Докладна інформація про компанію

Курси англійської мови English Family вміють знайти персональний підхід до кожного студента. Тому навіть групові заняття в цій школі націлені на персональне вивчення англійської. Як нам це вдається? Очевидно, завдяки важливим особливостям і перевагам:

  • Міні-групи складаються з 5 чоловік, не більше. Це зберігає всі плюси групових занять, але створює камерну довірчу атмосферу і, що найголовніше - дозволяє викладачеві приділити кожному учневі максимум уваги.
  • Заняття в форматі one-to-one (один на один з викладачем) за індивідуальною програмою враховують саме ваші особливості сприйняття і запам'ятовування інформації, цілі, вимоги і поточний рівень англійської, без марної трати часу.
  • Ми завжди готові Вас проконсультувати, порадити, підказати відповідні ефективні методики, оригінальні програми навчання, додаткові тренінги та інші цікаві можливості, щоб покращити Вашу англійську.
  • Не книжковий, а "живий" актуальний англійський: відео та аудіо-конференції, інтерв'ю, рекламні ролики, огляди, фільми, статті, газети, журнали і інший медіа-контент від носіїв мови складають левову частку навчальних матеріалів. Решта - тільки Cambridge, тільки якість.
  • Відрядження, робоча завантаження, відпустки, подорожі та інші життєві обставини не завадять вам вивчати англійську в школі English Family. Просто запланований урок проведуть для вас онлайн, в форматі скайп-конференцій.

Ми підбираємо і адаптуємо методики під учня і його цілі, а не навпаки.

З таких простих, але чесних і якісних властивостей формуються пріоритети школи English Family. Якість, результат, оптимальні терміни і фокус всіх занять саме на вашої мети навчання і комфорті.

 Гнучка система знижок дозволяє вибрати зручний формат оплати:

знижка 10% при оплаті за весь курс
сімейна знижка 5% (членам однієї сім'ї)


Викладачі: дипломовані філологи з досвідом роботи від 5 років. Наявність міжнародних сертифікатів, постійна участь в програмах підвищення кваліфікації. Чи вміємо зацікавити, пояснювати, щоб зрозуміло було кожному і створювати позитивну атмосферу на уроках. Ніякого зубріння!

А для початку - приходьте на безкоштовне тестування-консультацію, чашечку чаю і нові корисні знайомства. Welcome to the English Family!

Курси
Категорії курсу: мовні - англійська мова.
Вік аудиторії: студенти, дорослі, пенсіонери.
від 1300 грн
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок