Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер
Київський інститут сучасної психології та психотерапії

Київський інститут сучасної психології та психотерапії


 • Київ · бульв. Лесі Українки, 34, 01133
 • (044) 585-46-77
  (044) 585-46-78
 • kispp@i.ua
 • денна
 • магістр
 • ЗВО (вуз) заснований у 2010 році. Статус приватний. IV рівень акредитації. Диплом магістра.

 • Платне навчання
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Безкоштовне навчання
 • Військова кафедра
 • Пiдготовче вiддiлення

239
студентів
23
викладачі
14
кандидатів
наук
6
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

Спеціальність 053 — «Психологія», (ОР «Магістр»), освітні програми «Клінічна психологія» і «Соціальна психологія», на підставі диплома бакалавра/спеціаліста/магістра.

Тривалість навчання — 2 роки. Зарахування до магістратури — за результатами співбесіди, фахового іспиту (усно) і єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЗНО) (англійська, німецька, французька,
іспанська).

Форма навчання очна (є групи вихідного дня).
Після закінчення навчання випускники отримують диплом магістра Психології.

Абітурієнтам

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання звертайтеся в приймальну комісію за тел .: [відкрити контакти](044) 585-46-78 (77).
Перелік документів, які можуть знадобитися під час вступу до ЗВО:

 • заяву, в якій зазначається обраний напрям підготовки або спеціальність та форма навчання;
 • диплом та додаток до нього (попередня вища освіта);
 • сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти за єдиним вступним іспитом з іноземної мови (ЗНО) (англійська, німецька, французька, іспанська);
 • копія паспорта;
 • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
 • 4 однакових кольорових фотокарток розміром 3x4 см;
 • для юнаків: військовий квиток (приписне свідоцтво).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел .: [відкрити контакти](044) 585-46-78 (77).

Дізнатися всю цікаву інформацію про програми навчання, вступ у КИСПП, викладачів, форми навчання і т.д. Ви можете на зустрічі. Зустрічі проводяться кожну середу о 19:00. Реєстрація на інформаційну зустріч за тел.: [відкрити контакти](044) 585 4678 (77), або Ви можете написати нам: [відкрити контакти]kispp@i.ua

Про ЗВО (вуз)

КІСПП — заклад вищої освіти, який працює на основі ліцензованих Міністерством освіти і науки України програм навчання і підвищення кваліфікації, і видає своїм випускникам дипломи та свідоцтва державного зразка.

У нашому Інституті однаково велике значення приділяється навчанню як з клінічної психології — фундаменту майбутнього психотерапевта, так і з соціальної психології — фундаменту майбутнього дослідника суб'єктів соціальної взаємодії. Тому ми залучаємо в навчальний процес кращих українських і зарубіжних викладачів: практикуючих психологів, психотерапевтів і психіатрів.

Однак, незалежно від інтенсивності та якості навчальної програми, освіту психологів і психотерапевтів неможливо «поставити на потік». Для становлення професійної ідентичності, так само як і для народження нової наукової парадигми, необхідно час і сприятливе середовище. Тому ми проводимо регулярні науково-практичні конференції та семінари, працюємо в тісній співпраці з професійними асоціаціями психологів і психотерапевтів, де наші випускники вдосконалюють свої навички і знання.

Концепція нашого Інституту побудована на тому, щоб створити необхідні умови, в яких кожен з Вас знайде свій власний шлях і буде просуватися по ньому своїм власним темпом, поступово набуваючи добротну професійну ідентичність, а з нею і професійну впевненість в
собі.


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Если честно, я тоже очень расстроена, потому что были большие надежды на этот институт, теперь придется ездить во Львов, жаль что в Киеве нет нормального психологического образования. А потом мы удивляемся, почему к психологам такое отношение как к шарлатанам, если большинство такими и являются( Знакома ещё с несколькими девушками получившими тут образование, и у меня есть большие сомнения в их профессионализме и знаниях. Поэтому не советую!

,

Качественное образование

,

Была в восторге, считала, что этот институт - это лучшее, что было в моей жизни, но поступила еще и в УКУ и поняла, что все познается в сравнении.

,

"Еcли Ви чувcтвуетe в сeбe ці сили, ми будeм рaди пpойти етoт Шляx вмеcтe з вами!" - одна ця фраза сказала про цей "інститут" все, і навіть більше.

,

здесь высокие требования, для меня, эх так хотел пойти в психологию

,

Очень понравилось! Полезные треннинги и приятное общение

,

Был на одном из семинаров, очень всё понравилось)

,

Мой любимый институт!

,

супер

,

Кваліфіковані педагоги, зручне розташування ВНЗ (центр), можливість відвідувати семінари та тренінги, практичні заняття за фахом!!!

,

Terrible!


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві