Факультети і спеціальностівгору
  • Кафeдра клінічнoї пcихології;
  • Кафедра соціальнoї пcихології.
Абітурієнтамвгору

Для вступу у даний навчальний заклад потрібен диплом про базову / повну вищу освіту і додаток до нього.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (044) 585-46-80.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

  • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
  • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
  • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
  • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
  • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
  • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (044) 585-46-80.

Докладніше про ВНЗвгору
  • Спеціальність 8.03010201 «Психологія», (ОУ «Магістр») спеціалізації «Клінічна психологія» і «Соціальна психологія», на основі диплома бакалавра / спеціаліста психології. Тривалість навчання - 1,5 року. Зарахування до магістратури - за результатами фахового іспиту (усно) та іспиту з іноземної мови (англійська, тестування). Форма навчання - денна.
  • Спеціальність 8.03010201 «Психологія», (ОУ «Магістр») спеціалізації «Клінічна психологія» і «Соціальна психологія», на основі диплома бакалавра / спеціаліста / магістра інших спеціальностей. Тривалість навчання - 2 роки. Зарахування до магістратури - за результатами співбесіди, професійного іспиту (усно) та іспиту з іноземної мови (англійська, тестування). Форма навчання денна.

Після закінчення навчання випускники отримують диплом державного зразка України.

Також передбачена блокова система навчання (2 рази на місяць по 2 дня, сб., Нд.)

Дізнатися всю необхідну інформацію про програми навчання, вступу до КІСПП, викладачів, формах навчання і т.д. Ви можете на інформаційній зустрічі. Зустрічі проводяться щовівторка о 18:00. Реєстрація на інформаційну зустріч за тел .: (044) 585 46 80, або Ви можете написати нам: kispp@i.ua

КІСПП - вищий навчальний заклад, який працює на основі ліцензованих Міністерством освіти і науки України програм навчання і підвищення кваліфікації, і видає своїм випускникам дипломи та свідоцтва державного зразка.

У нашому Інституті однаково велике значення приділяється навчанню як клінічної психології - фундаменту майбутнього психотерапевта, так і соціальної психології - фундаменту майбутнього дослідника суб'єктів соціальної взаємодії. Тому ми залучаємо до навчального процесу кращих українських і зарубіжних викладачів: практикуючих психологів, психотерапевтів і психіатрів.

Однак, незалежно від інтенсивності та якості навчальної програми, освіту психологів і психотерапевтів неможливо «поставити на потік». Для становлення професійної ідентичності, так само як і для народження нової наукової парадигми, необхідно час і сприятливе середовище. Тому ми проводимо регулярні науково-практичні конференції та семінари, працюємо в тісній співпраці з професійними асоціаціями психологів і психотерапевтів, де наші випускники шліфують свої навички і знання.

Концепція нашого Інституту побудована на тому, щоб створити необхідні умови, в яких кожен з Вас знайде свій власний шлях і буде просуватися по ньому своїм власним темпом, поступово набуваючи добротну професійну ідентичність, а з нею і професійну впевненість в собі.

Наша мета - забезпечити становлення кваліфікованих фахівців, які могли б працювати в спеціалізованих установах або вести приватну практику.

Все вищесказане визначає відбір майбутніх студентів: ми віддаємо перевагу абітурієнтам з високою мотивацією і достатнім загальним рівнем освіти.

Для зарахування на курси підвищення кваліфікації по психотерапії обов'язковою умовою є наявність вищої медичної або психологічної освіти.

Не менш високі вимоги ми пред'являємо до самих себе! У нас відмінна матеріально-технічна база, в навчальному процесі використовуються сучасні інформаційні та комунікаційні технології, викладаються новітні досягнення нейронаук.

Ми не залишаємося байдужими до соціальних проблем суспільства, перш за все - до проблеми неблагополучного дитинства і насильства в сім'ї. Тому Інститут працює в тісному контакті з громадськими організаціями, розробляє соціальні програми і активно бере участь в їх реалізації.

Ми сподіваємося залучити в ряди наших студентів людей допитливих і небайдужих, готових глибше пізнати самих себе, а з тим і природу людської поведінки; людей, які стрeмятcя пріобpeтать нoвиe знaнні і нe оcтанавліваютcя нa доcтігнутoм.

Еcли Ви чувcтвуетe в сeбe ці сили, ми будeм рaди пpойти етoт Шляx вмеcтe з вами!

Добpo пoжалoвать в КІСПП!

Оцінка відвідувачів
(по 9 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Была в восторге, считала, что этот институт - это лучшее, что было в моей жизни, но поступила еще и в УКУ и поняла, что все познается в сравнении.

,

"Еcли Ви чувcтвуетe в сeбe ці сили, ми будeм рaди пpойти етoт Шляx вмеcтe з вами!" - одна ця фраза сказала про цей "інститут" все, і навіть більше.

,

здесь высокие требования, для меня, эх так хотел пойти в психологию

,

Очень понравилось! Полезные треннинги и приятное общение

,

Был на одном из семинаров, очень всё понравилось)

,

Мой любимый институт!

,

супер

,

Кваліфіковані педагоги, зручне розташування ВНЗ (центр), можливість відвідувати семінари та тренінги, практичні заняття за фахом!!!

,

Terrible!

Усі ВНЗ в Києві, а також коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок