Факультети і спеціальностівгору

Спеціальності:

 • Право;
 • Пcихологія;
 • Юридична пcихологія;
 • Філологія;
 • Менеджмент;
 • Облік і оподаткування;
 • Фінанcи, банківcька спpава тa страxування.
Абітурієнтамвгору

Університет сучасних знань - вищий навчальний заклад, заснований Товариством "Знання" України в 2002 році, маєшироку мережу регіональних представництв та відокремлених підрозділів, з 2017 розпочався набір на навчання іноземних студентів.При Університеті сучасних знань діють безкоштовні підготовчі курси до ЗНО. Університет активно співпрацює з іншими освітніми організаціями та структурами, реалізує чималу кількість проектів в галузі інформальної та неформальної освіти.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (044) 287-52-90, (050) 352-57-12.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (044) 287-52-90, (050) 352-57-12.

Докладніше про ВНЗвгору

Навчальний процес забезпечують викладачі-практики. Активно застосовується індивідуальний підхід до кожного студента, сучасні освітні технології, зокрема, поєднання аудиторного та диcтанційного навчaння. Студeнти Універcитету проxодять пpактику в провідниx компаніяx Укpаїни, з 2017 рoку діє екcклюзивна прогpама працeвлаштування студeнтів тa випуcкників "Кар´єpний гід".

Оцінка відвідувачів
(по 36 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Викладачі класні практики !
Університет знаходиться на метро Олімпійська, що дуже зручно !
Ціна за навчання адекватна і порівняно із іншими низька !
Кожного вівторка неформальна освіта ( безкоштовні тренінги для студентів )
ОДИН мінус, немає денної форми навчання по програмі менеджмент-діджиталізація ...

,

Читаю комментарии и могу сказать так, кто хочет учиться - тот будет учиться, а кто не хочет, тот и универ Шевченка, и Гарвард назовет дерьмом, взятки не встречал ниразу, короче учитесь нормально, и не нойте, всё вам не нравится)

,

Необходимо развивать такие учреждения, у них есть хороший потенциал!

,

Такой вот слив про УСЗ.
Для начала хочу сказать, что да, на некоторый период УСЗ начал терять свои позиции в связи с многочисленными слухами о взятках, плохом преподавании и т.д. и т.п.
Но сейчас, за последние год-два, он снова начал подниматься - потому что ректорат и студ совет делают всё возможное для того, что бы сделать наш универ лучше.

,

Была на курсах по менеджменту в этом университете и была приятно удивлена от спикеров, которые за две недели дали больше полезной информации чем в КНЕУ за два года !
Спасибо за курс! Всем советую этот университет !!!

,

Сейчас учусь на психологии на вышке. Обучение нравится. Все интересно и современно, дружеская атмосфера. Но главное - люди здесь учатся с осознанием своей будущей профессии. Процесс обучения хорошо рассчитан по времени, в институте есть отличная библиотека.

,

На мой взгляд, это самый современный университет в Украине. Я до него учился в КПИ. И могу сказать, что в КПИ образование слабее и старое. Да и учиться УСЗ интересно: преподаватели интересные, умные, интеллектуально одаренные практики!!!

,

Здравствуйте! Хочу оставить отзыв о своём вузе. Для меня УСЗ стал лучшим учебным заведением, куда хочется идти даже в выходной! Реально! У нас очень круто, интересно, весело! Занятия интересные, педагоги талантливые, преподносят каждый свой предмет в интерактивной форме с презентациями и практикой. Смотрим видео, фильмы, есть учебники разработанные нашими учителями, они реально удобные. Постоянно ездим на разные форумы, конференции, много взаимодействуем с другими вузами. Много спортивных мероприятий и это круто! Несколько дней назад ездили в Львов )) Очень запомнилась поездка! Все сдружились, много чего посмотрели, много где побывали! Спасибо большое за бесплатную экскурсионную программу! Организация поездки просто на высшем уровне!

,

Навчаюся у Вінницькій філії. Подобається. Викладачі доброзичливі і профі))

,

Викладач працює в цьому ,,закладі,, за копійки, краще просто не ходити на роботу, а числитися в такому закладі, це дозволяє адміністрації списувати гроші ніби то на зарплату, а самій адміністрації багатіти.

,

Я є студенткою денки Вінницької філії. Викладачі хороші, на лекціях цікаво, адміністрація робить все щоб ми почувалися комфортно. Щодо пристаркуватих студентів-не бачила)))) Оплата не висока як по місту(11 000)! Мені прикро, що поливають брудом.в усіх є недоліки, але давайте звертати увагу на краще. Плюсів більше!!!! Долучайтеся до нас!!!)))

,

Вінницька філія - ''заклад'' не із хороших. Всі зусилля адміністрації направлені не на організацію та здійснення навчального процесу, а на розпалення інтриг між викладачами та ненависті студентів до викладачів, адміністрація разом із студентами радо обговорює викладачів, так захопливо, що не турбуються тим, що студент прийшов за знаннями, а не за плітками. Але куди там, цікавіше пліткувати, ніж відвідувати заняття. Студенти готові виконувати будь-які вказівки адміністрації тільки би отримати поблажливе ставлення. Йдуть на все- підлість, обмовляння, провокації. Опорою адміістрації є великовікові ,,студенти,, із органів студентського самоврядування, які не бажають працювати, тому і в тридцятирічному віці вчаться на денній формі навчання.

,

Викладач запізнюється на заняття постійно, дає завдання відксерити підручник, і через 15 хвилин заняття закінчується, а ще вимагає, щоб студенти купляли їй пакети з продуктами-кавою, ікрою,цукерками, тортами. Непогано якщо батьки студентів займають керівні посади, наприклад начальник нкрекп по вінниці, тоді гарні оцінки забезпечені, а їй спишуть світло вдома.

,

Оплата за навчання висока, у вінницькій філії знання нульові, більшість часу студент проводить вдома, а адміністрація посилається на те, що це ,,дистанційна форма''.При вступі в цю шарагу дивіться ліцензію і цікавтеся освітнім рівнем викладачів-мудрил, які тут працюють.А ще присутні побори із студентів особами із студентського самоврядування так званими активістами-радикально налаштованими.

,

Хотел поступить, но как оказалось у них нет комисси для защиты.

,

Буллінг та мобінг тут є нормою поведінки!

,

Перевелась в это заведение , через пол года сдавала Госэкзамен на бакалавра, не платила не копейки, взяток не берут , оценивают на экзамене справедливо.Преподаватели доброжелательные.

,

Лідером у вінницькій філії є деменція. Деменція фор евер.

,

Найвища педагогічна цінність - вчити бути ЛЮДИНОЮ, а не покривати і виправдодувати поведінку покидьків, прикриваючись псевдогаслами. Навчання у вф усз - слабувате, у кращому разі, тягне не на філію, а на заочний пункт.

,

Рулять тут молоді радикали. Заклад не має ліцензії, контора по набиванню кишень.

,

навчатися не можливо, не подобається.

,

Тепло тут не може бути, бо опалювальна розвязка зроблена в обхід другого поверху, де і знаходиться усз,що дозволяє адміністрації економити.

,

Заклад просто відстой. Марно витрачений час. Краще вчитися в державному внз. Перед вступом сюди просто пройдіться каридорами, класами, загляніть до вбиральні, результати просто вразять.

,

Чудовий навчальний заклад, викладають практикуючі юристи та адвокати. Я навчався на заочній формі, все добре організовано, навчання відбувається і онлайн, і оффлайн. Окрема подяка за кар'єрні консультації та пошук роботи для тих студентів, хто цього потребує!

,

Добрий день. Я навчаюся у Вінниці, мені подобається. Колектив викладачів розуміючий, професійний. Оплата за навчання не висока, порівняно з іншими вузами у Вінниці. Щодо холодних аудиторій , то це не так. В цьому приміщенні ще знаходиться Донну, тому взимку тут дуже тепло. Щодо матеріальної бази, є і бібліотека і кома клас, які працюють. Інше питання , чи ми ними користуємося. Мені подобається тут навчатися. Я рекомендую цей внз

,

Навчання в вінницькій філії на дуже низькому рівні, викладач приходить в клас на 30 хвилин, щоб дати підручник, який треба переписати. Ось така денна форма навчання. А взимку ще і холодні класи, в який плюс 7 максимум. Присутнє вимагання хабарів, і посилання студентів на базар по делікатеси викладачу.

,

Вінницька філія усз поганий заклад, навчальним його не назвеш. Присутнє вимагання хабарів, крім оплати, матеріальна база - ніяка, оплата за навчання висока.

,

Отличный ВУЗ, недорого и хорошие приятные преподаватели!

,

Тут все на дуже низькому рівні. Не раджу жоден факультет. Шкода часу, який витратила на цей ВУЗ. Зараз навчаюсь у іншому ВУЗі, тому є з чим порівняти

,

Жахливий ВУЗ. Тут одні хабарі. Знань недають.
Не раджу навіть сюди вступати.

,

Закончила УСЗ в 2013 году. Приятные воспоминания,хорошие преподаватели.

,

нічого подібного норм вуз,навчаюся вже 3 роки

,

Учусь на специальности "Право" уже 3 год, Университетом довольна более чем! Преподаватели - просто золото , хорошо относятся помогут в любой ситуации которая настинастигнет! Когда была абитуриентом, отношение было просто супер)) Не жалею что вступила в ВУЗ)

,

Отличный колледж и университет.Преподаватели,интеллектуальные, интересные и просто душевные люди.Учится здесь удовольствие,здесь вам всегда помогут и подскажут если что то не поняли,классный подход к учащимся!Отличный УСЗ всем советую.ПОСТУПАЙТЕ НЕ ПОЖЕЛЕЕТЕ))))

,

Навчалася у цьому Універі на спеціальності "Право". Гарні викладачі, Оплата за навчання середня по Києву. Розташування - краще не можна і придати. Навчатися було не складно, багато лекцій вели професори з Ун. Шевченка.
Отримала диплом спеціаліста у 2016 році.
думаю про магістратуру.

,

Училась в этом ВУЗе до бакалавра.
Отличное решение если бюджет не большой.
Много преподавателей с Шевченка, там проходили лекции в которых можно принимать участие, и в других вузах.
Мы ездили на практику в психоневрологическую клинику, была возможность пройти там дополнительное обучение со скидкой и получить сертификат.
Есть прекрасная возможность в реализации своих талантов и возможностях, именно здесь я совсем изменила отношение к жизни, приняла активную жизненную позицию и повзрослела, в правильном понимании слова.
Расположение идеальное (как по мне) через дорогу от метро.
Концерты в зале планетария (именно из-за этого порой было сложно договорится за проведение концерта в конкретный день) студентов на праздники не загоняют, а приглашают (минимум за неделю весит плакат), но не все ценят работу другого и просто едут по своим делам.
Система такая, если хочешь, ты можешь получить много знаний и хороший опыт!! Нет, то могут "тянуть", так как платишь за обучение.

Усі ВНЗ в Києві, а також коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок