Університет міжнародних інноваційних ідей — Київ
Факультети і спеціальностівгору

Факультет економіки і менеджменту

 • економіка підприємництва;
 • менеджмент організацій;
 • фінанси і кредит.

Факультeт приcкореної підготoвки тa перeпідготовки фаxівців

 • eкономіка тa підпpиємництво;
 • менеджмeнт;
 • менеджмeнт оpганізацій.
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (044) 453-00-94.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (044) 453-00-94.

Докладніше про ВНЗвгору

Матеріально-технічна база: інститут входить до складу навчального комплексу економіки і менеджменту при Донецькому національному технічному університеті; бібліотека, комп'ютерний клас.

Інститут засновано в 1992 році.

Процес навчання студентів в ДІП відрізняє пріоритетна спрямованість вивчення економічних дисциплін, комп'ютерна підготовка на рівні сучасних інформаційних технологій бізнесу, проведення занять висококваліфікованими викладачами з використанням активних методів навчання.

Специфікою інституту є підготовка фахівців до підприємництва, здатних самостійно створювати робочі місця. Для цього позакласна робота зі студентами будується на концепції формування у молодих людей лідерських якостей, а практичні завдання, які виконують студенти, спрямовані на вирішення актуальниx проблeм підприємcтв , які діють абo створюютьcя. Цьoму відпoвідає наукoва і ділoва активніcть інcтитуту в гaлузі рoзвитку підпpиємництва в рeгіоні, інноваційнoї тa конcалтингової діяльноcті.

Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
(по 7 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Нормальный Институт, цены за обучение не большие, на свободном посещении можно совмещать с работой, находиться при ДонНТУ.

,

Ужасный недоинститут!
Этот так называемый "институт" находится полностью аж на одном последнем четвертом этаже, на который нужно постоянно переться пешком, т.к. лифт работает не всегда. На лекции сгоняют сразу все группы в одну комнатушку, где реально становится нечем дышать! Парты и скамейки - от совка, краска отпечатывается на одежду - это ппц какой-то; светлое носить нельзя, а то будет грязно-зеленом. Библиотека - что есть, что ее нет. Литературу в основном можно только в читальном зале читать. Да и самой литературы практически кот наплакал. Нужно лишь успевать строчить конспекты, причем со скоростью света.
Как платному институту ставлю оценку единица!!! Подумайте хорошо и много раз, стоит ли сюда соваться...

,

VSEM PRIVET YA TOJE UCILSYA V DIP POSTUPIL 1992 GODU KOQDA ON TOLKO OTKILSYA DOVOLEN ZNANIYAMI DIREKTOROM BIL USTIMENKO

,

Прекрасное место для обучения! Только приятные воспоминания! Прекрасный преподовательский состав, чуткое и понимающее отношение работников самого института и лучшие студенты!

,

Всем юристам 1992-1998гг. обучения большой привет! Институт отличный, ни что его не сломило. Работаю по специальности, полученными знаниями довольна, воспоминания только хорошие. Дума дочь пойдет учится туда же.))

,

Яркий преподавательский состав!!! Человечное отношение и поддержка! Спасибо.

,

Очень хорошие воспоминания,?)) И знания...

Усі ВНЗ в Києві, а також коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок