуже зручною транспортною розв'язкою (Ленінградська (Дарницька) площа, прямо біля McDonalds);
 • Навчання на потужних комп'ютерах;
 • Гнучкий графік навчання;
 • Доступна цінова політика;
 • Корисні навчальні матеріали (в тому числі наші напрацювання за роки практики);
 • Увага та індивідуальний підхід до кожного слухача;
 • Кваліфіковані відповіді на ці запитання;
 • Он-лайн підтримка між заняттями;
 • Безкоштовне повторне проходження окремих занять з наступною групою;
 • Проходження практики для кращих студентів в нашій веб-студії;
Курси
Категорії курсу: комп'ютер - графіка, дизайн, веб-дизайн.
Вік аудиторії: середня школа, студенти, дорослі.
від 2500 грн
-10%
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок