Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (044) 401-07-70, (044) 457-99-75.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

  • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
  • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
  • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
  • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
  • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
  • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (044) 401-07-70, (044) 457-99-75.

Докладніше про ВНЗвгору

Інститут управління і права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого – навчальний заклад,  який близько 50 років на високому освітньому та науково-методичному рівні надає послуги в усіх регіонах України.

Інститут почав свою діяльність у 1967 році як інститут підвищення кваліфікації керівних працівників і спеціалістів хімічного, нафтового та важкого машинобудування. У 2002 році наказом Міністерства промислової політики інститут перейменовано у Державний інститут підготовки кадрів. Рішенням Кабінету Міністрів України та наказом Міністерства освіти і науки України у 2014 році його реорганізовано в Інститут управління і права шляхом приєднання до Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого як відокремлений структурний підрозділ.

Інститут здійснює освітню діяльність за такими спеціальностями:

  • ПРАВО - перший (бакалаврський) рівень, ліцензійний обсяг

 100 чол. (Денна / заочна форми навчання), термін навчання - 4 роки (денна / заочна форми навчання);

- другий (магістерський) рівень, ліцензійний обсяг 100 чол. (Денна / заочна форми навчання), термін навчання - 1,5 року (денна / заочна форми навчання); 

  • ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА І СТРАХОВАНІЕ- перший (бакалаврський) рівень, ліцензійний об'ем50 чол. (Денна / заочна форми навчання), термін навчання - 4 роки (денна / заочна форми навчання);
  •  МЕНЕДЖМЕНТ - перший (бакалаврський) рівень, ліцензійний обсяг составляет55 чол. (Денна / заочна форми навчання), термін навчання - 4 роки (денна / заочна форми навчання).

Інститут управління і права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого має кімнати тимчаcового пpоживання для студeнтів, комп’ютeрні клаcи, бібліотeку, фoнд якoї складaє пoнад 6000 приміpників, читaльний тa актoвий зaли. У навчальнoму корпуcі пpацює бeзкоштовний Інтернeт.

Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цьому ВНЗ, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Усі ВНЗ в Києві, а також коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок