Факультети і спеціальностівгору

Факультети:

 • Факультeт фінанcів, еконoміки тa обліку;
 • Фінанcово-економічний факультeт;
 • Економічний факультeт.
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (044) 462-53-10.

Університет банківської справи запрошує абітурієнтів стати слухачами підготовчих курсів в Черкаському та Харківському навчально-наукових інститутах, Інститутібанківських технологій та бізнесу з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Абітурієнти отримують можливість під керівництвом висококваліфікованих викладачів університету якісно підготуватися до проходження ЗНО та успішно його скласти. Підготовчі курси допоможуть абітурієнтам краще адаптуватися до навчання у вищому навчальному закладі та вирішити питання вибору своєї майбутньої професії.

Контакти:
Черкаський інститут ДВНЗ «Університет банківської справи»
вул. В'ячеслава Чорновола, 164, м. Черкаси, 18028
Телефон: +38 (0472) 71-99- 51
E-mail: cibs@cibs.ubs.edu.ua

Харківський інститут ДВНЗ «Університет банківської справи»
просп. Перемоги, 55, м. Харків, 61174
Телефон: +38 (057) 336-82- 62
E-mail: khibs@khibs.ubs.edu.ua

Інститут банківських технологій та бізнесу ДВНЗ «Університет банківської справи»
вул. Андріївська, 1, м. Київ, 04070
Телефон: +38 (044) 425-95- 67
E-mail: ibtb@ubs.edu.ua

Перелік документів, що можуть знадобитись при вступі до ВНЗ

 • заява на ім’я ректора, в якій зазначається обраний напрям підготовки або спеціальність та форма навчання;
 • атестат і додаток до нього (або копії, завірені нотаріусом);
 • сертифікат(и) Українського центру оцінювання якості освіти (ЗНО);
 • копія паспорта;
 • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
 • 6 однакових кольорових фотокарток розміром 3x4 см;
 • для юнаків: військовий квиток (приписне свідоцтво);
 • документи, які дають право на пільги (якщо такі є).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (044) 462-53-10.

Докладніше про ВНЗвгору

ДВНЗ «Університет банківської справи» – профільний вищий навчальний заклад України IV рівня акредитації, який готує фахівців для фінансово-кредитної сфери та підвищує їхню кваліфікацію. Інститути університету розташовані у Києві, Львові, Харкові та Черкасах. Університет банківської справи – це:

 • європейська якість освіти підтверджена сертифікатом ISO 9001;
 • програми подвійного диплома про вищу освіту міжнародного зразка з провідними
 • вищими навчальними закладами Європейського Союзу (Іспанія, Німеччина, Литва,
 • Польща, Латвія, Швейцарія);
 • визнання диплома працедавцями Європейського Союзу;
 • більше ніж 90% випускників працевлаштовані одразу після закінчення навчання;
 • стажування у провідних банківських і фінансових установах ЄС (Федеральний банк
 • Німеччини, Національний банк Польщі, PKO Bank Polski SA, Міністерство фінансів
 • Чехії, Асоціація банків Чехії, фондові біржі) та України;
 • повнофункціональна система дистанційної освіти;
 • найкращі міжнародні програми професійної освіти фахівців у сфері управління
 • бізнесом (IFA, EBC*L, CIPA, ISMM, ACCA);
 • сучасна матеріально-технічна база – одна з найкращих у державі: затишні гуртожитки,
 • сучасні спорткомплекси, їдальні, танцювальні клуби, кафе, комп’ютерні класи;
 • підготовка до вступу у вищі навчальні заклади;
 • практична підготовка на базі дворівневої навчально-тренувальної банківської системи
 • в територіально розділеному середовищі (Київ, Львів, Харків, Черкаси)
 • усі можливості для творчої реалізації – культурно-мистецькі центри, хореографічні
 • ансамблі, вoкальні колeктиви;
 • навчання іноземниx гpомадян;
 • викладання бакалаврcьких і магістерcьких прогpам англійcькою мовою;
 • майстер-клаcи з питaнь фінанcової грамотноcті.
Оцінка відвідувачів
(по 17 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Можно совмещать учебу и работу, поэтому в этом университете есть преимущества. Интересно, если опять же принимать участие в мероприятиях.

,

Хороший универ

,

Мабуть, з гуртожитком є деякі проблеми, але в іншому університет дає добру освіту. Сподіваюсь, що з гуртожитками питання вирішується.

,

Про виселення/переселення вас можуть навіть не попередити, а просто поставити перед фактом. А "відповідальний" хлопчик з інституту боїться навіть трубку брати. Ну круто, от що значить професіоналізм й турбота про студентів. Короче сервіс на висоті!

,

Таке свинське відношення до своїх студентів не часто зустрінеш. Чому справами гуртожитку в інституті займається непрофесійний суб'єкт? Якщо вас тут раптом виселять чи переселять невідомо куди, то не дивуйтесь. Це норма.

,

В гуртожитку ремонт наче б то доробили, але інтернету так і немає, холодно (з вікон дує, батареї холодні). Ремонт дешевий, видно що просто гроші відмили. Матраси менші за кроваті, крани вже течуть,одну кухню так і не доробили, все інше теж такої собі якості. Через рік-два тут буде гірше ніж було! Я вже навіть не говорю, що інтернету мабуть лище наступні покоління дочекаються! Так ще й переселяють постійно. Крім студентів ще якісь невідомі люди живуть. Невідомо яке призначення у комеданта, якщо вона тільки ходить і записки на двері вішає, ще й все питає у студентів тому що не в курсі багатьох питать стосовно поселення, списків, номерів телефонів і т.д. (у інституту з гуртожитком зовсім ніякого зв'язку немає?).

,

Что ж во всех университетах есть свои минусы. Но вообщем, университет хороший) Здесь уютно, рекомендую!

,

Хороший универ

,

цей внз як і хібс лібс чібс було реорганізовано для відмивання коштів з нбу
єдиний його плюс це нові приміщення та гуртожитки Харкова, Львова та Черкас однак Києву не пощастило, дійшло до того, що викладачів стало більше ніж студентів у деяких філіях цієї бурси

,

Хочу добавить по поводу расписания - оно ужасно нестабильное, каждую неделю переносятся пары, аудиторий катастрофически не хватает, иногда студенты могут и в коридоре заниматься, и в библиотеке. Скоро вообще скажут идти на улицу. Плюс еще эта долбанная пропускная система. В деканате что ни спросишь, никто ничего не знает либо говорят прийти в другое время. Про общежитие вообще молчу - в этом году нас переселили в другую общагу, а там условия хуже чем у бомжей, ремонт не закончен

,

про інет можна мабуть забути да? ну ви цей хоч ціну на общагу не піднімайте а то ваші мутні договори на проживання в общазі в яких ніяка ціна не вказана маленько всіх насторожують, а то мені ж тіпа роутер треба купити мабуть од вас же ніякої турботи про умови життя своїх студентів не дождешся. океюшки, вже з самого першого дня в цьом вузі це було понятно, жаль "назад дороги нема"

,

В гуртожитку ІБТБ взагалі буде колись інтернет? Обіцянки його підключити дещо затягнулися, на три місяці!!!

,

Вам як там нормально в теплих квартирках сидіти, з гарячою водою, інтернетом і взагалі в комфортних умовах? Студенти також хочуть цього! Правда ж, сидячи в теплій квартирі, наплювати на студентів які постійно мерзнуть, час від часу хворіють від холоду в гуртожитку! Видайте хочаб студентські, щоб можна було поїхати додому з цієї бурси! Ще ви за комуналку з нас гроші здирати хочете, за яку??? Якої немає? А те що ми зараз в таких умовах живемо, ви нам компенсуєте незручності?

,

Нам взагалі в гуртожитку ввімкнуть гарячу воду, чи ні? Чи хоча б опалення! Вже пів місяця, як має бути опалення! Але ж холодно! Мало того, що ми місяць живемо в гуртожитку, в якому ще роблять ремонт, так ще й мерзнемо!
(Київ)

,

Уважаемая администрация ВУЗа! Хочу открыть вам большую тайну! Студентам в Украине выдают студенческие билеты (карточки), и выдают их не по окончанию обучения, а в начале! Если вы этого не знали, то прошу принять к сведению и как-то ускоться! А то сегодня уже 28.10, а студаков как не было, так и нет. А я может хочу билетик на поезд купить, или в боулинг по скидке сходить, или в кино). Или может вы со своего кармана возместите мне полную стоимость билета (хотя его можно было бы купить со скидочкой)?

,

Что ж, вот я и поступила в этот университет. Сдала я зно очень хорошо, но волей случалась зашла на сайт и прочла кучу позитивных отзывов про универ. И вот первая неделя, а расписания толкового ещё нет. Я учусь на факультете кибербезопасности. И тут вообще полный завал. Они даже толком не знают, когда и что преподавать. Вывод: если хотите что-то знает, то лучше обходительный этот универ стороной

,

Університет дає хорошу практичну підготовку, є можливість отримати подвійний диплом і паралельно навчатися в одному з європейських університетів; проходити практику закордоном!

Усі ВНЗ в Києві, а також коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок