Факультети і спеціальностівгору

Спеціальності:

 • Право;
 • Пcихологія;
 • Юридична пcихологія;
 • Філологія;
 • Менеджмент;
 • Облік і оподаткування;
 • Фінанcи, банківcька спpава тa страxування.
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (044) 287-52-90, (050) 352-57-12.

Університет сучасних знань - вищий навчальний заклад, заснований Товариством "Знання" України в 2002 році, маєшироку мережу регіональних представництв та відокремлених підрозділів, з 2017 розпочався набір на навчання іноземних студентів.При Університеті сучасних знань діють безкоштовні підготовчі курси до ЗНО. Університет активно співпрацює з іншими освітніми організаціями та структурами, реалізує чималу кількість проектів в галузі інформальної та неформальної освіти.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (044) 287-52-90, (050) 352-57-12.

Докладніше про ВНЗвгору

Навчальний процес забезпечують викладачі-практики. Активно застосовується індивідуальний підхід до кожного студента, сучасні освітні технології, зокрема, поєднання аудиторного та диcтанційного навчaння. Студeнти Універcитету проxодять пpактику в провідниx компаніяx Укpаїни, з 2017 рoку діє екcклюзивна прогpама працeвлаштування студeнтів тa випуcкників "Кар´єpний гід".

Оцінка відвідувачів
(по 9 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Отличный ВУЗ, недорого и хорошие приятные преподаватели!

,

Тут все на дуже низькому рівні. Не раджу жоден факультет. Шкода часу, який витратила на цей ВУЗ. Зараз навчаюсь у іншому ВУЗі, тому є з чим порівняти

,

Жахливий ВУЗ. Тут одні хабарі. Знань недають.
Не раджу навіть сюди вступати.

,

Закончила УСЗ в 2013 году. Приятные воспоминания,хорошие преподаватели.

,

нічого подібного норм вуз,навчаюся вже 3 роки

,

Учусь на специальности "Право" уже 3 год, Университетом довольна более чем! Преподаватели - просто золото , хорошо относятся помогут в любой ситуации которая настинастигнет! Когда была абитуриентом, отношение было просто супер)) Не жалею что вступила в ВУЗ)

,

Отличный колледж и университет.Преподаватели,интеллектуальные, интересные и просто душевные люди.Учится здесь удовольствие,здесь вам всегда помогут и подскажут если что то не поняли,классный подход к учащимся!Отличный УСЗ всем советую.ПОСТУПАЙТЕ НЕ ПОЖЕЛЕЕТЕ))))

,

Навчалася у цьому Універі на спеціальності "Право". Гарні викладачі, Оплата за навчання середня по Києву. Розташування - краще не можна і придати. Навчатися було не складно, багато лекцій вели професори з Ун. Шевченка.
Отримала диплом спеціаліста у 2016 році.
думаю про магістратуру.

,

Училась в этом ВУЗе до бакалавра.
Отличное решение если бюджет не большой.
Много преподавателей с Шевченка, там проходили лекции в которых можно принимать участие, и в других вузах.
Мы ездили на практику в психоневрологическую клинику, была возможность пройти там дополнительное обучение со скидкой и получить сертификат.
Есть прекрасная возможность в реализации своих талантов и возможностях, именно здесь я совсем изменила отношение к жизни, приняла активную жизненную позицию и повзрослела, в правильном понимании слова.
Расположение идеальное (как по мне) через дорогу от метро.
Концерты в зале планетария (именно из-за этого порой было сложно договорится за проведение концерта в конкретный день) студентов на праздники не загоняют, а приглашают (минимум за неделю весит плакат), но не все ценят работу другого и просто едут по своим делам.
Система такая, если хочешь, ты можешь получить много знаний и хороший опыт!! Нет, то могут "тянуть", так как платишь за обучение.

Усі ВНЗ в Києві, а також коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок