Факультети і спеціальностівгору

Факультети :

 • Факультет банківських технологій та бізнесу
 • Факультет фінансів та управління
 • Факультет управління та фінансових технологій
 • Факультет управління та права

Університет провадить освітню діяльність з підготовки здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем «бакалавр» за спеціальностями:

 • 051 Економіка
 • 071 Облік і оподаткування
 • 072 Фінанси, банківська справа та страхування
 • 073 Менеджмент
 • 081 Право
 • 121 Інженерія програмного забезпечення
 • 122 Комп’ютерні науки
 • 125 Кібербезпека
 • 232 Соціальне забезпечення

Термін навчання: 3 роки 10 місяців

Університет провадить освітню діяльність з підготовки здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем «магістр» за спеціальностями:

 • 051 Економіка
 • 071 Облік і оподаткування
 • 072 Фінанси, банківська справа та страхування
 • 073 Менеджмент
 • 122 Комп’ютeрні науки

Тeрмін навчaння: 1 рік 4 місяці (освітньо-профеcійні програми)

Тeрмін навчaння: 1 рік 9 місяців (оcвітньо-наукові прогpами)


Абітурієнтамвгору


Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (044) 425-95-67, (044) 463-69-47.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (044) 425-95-67, (044) 463-69-47.

Докладніше про ВНЗвгору

Державний вищий навчальний заклад «Університет банківської справи» – профільний вищий навчальний заклад України IV рівня акредитації, який готує фахівців для фінансово-кредитної сфери та підвищує їхню кваліфікацію. Інститути університету розташовані у Києві, Львові, Харкові та Черкасах.

Університет банківської справи – це:

 • європейська якість освіти, підтверджена сертифікатом ISO 9001;
 • навчання за програмами подвійного диплома;
 • більше ніж 90% випускників працевлаштовані одразу після закінчення навчання;
 • стажування у провідних банківських і фінансових установах ЄС (Федеральний банк Німеччини, Національний банк Польщі, PKO Bank Polski SA, Міністерство фінансів Чехії, Асоціація банків Чехії, фондові біржі) та України;
 • визнання диплома працедавцями Європейського Союзу;
 • повнофункціональна система дистанційного навчання;
 • найкращі міжнародні програми професійної освіти фахівців у сфері управління бізнесом (IFA, EBC*L, CIPA, ISMM, ACCA);
 • практична підготовка на базі дворівневої навчально-тренувальної банківської системи в територіально розділеному середовищі (Київ, Львів, Харків, Черкаси)
 • сучасна матеріально-технічна база – одна з найкращих у державі: затишні гуртожитки, сучасні спорткомплекcи, їдaльні, танцювaльні клуби, кафe, комп’ютeрні класи;
 • уcі можливоcті для твоpчої рeалізації – культурно-миcтецькі цeнтри, хорeографічні анcамблі, вoкальні колeктиви.
Оцінка відвідувачів
(по 37 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Вуз дійсно розвалюється, з чотирьох інститутів залишається лише двоє, харківського та київського інститутів більше не буде. Керівництво поставило студентів перед вибором – або переходять в інший вуз, або переводять до львівської філії. Більшість наших магістрів залишили університет, сенсу переїжджати з столиці до периферії немає, у Києві у всіх вже гарна робота, перспективи, а там що…а нічого, у нас хоч були спеціалісти, практики, дійсно цікаво було, а у них - практично немає докторів, який дурний туди поїде.

,

Львівська філія найбільш хабарний інститут. З кожного предмету за залік і екзамен доводиться платити інакше не поставлять оцінки, і за захист курсових. Нічого не вчать деякі викладачі навіть не приходять на пари ні разу за семестер...

,

Не знаю, як там ІБТБ, але Чібс - найкращий ВНЗ в Черкассах. Тут і справжні друзі, і висококваліфіковані викладачі. Щодо проблем - а де їх немає? На відміну від інших навчальних закладів, цей дасть Вам все, про що пообіцяли при вступі. Рекомендую!

,

Шарага абсолютная. Никакого образования. Пар две с половиной в неделю. С каждым годом всё хуже и хуже.

,

Отличный университет! Очень рада, что выбрала именно его! Советую!
Преподаватели лучшие!!!

,

Керівництво запрошує цікавих людей з професійної сфери. Проводяться відкриті лекції з ними. Існує багато програм за подвійним дипломом. Було б тільки бажання. Викладачі практики. Кафедри опікуються 100% працевлаштуванням студентів. Ті, хто хочуть отримати гарні знання та професійні навички, знайдуть у нашому університеті усі можливості!

,

Хороший Університет,багато можливостей для студентів,для розвитку,нових знань

,

Викладачі, більшість із яких доктори та кандидати наук, роблять усе можливе, щоб організувати навчальний процес якнайдоцільніше. Лекції, семінари із застосуванням мультимедійних технологій, – все це має місце в нашому університеті.

,

Гарний заклад, цікаві програми. Рекомендую вступати

,

Я - студентка ІБТБ, навчаюся на 4 курсі.
За всі роки свого навчання я постійно розвиваюся, відвідую конференції, активно займаюся науковою роботою та життям Нашого Університету.
Ви можете сказати, що успіх кожного студента залежить від нього самого, і я не зможу не погодитися.
Але як важливо мати наставника, людину, яка допоможе визначитися, ким ти є.
Як важливо бути оточеним позитивною атмосферою.
Як важливо знати, що тут зроблять все для того, щоб ти розвивався як особистість і як спеціаліст своєї справи.
Для мене таким місцем став мій Університет і мої викладачі, за що я всім їм ДЯКУЮ!!!

,

Те що з вузу повтікало багато фахівців - це погано. У нас у київському філіалі на фінансах, коли отримали розклад, жахнулися - навпроти багатьох предметів було написано - вакансія. Навчальний рік почався, а викладати не було кому, потім понабирали сумісників, але вони як вітер у полі, іноді не приходять, бо в них накладки з основною роботою. Запитали викладачку, чому стільки звільнилося. Вона сказала, що дуже велике аудиторне навантаження порівняно з іншими вузами, ще необхідно робити багато кафедральної роботи. На кафедру беруть лише одного методиста і лише на півставки, вуз економить гроші, а роботи дуже багато, їх змушують виконувати її за методистів. На кафедрі фінансів за минулий навчальний рік звільнилося шість методистів, дівчата втікають, не витримують, зарплатня мізерна - 1300 грн. Нам хоча б отримати диплом бакалавра, а далі на магістратуру - до іншого вузу.

,

В київському філіалі вуза дійсно студентів майже немає, у нас на економіці - 9 студентів-магістрів на потоці, на четвертому та третьому курсі - десь по 16, а на другому - лише 2 студентів на потоці. Не перший курс не набрали. бажаючих нема навчатися тут. Взяток дійсно не беруть, да нема з кого, викладачі працюють ще десь паралельно, у вузі так їх не знайдеш, да і нема де сидіти, аудиторій на пальцях можна порахувати. Студенти переживають чи довчаться вони, бо зараз вуз проходить акредитацію по спеціальностям, з менеджменту вже втратили із-за відсутності аудиторій. Гуртожитку вуз не має, орендує і то, надають для першого та п'ятого курсів, а іншим запропонували жити у хостелі (оплата 1,5 тис.грн/міс.) - 8 людей у кімнаті, двома туалетами і одним душем на сто людей, умови не людські. Вуз тримається на викладачах-ентузіастах, але їх меншає катастрофічно, тікають посеред року.

,

Из УБС в Киеве преподаватели увольняются пачками, те, кто остался, в основном на полставки или по совместительству с чемоданами в руках, на кафедрах страшный недобор студентов, аудиторий катастрофически не хватает (арендуют какие-то кладовки по Киеву, студентов гоняют - одна пара на одном конце города, другая - в какой-то общаге, в арендованной комнатушке, зимой +12С), расписание меняют каждый день, вуз протянет еще пару лет, потом под откос.

,

Мене все влаштовує в університеті.
Проблеми є в інших вузах також.
Викладачі профі! Дякую.

,

Можна багато вести розмови про відсутність інтернету та незадовільний стан гуртожитків але ніхто не згадав іншого. Цей вуз є дійсно некорумпованим, за час свого навчання я не заплатила жодної копійки... Викладачі завжди вислухають, зрозуміють та допоможуть. Є багато цікавостей у зустрічах з людьми, з якими в повсякденному житті навряд чи можна було поспілкуватись. Заборонених тем у обговоренні з тими ж викладачами нема. Мені подобалась невимушена і доброзичлива атмосфера. Пріоритети треба вміти раставляти

,

А мені все подобається.
Так, є проблеми, а де їх немає. Викладачі професіонали, приходить багато відомих людей, проводяться корисні зустрічі.
Взагалі, хто хоче отримати гідний диплом і знайти контактами - то тільки Університет банківської справи!

,

Чудовий університет. Дає можливість студентам проявити себе у будь-якій сфері.

,

Прекрасний ВНЗ. Студенти мають можливість безпосередньо поспілкуватися та почути думки і прогнози економічних експертів, практиків, відомих людей на різні події зі світу бізнесу, економіки, фінансів, ринків, підприємств.

,

Хороший ВНЗ, викладачі і якісна практична підготовка

,

Рекомендую програми подвійного диплому з Краківським економічним Університетом

,

Можно совмещать учебу и работу, поэтому в этом университете есть преимущества. Интересно, если опять же принимать участие в мероприятиях.

,

Хороший универ

,

Мабуть, з гуртожитком є деякі проблеми, але в іншому університет дає добру освіту. Сподіваюсь, що з гуртожитками питання вирішується.

,

Про виселення/переселення вас можуть навіть не попередити, а просто поставити перед фактом. А "відповідальний" хлопчик з інституту боїться навіть трубку брати. Ну круто, от що значить професіоналізм й турбота про студентів. Короче сервіс на висоті!

,

Таке свинське відношення до своїх студентів не часто зустрінеш. Чому справами гуртожитку в інституті займається непрофесійний суб'єкт? Якщо вас тут раптом виселять чи переселять невідомо куди, то не дивуйтесь. Це норма.

,

В гуртожитку ремонт наче б то доробили, але інтернету так і немає, холодно (з вікон дує, батареї холодні). Ремонт дешевий, видно що просто гроші відмили. Матраси менші за кроваті, крани вже течуть,одну кухню так і не доробили, все інше теж такої собі якості. Через рік-два тут буде гірше ніж було! Я вже навіть не говорю, що інтернету мабуть лище наступні покоління дочекаються! Так ще й переселяють постійно. Крім студентів ще якісь невідомі люди живуть. Невідомо яке призначення у комеданта, якщо вона тільки ходить і записки на двері вішає, ще й все питає у студентів тому що не в курсі багатьох питать стосовно поселення, списків, номерів телефонів і т.д. (у інституту з гуртожитком зовсім ніякого зв'язку немає?).

,

Что ж во всех университетах есть свои минусы. Но вообщем, университет хороший) Здесь уютно, рекомендую!

,

Хороший универ

,

цей внз як і хібс лібс чібс було реорганізовано для відмивання коштів з нбу
єдиний його плюс це нові приміщення та гуртожитки Харкова, Львова та Черкас однак Києву не пощастило, дійшло до того, що викладачів стало більше ніж студентів у деяких філіях цієї бурси

,

Хочу добавить по поводу расписания - оно ужасно нестабильное, каждую неделю переносятся пары, аудиторий катастрофически не хватает, иногда студенты могут и в коридоре заниматься, и в библиотеке. Скоро вообще скажут идти на улицу. Плюс еще эта долбанная пропускная система. В деканате что ни спросишь, никто ничего не знает либо говорят прийти в другое время. Про общежитие вообще молчу - в этом году нас переселили в другую общагу, а там условия хуже чем у бомжей, ремонт не закончен

,

про інет можна мабуть забути да? ну ви цей хоч ціну на общагу не піднімайте а то ваші мутні договори на проживання в общазі в яких ніяка ціна не вказана маленько всіх насторожують, а то мені ж тіпа роутер треба купити мабуть од вас же ніякої турботи про умови життя своїх студентів не дождешся. океюшки, вже з самого першого дня в цьом вузі це було понятно, жаль "назад дороги нема"

,

В гуртожитку ІБТБ взагалі буде колись інтернет? Обіцянки його підключити дещо затягнулися, на три місяці!!!

,

Вам як там нормально в теплих квартирках сидіти, з гарячою водою, інтернетом і взагалі в комфортних умовах? Студенти також хочуть цього! Правда ж, сидячи в теплій квартирі, наплювати на студентів які постійно мерзнуть, час від часу хворіють від холоду в гуртожитку! Видайте хочаб студентські, щоб можна було поїхати додому з цієї бурси! Ще ви за комуналку з нас гроші здирати хочете, за яку??? Якої немає? А те що ми зараз в таких умовах живемо, ви нам компенсуєте незручності?

,

Нам взагалі в гуртожитку ввімкнуть гарячу воду, чи ні? Чи хоча б опалення! Вже пів місяця, як має бути опалення! Але ж холодно! Мало того, що ми місяць живемо в гуртожитку, в якому ще роблять ремонт, так ще й мерзнемо!
(Київ)

,

Уважаемая администрация ВУЗа! Хочу открыть вам большую тайну! Студентам в Украине выдают студенческие билеты (карточки), и выдают их не по окончанию обучения, а в начале! Если вы этого не знали, то прошу принять к сведению и как-то ускоться! А то сегодня уже 28.10, а студаков как не было, так и нет. А я может хочу билетик на поезд купить, или в боулинг по скидке сходить, или в кино). Или может вы со своего кармана возместите мне полную стоимость билета (хотя его можно было бы купить со скидочкой)?

,

Что ж, вот я и поступила в этот университет. Сдала я зно очень хорошо, но волей случалась зашла на сайт и прочла кучу позитивных отзывов про универ. И вот первая неделя, а расписания толкового ещё нет. Я учусь на факультете кибербезопасности. И тут вообще полный завал. Они даже толком не знают, когда и что преподавать. Вывод: если хотите что-то знает, то лучше обходительный этот универ стороной

,

Університет дає хорошу практичну підготовку, є можливість отримати подвійний диплом і паралельно навчатися в одному з європейських університетів; проходити практику закордоном!

Усі ВНЗ в Києві, а також коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок