Факультеты и специальностивверх
 • Естественно-географический факультет.
 • Факультет иностранных языков.
 • Факультет филологии и журналистики имени Михаила Стельмаха
 • Факультет математики, физики и технологий.
 • Факультет дошкольного, начального образования и искусств имени Валентины Волошиной
 • Факультет физическогo воcпитания и спорта.
 • Факультeт иcтории, этнолoгии и права.
 • Учeбно-научный инcтитут пeдагогики, пcихологии, подготoвки специалиcтов выcшей квалификaции.
Абитуриентамвверх

В университете работают подготовительные курсы Центра довузовской подготовки, проводятся Дни открытых дверей, осуществляется профориентационная деятельность среди учащейся молодежи города, области. Обо всем этом наши абитуриенты могут узнать из публикаций на сайте http://vspu.edu.ua/abiturientu/

Для получения полной и детальной информации касающейся сроков, условий приёма, экзаменов и необходимых сертификатах центра оценивая для выбранных специальностей, обращайтесь в приёмную комиссию по тел.: (0432) 27-58-46.

При подаче заявления в бумажной форме абитуриенту могут понадобится следующие документы

 • оригинал и копия документа о ранее полученном образовании и приложения к нему;
 • оригинал и копия сертификатов ВНО;
 • оригинал и копия документа, удостоверяющего личность;
 • 4 одинаковые цветные фотографии размером 3х4 см;
 • для юношей: оригинал военного билета или удостоверения о приписке;
 • оригиналы документов, подтверждающих право на участие в конкурсе, зачисление по собеседованию, зачисление по квотам (при наличии).

Окончательный список всех необходимых документов и форму подачи (оригинал или заверенная копия) уточняйте в приёмной комиссии по тел.: (0432) 27-58-46.

Подробнее о вузевверх

Винницкий государственный педагогический университет имени Михаила Коцюбинского – один из наистарейших высших учебных заведений региона. За годы деятельности получил репутацию подольского центра современного педагогического образования и науки, который успешно воплощает наработанные достижения европейского Болонского процесса, повышает эффективность богатой традициями собственной научной школы.

В университете есть 3 учебных корпуса, выделенная линия Internet, создана свободная зона доступа с подключением к Всемирной сети через wi-fi, большая библиотека, включающая 6 читальных залов, в том числе 2 электронных. Фонды библиотеки учебного заведения насчитывают болеe 500 тыc. изданий. 

Болеe дeтально можнo ознакомитьcя нa нашeм личнoм сайтe http://vspu.edu.ua/index.php?p=generalising

Фотогалереявверх
Оценка посетителей
(по 249 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете вуз и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Після випуску важко знайти роботу, навіть якщо знайдеш то з мінімальною оплатою

,

Працевлаштування після вдпу гарантоване тільки в Макдональдс. Якщо ж Ви хочете, наприклад, вивчити в університеті польську, ви не зможете. Бо рівень его в єдиної викладачки набагато вищий від рівня знань.

,

Шкодую кожного дня, що вступила в цей університет. Якщо у вас є мізки, не ставте ВДПУ навіть останнім пріоритетом. Одиниці компетентних викладачів (серед них Гороф'янюк І.В. і кафедра української літератури). Деканат- хами ще ті. Легко можуть довести людину до істерики. Також вам можуть сказати: в університету немає готівки, здайте під список гроші. Хоча зі стипендії і так вираховують якийсь відсоток, а платники постійно здають профвнески. Якщо у вас є зв'язки з деканатом, можете не ходити на пари і витягнете на бюджетне місце. Але якщо ти простий смертний, будь готовий, що всіх собак повішають на тебе. Я вже мовчу про гуртожитки, у яких тарганів і мишей більше, ніж людей.
Не знаю, хто ставить ВДПУ 5 зірок: ті, хто вже давно не вчиться, чи працівники цієї бурси.

,

Вдпу – ПТУ. Постійні побори! То на те здайте, на потреби здайте. Або просто вирахування із стипендії, на "добровільних" засадах. Тут напевно, не в курсі, але за це світить кримінальна відповідальність. При потребі чи проблемах, не розраховуйте, що вас почують. Тут усім на вас начхати. Ваші проблеми - то тільки ваші проблеми. Окрема історія, із ФФЖ та її нахабними працівниками деканату, які думають, що вони пупи землі, дозволяючи собі гарчати на людей. Не знають, що таке ввічливість та діловий етикет. Немає слів. Абітурієнти, шукайте для вступу виш, де вас будуть поважати, як особистість.

,

В Універі з'явилася велка кількість нових не педагогічних спеціальностей, які заслуговують на увагу, особливо на ПГФ, Істфаці, ФФС. Працевлаштування гарантоване. Рекомендую!!!!

,

Гуртожитки - окрема тема...
Постійні проблеми із світлом, водою і т.д.
Відвідування немає... написано "карантин"... Навіть батьків, які приїжджають дуже рідко, не впускають...
Як робити ремонти або вирішувати інші проблеми, відразу потрібно щоб були батьки, а провести їх до кімнати не можна!!!!!!!!
Шкодую, що мене змусили приписатися до цього "сараю"!!!!!!!!!!!!

,

Тільки хороші спогади і про викладачів, і студентське життя.... А от гуртожитки потребують капіталовкладень і, основне, бережливого ставлення самих студентів.

,

Здивований таким негативізмом.....
Хороший провінційний університет в якрму цінують інтелект, наполегливість, талант. Усім рекомендую!!!!

,

Поки що можу сказати тільки хороше про кафедру Журналістики реклами та зв'язків з громадськістю))) Раджу)

,

Не рекомендую вступати на журналіста у цьому університеті.Звичайно, якщо у вас сталеві нерви і здоров'я - то будь ласка.Або ж якщо ви хочете занизити свою самооцінку до нуля ,то теж можете сюди вступати.
Не можу сказати,що це найгірший університет у світі,але є викладачі,які професійно будуть псувати вам життя , якщо ви просто не будете їм подобатися і вони "не побачать у вас журналіста".
Взагалі,як може викладати фахові предмети людина ,у якої відсутня журналістська освіта ? Не знаєте? Ось і для мене це до сих пір не відомо.
Також вас будуть постійно змушувати ходити на нікому не потрібні заходи,примусово здавати гроші для того,щоб ходити на якісь нікому не потрібні заходи у час поза заняттями.
Дуже шкодую ,що вступила саме сюди .

,

Університет має чимало переваг: зручне розташування, гарна територія.
Але особисто я не рекомендую вступати на ФФЖ!!!!!!!!
Звісно, якщо Ви готові сидіти цілими ночами і працювати над "горою" завдань, а після цього слухати жахливі приниження викладачів - то будь ласка. Крім того, лише деякі викладачі (а їх одиниці) зможуть навчити. Більше знань ніяких не отримаєш!
Навчання на ФФЖ жахливе!
Подумайте ще раз перед вступом!!!

,

Учслся в этом книвере в 2006-2010
Я латыш родился в Виннице, окончил 31 школу.
Поступил на исторический факультет окончил бакалавра и поступил в магистратуру уже в Лиепае.
Очень хорошие воспоминания, и база неплохая общеистроических дисциплин. Сейчас живу Лиепае работаю в украинско-латвийской дистрибьюторской компании.

,

Університет чудовий! Викладачі гарні дають знання! Потрібно тільки хотіти вчити те що задають. Сучасний та перспективний універ

,

Шарашкина контора. Потеряешь 5 лет жизни - не найдешь работу. Преподы устраивают фарс на занятиях, over 9000 педагогик, никому не нужных, на которых преподы рассказывают, как они лежали на сеновале и играли на баяне в селе. Преподы ин.яза, русской кафедры, в большинстве своем еле 2 слова связывают. Хотя, конечно, есть и действительно преподаватели от Бога. Но если хотите получить знания и быть уверенными в том, что сможете найти работу - обходите это место стороной.

,

Провинциальный ВУЗ.
Хотите образование поступайте в большие города и престижные Вузы, если конечно сдали хорошо ЗНО. А если ты идёшь сюда, ради диплома и с неутешительными баллами, лучше иди в лицей и колледж на рабочую специальность, толку будет больше.

,

Найбільше ображає та пригнічує студентів викладач з ПГФ. Ця людина нахабно використовує студентів які чимось завинили,ця людина постійно використовує шантаж і погрози. Під час ремонту на 7,8,9 поверхах в гуртожитку 4А багато хлопців виконували роль безкоштовної робочої сили і були залучені до цього шляхом шантажу різних ультиматимумів та погрозами, і після цього хлопці які лишилися на літо в зв'язку з тим що знайшли роботу на літо, повертаючись в гуртожиток після робочого дня мусили ще пів ночі працювати для того щоб вона могла з економити.
Я звертаюся то ректора Вінницького Педагогічного Університету займіться цим питанням допоможіть студентам які стали жертвами експлуатації, допоможіть відстояти правду. Зробіть щось з цією викладачкою і допоможіть студентам посилитися, адже більшість з них (студентів які працювали) не поселені.

,

Особливо не розраховуйте на гуртожитки. Цілком можливо, що там буде жити охоронець або якийсь викладач. А навіть якщо і поселять, не факт, що ви залишитеся там на весь період навчання. Навіть якщо ви зробите ремонт чи поміняєте вікно.
Тотальна несправедливість в університеті. 90% викладачів беруть хабарі. Вчитися стає легко, звичайно. Але не дивуйтеся, що ваших дітей будуть потім вчити вчителі в школі, які пишуть "сонИчко" і "печЕво".

,

На факультеті ФФЖ, вражає деканат... просто нереальна наглість. Коли виникають якісь питання ,звертаючись за допомогою - отримуєш нахабну ,грубу відповідь. Після походу в деканат, хочеться просто тікати з цього закладу. Нереальної поваги заслуговує Гороф'янюк І.В. жінка, Яка дійсно зацікавленна, щоб дати знання студентам.

,

Не слухайте тих, хто закінчив ВДПУ 5-10-40 років тому, а також "батьків студентів" . Від звання ПТУ це посміховисько рятують тільки деякі викладачі, які дійсно люблять свою роботу. З іншого боку, якщо ви не хочете вчитися, вас звідси в не відрахують. Звідси ще спробуй забрати документи чи перевестися на заочне. Залік можна отримати за пачку паперу. Чесно, мені страшно за дітей в школі, у яких студенти ВДПУ будуть вчителями. Тих, хто прийшов сюди свідомо і дійсно вчиться, бо має мету стати хорошим вчителем, одиниці.
Стосовно гуртожитків, то я бажаю усім, хто пише, що гуртожитки нормальні, пожити в гуртожитку 4Б. Ах так, ще змушують прописуватися. Філологів прописують в гуртожитку, де ніхто не живе, бо він в аварійному стані.
Якщо ж узагальнити, в ВДПУ набагато більше мінусів, ніж плюсів. Не повторюйте моїх помилок.

,

Читаю коментарі, і дивуюся. У 2012р. мій син закінчив університет імені Михайла Коцюбинського. (вчитель математики, інформатики). 5 років проживав в гуртожитку.(був старостою в гуртожитку). Як начанням, так і проживанням в гуртожитку ми були задоволені. В гуртожитку завжди був порядок. Взяток не вимагав ніхто. На даний час донька закінчує школу і ми знову хочем навчатись у цьому університеті .

,

Шановні батьки і абітурієнти! Не подавайте сюди документи, якщо ви не готові до несправедливості і корупції. Платити можна всім на ФФЖ. Інша справа, що беруть всі по-різному. Зате, якщо платиш достатньо, тебе спокійно можуть перевести на бюджет, навіть якщо здаєш зно на 102.
Важливо також потрапити до нормального куратора. Краще, якщо йому буде на тебе все одно, і він навіть не буде з тобою вітатися в коридорах. Інша справа, коли куратором стає якась ненормальна жіночка, якій не вистачає зрозуміло чого, і вона просто гнобить дітей. І за це задоволення ціна кожного року росте.
Те саме про гуртожитки. З наступного року оплата підніметься до 7000 в рік. А ще плюс "внески на гуртожиток-коменданту в кишеню", оплата за холодильник. За ці гроші можна винайняти кімнату. Зате там буде гаряча вода, не буде тарганів і щурів. А ті, хто вирішив жити в гуртожитку, будьте готові, що вас змусять робити ремонт, а потім виселять. Бо хтось заплатив більше.

,

Коли наш універстет зацвіте? Коли зникнуть ці "зв'язки"? Деякі факультети вміють знижувати самооцінку до 0.
Не забувайте, шановні викладачі, ви тут існуєте лише через нас - студентів. Якщо б нас не було, то вас, відповідно, теж!!!!
Ганьба! Ганьба!

,

Університет стає все гірше на очах!!! Бісе, що все робиться "для галочки" і для подяк викладачам!

,

Прочитала декілька коментарів і зробила певні висновки. Якщо гарні відгуки, то вони написані практично без помилок. Якщо ж відгуки неприємні, то помилок у них... Це просто жах! Хочеться запитати в незадоволених: може, ви не туди потрапили і ваше місце в закладах нижчого рівня акредитації? А найстрашніше - чого такі випускники навчать наших дітей, коли прийдуть працювати до школи.

,

Це найгірше,що траплялося зі мною в житті,якщо у вас занадто висока самооцінка і ви хочете її понизити до 0,то тоді вам точно сюди на ін.яз. Майже всі викладачі кожен день тобі говорять,що ти ніхто і звати тебе ніяк,щоб дуже багато чомусь навчили,то ні,вчать не ахті як то кажуть. Є вчителі,які дійсно об’єктивно оцінюють твою працю та добре вчать,але таких одиниці. Можу сказати лиш одне,оминайте це місце стороною.

,

Вступила у 2018 році на ФФЖ (Середня освіта.Українська мова та література). Однозначно задоволена своїм вибором! Викладачі факультету справжні професіонали, особливо - Кухар Н.І., Крупка В. П., Ільчук В.В., Гороф‘янюк І.В., Віннічук А.П. Викладач англійської мови Зарічна О. В. дає дуже сильні знання, завжди допоможе і зрозуміє.
Факультет філології й журналістики найкращий в університеті!

,

Найгірший університет України, самий корумпований, самий байдужий до студентів, найгірші викладачі,які маніпулюють вами за оцінки, гуртожитки це ужас, найгірші умови, однозначно не раджу вам цю помийну яму, оберіть навіть любий інший коледж, універ, інститут, але не це. Бережіть свій час та майбутнє.

,

Якщо ти вчишся з тебе гроші точно не здеруть, ну а хто прийшов отримати просто папірець про навчання, то звісно платіть. ВНЗ дуже гарний, викладачі хороші, так є недоліки, але це скрізі так.

,

Захоплююся викладачами кафедри журналістики. Майстри своєї справи, які прагнуть, аби студенти практикуючись, змогли опанувати нові знання. Є можливість практикуватися в написанні текстів, на радіо, створювати відео. Є й такі педагоги, які не досить відповідально ставляться до роботи. Те,що вивчаєш на парі, не завжди відповідає навіть назві дисципліни. Доводиться слухати загальні давно відомі речі.

,

Жахливе відношення з боку деканатів факультетів.В гуртожитках в підвалі криси розміром з долоню та руді вусаті таргани, що лізуть з урнів на кухнях, жах радянських часів.

,

Средний совковый вуз со старым оборудованием, старыми общагами с крысами и тараканами для своих, но есть хорошие преподы которие работают чтоб научить кого-то за мизерную зарплату в 3-4т.грн.месяц.При поступлении в магистратуру ад, унижение, места своим и бюрократия .После окончания работл учителем в селе дваа месяца, потом уволился и работаю в готеле - зарабатываю как учитель за три месяца

,

Жодного разу не пошкодувала,що вступила до цього університету. Іняз - найкращий. Звичайно,не завжди все було легко, але доволі цікаво та інформативно. Найкращі викладачі(особисто для мене) та майстри своєї справи: Прадівляна Л.М, Кузьміна С.А.., Козачишина О.Л.

,

Вчусь тут 2-ий рік на факультеті іноземних мов. Це срам. Деякі викладачі англійської дійсно вкладають і душу і всі свої сили, щоб з нас вийшли гарні вчителі/перекладачі. А бувають, шо і прийде декілька разів за півроку або зачмирить при всіх і не покрасніє. Плату за навчання підіймають, а покращень щось і не видно. Кожен препод ставить балли як йому схочеться, а деякі з інших факультетів взагалі неадекватні. Чого тільки вартий викладач з історії на 1 курсі. Хабарів не плачу, навчаюсь на контракті. Але різниці ставленні між бюджетниками і контрактниками немає ніякої.
Деякі викладачі взагалі і двох слів не можуть зліпити, що вже говорити про те, що вони можуть когось щось навчити.
В гуртожитку нема і не було гарячої води, але вже ні в кого від того глаз не сіпається. Всі звикли. Там поробили ремонти на кухнях, тарганів я бачила лиш на 1 курсі. Платимо ще якісь додаткові взнески (окрім звичної плати за гуртожиток). Мол "на лампочкі і краску", але ми їй самі вкручуємо в блоках.

,

Я випускниця факультету історії, етнології і права. Навчанням тут задоволена на всі 200% . Викладачі круті. Дають корисні знання. Чудова атмосфера та ставлення до студентів. За 5 років жодного хабаря. ІСТФАК the best!!!!

,

Провчилася тут 2 роки, і щодня жалію, що поступила саме сюди. З самого початку мені позвонили з приймальної комісії і повідомили про зарахування на бюджет, і це була єдина причина мого вступу сюди. За перший рік на ін.язі я не тільки нічого не навчилась, але й втратила рівень англійської. Таке відчуття, що викладачів понабирали з вулиці. Самі тупі, а від студентів потребують неймовірних знань. Студентів за людей тут не вважають. Всюди несправедливість. Бали ставлять не за роботу на парах, а за зв'язки і хабарі. Купа непотрібнтх предметів, а викладачі з міжфаху взагалі обнаглівші і хочуть лише грошей. Гуртожитки - окрема тема. Вічно немає відвідування, холод, і свинське ставлення до дітей. Комендант 3 гуртожитку - монстр. Якщо у вас є можливість платити більшу суму за навчання - в жодному разі не йдіть сюди. Жалію, що навіть на бюджет сюди пішла. Цю "помойку" вже давно пора закривати, разом з хворими на голову викладачами

,

Цього року вступила до магістратури (перехресний вступ) на спеціальність" Українська мова і література". Дуже задоволена викладачами факультету філології і журналістики. Професіонали своєї справи. Гороф'янюк І. В. відповідально ставиться до занять. Зелененька І. А. талановитий викладач. Була присутня на заході, організованому викладачами факультету. Отримала масу задоволення.

,

Брудні вбиральні з тарганами й непрацюючою сантехнікою, світло вимикають,жах і годі

,

Адміністрація взагалі знахабніла. Нічого не роби в гуртожитках, а гроші просе

,

нема тепла в гуртожитку. про гарячу воду я мовчу. світло вимикають, бо проводка не витримує.... куди йдуть гроші ???? ганьба!

,

Є інформація, що студенти мали би отримати по закінченні 4 курсу в 2018-2019 диплом за спеціальністю- вчитель фізичного виховання, основ здоров'я,тренер...А виявляється ,отримають тільки -вчителя основ здоров'я.Як це так,адже поступали і платили за навчання відповідну суму.При тому, що ,як виявиться ,ще й диплом не такий, на який розраховували.

,

Ну что скажу, здавал первую сессию за деньги, корупция процветает, не советую..)

,

на 2 с минусом

,

Під час вступу на магістратуру зокрема й цього року постійні приниження й вибірковість ніби в радянські часи.Одним словом жах і годі.На державні місця годі й розраховувати.Гуртжитки в жахливому стані того ж совка, ніби 70 років тому.Є чудові викладачі, які прагнуть чогось навчити та їх дуже мало.В загальному якщо у Вас міцні нерви,здоровя, то вступайте.

,

Загальна оцінка вузу не є об,єктивною. Випускники до 1995 р. залишають схвальні відгуки, і вони щирі, бо, попри вічні проблеми з гуртожитком, рівень викладання був високим, хабарництво ще тільки пускало паростки. А далі – просто жах в усіх аспектах! ВУЗ гниє з середини, втрачає авторитет. Як колишній студентці, мені боляче читати відгуки про сьогодення університету. Керівництво і викладачі не гідні поваги!

,

Найгірший університет з тих про які чула.
Плата за гуртожиток не співпадає з реальністю.навіть звичайну лампочку не можуть замінити.Відношення до дітей не відповідає нормам педагога-в очі говорят,що ви ніхто і щось типу «поприїжали з сіл».Про переведення на заочну форму навчання,взагалі й мови не може бути,тому що потрібно «злягти» тільки тоді мооожливо переведуть.Дітей дурят ще з першого курсу.Якби була можливість повернути час назад,і сліду мого б тут не було. не порекомендую нікому цей вуз.

,

Університет жахливий , тебе принижують, ставлять в ніщо, всім глибоко до одного місця на тебе , вимотують нерви , брешуть , а якщо ти з Вінницької області так взагалі общагу тобі і не бачити, якщо повезе то общага або з тараканами це пів біди або з клопами. Лиш вимотують нерви і витягують гроші. Жалкую що взагалі сюди поступала. Якщо вам дороге здоровя краще оминайте цей заклад стороною.

,

Закінчила цього року педагогічний університет.(Кафедра Філологія).Дуже вдячна викладачам.Прокопчук Л.В,Ткаченко В.І.,ваші лекції на завжди закарбувалися у моїй пам'яті. Мінус один,я навчалася на заочному...Те що говорять про навчання в університеті через хабарі,може й правда,але ж ніхто вам не забороняє ВЧИТИСЯ,і тоді не доведеться шукати інші шляхи для отримання оцінок.Тим людям,які бачать себе у подальшій педагогічний діяльності,я скажу так:вступайте!І не вірте усьому,що кажуть.Удачі усім!!!!

,

Вступила тільки цього року, тому про навчання нічого сказати не можу, але відношення до студентів жахливк! Деканат іноземних мов. Хамлять, перенаправлять, навіть говорити з тобою не хочуть, пояснюючи все тим, що вони зайняті поселенням в гуртожиток, інші питання зараз вирішувати не будуть. Багато проблем було з підписанням контракту, невже це так важко?? Занадто багато агресії. Це не перший вуз, до якого я вступаю, але проблем з таким у мене ще не було, не хочу уявляти, що буде далі. Жалію, що подала документи. Навчіться, будь ласка, нормально ставитись до студентів.

,

то что творится с местами на магистратуре-тихий ужас.такое ощущения что мы не в вузе а в какой-то дыре в селе где нет прав а одна диктатура,однозначно -1

,

Училась на ин язе.После окончания в школе предлагают зп в районе 2 600.Если есть возможность чего-то более успешного-сюда не поступайте. Много положительных комментариев пишут сами студенты по просьбе деканата.

,

Звертаємося до Назаренко Наталії Іванівни, ректора Вінницького державного педагогічного університету. Шановна Наталіє Іванівно! Тренери-викладачі Бучанської дитячо-юнацької спортивної школи висловлюють велику подяку вожатим табору "Гренада", студентам Вашого ВУЗу Дунаєвій Аліні Павлівні та Дубенковій Яні Вадимівні за відданість своїй педагогічній справі, за щиру любов до дітей, чесність, справедливість та добропорядність. Таких педагогів нам не вистачає в м. Буча Київської обл. Ми з превеликою радістю приймемо їх у свій педагогічний колектив.

,

Доброго дня! В мене залишилися лише найкращі спогади про навчання! Сама закінчувала цей ВНЗ та здобула гарні знання! А зараз хочу запропонувати випускнику фпакультету іноземних мов роботу з офіційним працевлаштуванням.

,

Училась моя сестра. Закончила иностранных языков. Устроиться нигде не смогла. Знаний мало, или учили не достаточно. Хоть и оценки не плохие. Или как объяснили , что бы устроиться нужно было вывалить не малую сумму денег. При таких хабарях , нет смысла заканчивать, так как хабарь не отработаешь . Плюс универа , коррупция укоренились по самое не хочу, и как видно крышуеться свыше. Так что при наличии денег, все вопросы решить можно, от начала поступлений, и до окончания и даже устройстве на работу. Хотя , при таких ценах, не вижу смысла . Минусы, для устройства на работу , без блата, знания не достаточны. Заканчивала ин . Яз дочка знакомой, так же более 5 лет без работы. Дочка моей соседки тоже не может устроиться более 8лет. А платить деньги за устройство на работу, при таких зарплатах для начинающих , нет смысла. Как вариант, просто корочка о наличии высшего образования. Да, преподаватели , как рассказывала сестра, ведут себя очень вызывающе. Что, очень странно ,для такого заведения.

,

Не встигла подати документи, мені нахамали, обізвали, принизили. Мені здається, що така поведінка недопустима в закладах такого рівня. Дуе шкодую, що подала туди оригінали, а тепер їх не можу забрати назад, так мовити попала я конкретно. Не дивлячись на те що тут саме дешеве навчання, завжди потрібно залишатись людиною!
Прошу всіх замислитись, перед тим як вступати в цей псевдо навчальний заклад.
П.с одна зірка, забагато для такого дна

,

Хабарі беруть, вчать чомусь 5 років, але вкладають купу непотрібностей і теорії, яка в житті не допоможе. Вчилась в інституті іноземних мов, вивчила мови вже після закінчення університету.. а там так, теорія, непотрібні знання, мінімальні навички та вміння. Ставлення до студентів "ви какашкі, нічого не знаєте, вчіться більше, гуляйте менше")) але при цьому реальних знань там не дають, на жаль((
Та я і не знаю чи в українських вузах в принципі десь дають реальні знання і готують до реальної роботи, фахівцем у нас з вузів не виходять. Потім просто хтось сам себе робить гарним спеііалістом, а хтось так і залишається типу вчителем і вчить собі все життя інших, незрозуміло чому і як.

,

не поступайте сюди, тут дурять і конкретно!!! Вимагають на геофаці гроші за довідки, наприклад що ти тут навчаєшся і т.д. .... часто пропадають документи, тому шановні першокурсники уважно дивіться які саме документи ви даєте. Щоб не було потім питань. Деканат природничо-географічного розводе на гроші

,

З природничо-географічного треба вигнати усіх корупціонерів, бо факультет гниє на очах!!! Поки є час то треба вигнати деяких за корупцію.

,

Геофак, геофак... хах, да-да поступив сюди. Без зв'язків тут ніяк))) Наш декан може під час навчального року може поїхати в Єгипет і потім хизуватися цим серед студентів на лекції. Ну це так, потім буде казати, що на лекціях він розповідатиме на екзамені, що все розповідав він на парі)

,

Иняз. Выпуск 1999-го. По прошествии почти 20 лет с момента выпуска постоянно всплывают перефразированные слова классика: Нас всех учили понемногу. Чему-нибудь и как-нибудь... Нас мучила еще старая гвардия (всякие Афанасьевы, Носик, Боборыкины, Хрычиковы и прочий утиль пенсионного возраста), которая слишком много о себе мнила, но ничего толком не давала студентам (с содроганием вспоминаю кучу бесполезностей, которые пихали в наши неокрепшие мозги). Как кузница будущих нулей без палочки и середнячков с офигенным апломбом (ведь на факультете училась куча детей местных бонз), коих не пустят дальше порога обычной школы - потянет. Как профессионалов, на минимально приличном уровне владеющих языком (по сравнению со многими иностранцами, с которыми приходится общаться в ходе своей деятельности, для которых тот же английский не является родным, и до уровня которых я вряд ли дойду благодаря полученной "базе") - ну не пошел бы я сюда снова сам и ребенка своего вряд ли отправил бы.

,

закінчила природничо-географічний в 1996, враження найкращі, при спогадах аж на душі тепліє. А в гуртожитку і тоді були такі ж проблеми, вода вище 3 поверху рідко доходила, ліфт працював. Але нам було добре, краще ніж на квартирі( 1 курс жила).Я ще вчилася б там. Геофаку і всім викладачам вдячна. Найкращі побажання всім, особливо дівчатам, які з нашого курсу лишились працювати на факультеті: дві Оксани та Віка, вони дуже хороші та розумні

,

Прочитала зараз коментарі тих, хто закінчував університет 5-10-15 років тому, а то й ще раніше. Посміялася. Як можна стверджувати, що тут не беруть хабарів, якщо вас тут зараз немає?
На ділі платити маєш. Навіть якщо ти на підвищеній стипендії. Бо хабар несе староста за всю групу.
Зупинюся ще раз на гуртожитках. В рік платиш 4000 за гуртожиток, потім постійно на ремонт, потім на благоустрій. А живеш на купі, пишеш на колінах, бо немає де поставити стіл, в вікнах величезні щілини, зимою дуже холодно. Води гарячої немає і не буде, але можеш за свої гроші ставити бойлер.
То куди ж діваються ті 4000 з людини?
А ті, хто кажуть: "принижуючи університет,принижуєте себе" або "то переводься", подумайте головою. Чому б мені не сказати правду, щоб абітурієнти не робили помилку і потім не шкодували. А не преводжуся, бо втрачу бюджетне місце по новій системі освіти.
Єдине, за що я вдячна вдпу, то це за нові знайомства. Якби можна було повернути час назад, ноги моєї тут би не було.

,

Якщо хтось клюне на нові спеціальності на ФФЖ, не ведіться! Якщо англійська ще викладається досить добре, то польська- тихий жах. На весь університет польську знає один викладач, до компетенції якого в мене є великі питання. Якщо ви новачок, рік навчання польської пройде повз вас. Бо вчити польську будете галопом по Європі.
Поваги заслуговують лише декілька викладачів: Крупка В.І., Гороф'янюк І.В.,Кухар Н.І, Борох Л.І.
В університеті є корупція на обов'язковому рівні. Буквально змушують ходити на позаосвітні заходи- нікого не хвилює, що в тебе робота.
Будьте готові до несправедливості. Якщо хочете отримувати гарні бали просто так- ставайте старостою.
Гуртожитки! Про тарганів я мовчу, але повна відсутність гарячої води, побиті вікна, які треба міняти за свій рахунок, відсутність ліфта у 9-поверховій будівлі? Можуть бути вільні кімнати, але вас будуть селити вчотирьох в 3-місну кімнату.
Коротше, пафосу повні штани, а на ділі- село. Подумайте про інший університет, серйозно.

,

Закінчила ВДПУ в 2012 році. Навчалась на природничо-географічному факультеті. Жодного разу не пошкодувала про свій вибір. Високий рівень викладання, чудове відношення до студентів. Дуже дружні і людяні викладачі. Про Університет маю лише найкращі спогади, шкода, що рідко навідуюсь в рідні стіни.

,

Найкращий університет.
До переліку спеціальностей у 2018 році добавилися спеціальності " Право"( денна форма навчання) та " Публічне управління та адміністрування" ( денна та заочна форма навчання).

,

Навчання у Вузі - це найкращі роки моеї юності гарне ставлення викладачів, перші кроки до самостійного життя найкраща підготовка до бурхливих примх не легкої 5долі.дорогі викладачі щирий уклін вам до землі за науку знання та за досвінхд яким ви знами щиро ділились----------дякую------------

Р.S. Колишній студент ПІФу 2001року випуску заочної форми навчання

,

Сама більша помилка в житті це поступити у ВДПУ. Причиною мінуси та плюси.
- гуртожиток
- рівень
- Корупція. Тут все ясно.
- Вступ
- Підхід
- не готують вас як спеціаліста (у мене були на практиці у моєму класі де я працюю практиканти із ВДПУ повні 0, не дотягують навіть до рівня ВГПК)
- випускник (із 100 випускник Ів у школу іде 10, не через ЗП а через те що не проходять конкурс)
-екзамени (ГОС екзамени це найлегші екзамени ви прийшли вам показали що говорити втупу пальцьом в книжку і все деплом ваш, і все рівно що ви працюєте чи будете працювати з дітьми)
Це не вуз а цирк. До побачення.

Плюси
Взагалі їх не має але якщо ви маєте ціль відбути номер то:
+ можна пропускати пари (не виженуть, а то шо ви дуб це ваші проблеми)
+ Викладачі роблять поблашки до спортсменів( все рівно що він даун моїх дітей не буде вчити мої вже старші)
+ Гроші рішають (привіт чувакам із сіл які хотіли але остались пасти корів)

,

Сама більша помилка в житті це поступити у ВДПУ. Причиною мінуси та плюси.
- гуртожиток (умови жах, немає теплої води)
- рівень (викладачі взагалі не знають що таке педагогіка, не знають як навчати, не знають що навчати, зате добре знають що на фіз-вих Таня гроші збере їм перидасть. Протягом року ні чого не вчать не вимагають а на сесії такі удівльоні, не знаєш? До Тані!
- Корупція. Тут все ясно.
- Вступ (оцінка ваших знань не обєктивна, ну да в педагогічному університеті тяжко оцінити дітей, приклад для вступу на магістратуру потрібно здати англійську, прохідний бал 50. Із 40 чоловік знаєте хто запоров іспит. Відповідь ніхто 50 це мінімум (всі вільно на англійській шпрехають Європа хуль) у педагогів які самі навчались у ВДПУ. Порада якщо хочете поступити занесіть гроші, але дивіться щоб не було боляче коли ви осознаєте що ви зробили, ВАШІ УМІННЯ І ЗНАННЯ НІХТО НЕ ОЦІНЮЄ)
- Підхід (Педагоги , та які педагоги я за 4 роки там їх не зустрічав, (брешу 1 але він викладає ПЕД на ФВ

,

Жахливий ВНЗ. Не вступайте сюди.
Кафедру ФФЖ рятують тільки декілька викладачів.
Гуртожиток - жах. Як брати гроші - знають, а куди вони діваються невідомо.
У гуртожитку немає гарячої води, жахливі умови проживання та комендант.

,

Жаль, что хорошие отзывы только у людей, которые закончили этот институт лет 10 назад

,

Рік вступу 1988. Фізмат спеціальність МІ . Викладачі Ковтонюк М. М, Тарасова Л.З, Кулик, Грузман М.З. Сохацький, Маранчук. Це чудово!!!!!! Не можу повірити в те , що написано в деяких коментарах. Не давайте хабарі - не будуть брати. Беріть знання , а не купуйте оцінки. В житті це не зайве.

,

Фізмат - Альма матер- є, був і буде прикладом дпя інших факультетів!!!! Тут працюють найкращі і найрозумніші; людяні викладачі, асистенти ,лаборанти , аспіранти. 5 найкращих років студентського життя !

,

Прочитала багато відгуків про ВУЗ і от що я можу сказати. По-перше, не можна судити університет за певною (певними) кафедрами. По-друге, корупція є в усіх ВУЗах, на жаль, але погодьтеся, деяких учнів це тільки і рятує. По-третє, якщо ВУЗ на вашу думку такий жахливий, то навіщо було тут навчатися?! Треба було переводитися! Щодо гуртожитків....важка тема для всіх. Та з іншого боку, де ви бачили в Україні гуртожитки, в яких вам було б комфортно?! Це завжди було, є і буде. І на останок хочу сказати, якщо ви не найкращої думки про університет, можете залишати свої коментарі, але не налаштовуйте всіх проти ВУЗу. Будьте толерантними! Нехай студенти самі обирають, це їхній вибір!

,

Фізмат випуск 2007 року. Чудові викладачі - Томусяк, Трохименко, Ясінський, Заболотний, Матяш та ін. Ясінський В.Я. казав "беру на сесію холодильник напрокат)", взяток не вимагав, брав що дають, але якщо вивчив можна було спокійно здати на 5. Його пристрать були складні задачі. - готував призерів міжнарод олімпіад. Всі цінували старанність. Нам пощастило з викладачами, теплі спогади...

,

Сама навчалась в інституті, дітей теж спрямувала на навчання в Вінницький педуніверситет. Одна дитина закінчила вже давно навчання і я вдячна викладачам що навчали сина. А от що творять викладачі на сьогодні....... Не думаю що дитина з середнім балом заліковки 93 погано навчалась.... , та за останній місяць навчання я не раз пожалкувала що ми навчаємось в цьому університеті!!!! Відношення до студентів напевно тоді нормальне, коли приносять подарунки... Напевно викладачам краще коли нема студента на парі, він на сесію прийде з грошенятами і отримає щей високий бал . Так вигідно. Що візьмеш з дитини яка приходить на пари та ще й вчить!!! Ій можна тільки нервову систему потріпати!!!
За гуртожиток - там коменданти королі. Плати, роби ремонт, здавай гроші бо десь там умивальник побитий (хоча за весь час проживання ти навіть на тому етажі і не був).... Люди схаменіться, з таким відношенням до студентів ви будете мати не університет, а в кращому випадку технікум !!!
Батьки, думайте !!!!

,

Закінчував факультет англійської мови ще у 1974 році). Здобуті, а скоріше, вкладені викладачами у мене знання дуже допомогли у житті, активно використовую англійську у повсякденному житті. Очевидно, що спогади залишилися якнайкращі, вдячний викладачам за їх самовіддану працю. Брискін, Пилявець, Русецька, Хричикова, Боборикіна та десятки інших, прізвища яких, на жаль, не памятаю - то справжні вчителі та вихователі. Уклін вам!

,

В свое время закончила факультет музыкального искусства, но сейчас хочется найти информацию о работе этого факультета: о преподавательском составе, достижениях в воспитании будущих учителей, которые непонятно куда деваются, а ведь их так ждет школа. Да-да, обычная общеобразовательная школа, ждут наши дети. Вот о чем надо переживать. МУЗ-ПЕД где ваши выпускники??? P.S. Сама я распределилась после окончания ф-та и доработала в одной школе до пенсии. Имею достижения в работе, а также правительственные награды

,

Скажіть, що відбувається в інституті " Здоров*я людини".Ми поступали на одне, тепер кажуть, що "реабілітолог"
вже не буде в дипломі, та це вже і не інститут, а просто кафедра?

,

З роками університет значно зіпсувався, жаль...

,

Закончила муз-пед в 1982 году. С большой теплотой вспоминаю своих преподавателей: Юхновского, Терлецкую, Плеснину, Филимонова, Синицына, Гуменюка, Штромберг, Газинского и др. Всю жизнь проработала в школе и не пожалела о своем выборе профессии УЧИТЕЛЯ. Спасибо за все!

,

Шановні студенти Вишу. От вас вчать, як майбутніх педагогів, наставників, вчителів тих, хто є майбутнім нашої багатостраждальної, але незламної України. Керівництво вишу організовує різноманітні розрекламовані заходи вшанування воїнів АТО, в той час за вашими спинами намагається виселити з гуртожитку дружину учасника АТО, яка більше 15 років свого життя відала вашому Унверситету, більше 19 років прожила в маленьких двох кімнатах гуртожитку, де вспіла поховати чоловіка, який був свого часу заступником проректора з АХЧ, виростити сама маленького сина. А тепер її намагаються викинути на вулицю. Все це ініциатива вашого "нового" ректора. Любіть його і шануйте!!!!

,

закончила университет и ужасно скучаю. преподаватели отличные Кочетова.Петров. Инна Алексеевна. Блажко.Галя. и многие другие большой поклон и благодарность!!! *******

,

Благодарна Институту иностранных языков за хорошие знания. Училась у прекрасных преподавателей, которые всю душу и талант вкладывали в нас. Печально, что люди пишут полный БРЕД о нашем институте о взятках и проч. Единственное, что требовали наши преподаватели - это сделанная домашка от А до Я. Помню, личная жизнь тогда страдала и было мало времени на развлечения... но сейчас я этому очень рада.После окончания ВУЗа много путешествую, носители англ. и немецкого языка часто очень позитивно отзываются о моем университете, который дал мне знания. Учить языки вне среды достаточно тяжело, но наш Ин.Яз с этим справляется перфектно.

Выпуск 2011 года.

,

Прочитала негативные отзывы об институте иностранных языков и расстроилась. Не могу согласиться с откровенно злобными выпадами в адрес нашего инъяза. Сама училась там, о взятках никакой речи быть не могло. Их никто и не ждал. Считаю, что новаторство – это отличительная черта преподавателей этого факультета. Без новшеств в нашем мире сегодня невозможно жить! А если вам не нравятся новшества, то, боюсь, вы состарились душой, и, по всей вероятности, преждевременно.

,

Заканчивал факультет иностранных языков в 2004 году, за все 5 лет обучения не пришлось давать ни одной взятки (что за бред вы здесь пишете)?
Мне посчастливилось обучаться у настоящих мастеров своего дела, людей, всей душой любящих преподавание и язык, в частности.
Университет дал путевку в жизнь, благодаря знаниям, полученным на занятиях, никогда не возникало проблем с работой. Помог определиться с выбором вида деятельности.
Объездил уже полмира благодаря все тем же знаниям.
А, те кто, ноют, что плохой университет, плохие предметы, плохой президент и т.д - так вам и Гарвард не поможет: просто подымите задницу и начните хоть что-то делать:)

,

Заканчивала факультет иностранных языков. Замечательный факультет! Безгранично благодарна своим преподавателям - Блажко Л.В., Хрычиковой И.С., Борщевской М.В., Зверинину С.В., Русецкой В.Л., Виноградовой Г.И., Костюк Г.П., Боборыкиной М.А., Колесник О.И., Носик С.Г. - настоящие профессионалы и люди с Большой буквы!
А учиться нужно всю жизнь, чтобы стать хорошим специалистом и быть им, особенно, когда дело имеешь с иностранным языком)))
Имею счастье работать на этом же факультете - у нас все-таки классные студенты!!!
Спасибо Вам за теплые слова в адрес факультета! Hugs)))

,

Закінчила ВУЗ у 2006 році факультет філології та журналістики, позитивних спогадів стосовно навчання та методики подачі знань дуже мало, шкода....

,

Доброго дня всім! Навчалась в університеті по 2001 рік на суміжному "укр-анг", пропрацювала вже 15 років викладачем англійської в коледжі. Скажу одне - ті знання, які тримала в університеті були гарним стартом педагогічної діяльності. Звичайно, постійно потрібно удосконалюватись, іти в ногу з розвитком технологій. Але вдячна викладачам англійської мови, особливо з "Практики мови" Світлані Анатоліїївні з її "Speak English!")
І раніше навчались ми без хабарів, а гарним знанням педагоги були тільки раді.

,

университет себя нивелировал из-за системы взяток, четко налаженной системы круговой поруки и предвзятости, доценты и профессора оборзели "в корень" - четкая финансовая ставка за оценку уровень знаний, учат не знаниям, а как давать взятки чтобы их не "спалили", благо свалил с этой помойки в Шевченка в Киев, при чем с теми же балами на бесплатное!!!!

жаль потеряного года на мнимое получение знаний :(
обучают не педагогов, а даже не знаю как назвать...

что после этой системы студенты могут научить наших будущих детей???

жаль, но в регионе многие студенты из малообеспеченных семей все таки еще надеются что все таки как бы пед и как бы альма-матер :(((
а офигевшие "проффесора" и доценты этим нагло пользуются...

Люди!!! Опомнитесь !!! не обрекайте Ваших детей на иллюзию воспитания педагогов в Винницком Пед!!!

,

ребят не надо поступать в етот кошмар, все решают денги они даже не смотрят на студентов у них ето деньги, я так жалею что поступил и учусь это ужас цены 150 грн 3 бала зачета минимум корупция ужасная только не кому кричать

,

Незакінчив на 3 курсі бо небуло дати взятку в 1000дол. на заочному декану. Тпер думаю як забрати документи пройшло 10 років.

,

Закінчила ВУЗ у 2003 році факультет природничо-географічний .Чудовий факультет .особливо практика. За роки навчання ні разу непожалкувала ,що навчаюсь тут, а зараз працюю вчителем, теж нежалкую.

,

Cамий корумпований ВНЗ Вінниці. Жалкую з самого першого дня, що вступила до нього. Усі не просто беруть хабарі, а й вимагають! Соромно за таких педагогів. А найбільший сором бере тоді, як уявляєш картину: завтра той, хто сьогодні дає хабарі, буде точно таким же викладачем, буде навчати наших дітей. Жах! За усі роки навчання був лише один викладач, який не брав хабарів - Зарічна Олена Василівна (англійська та німецька мови). Це єдина гордість серед викладацького складу. Коцюбинський, мабуть, в могилі перевертається від усього цього.. Не витрачайте час, шановні. Це вже не той університет, що раніше.. На жаль.

,

Я щаслива та горда тим що мала можливість навчатись на історичному факультеті. Там ніколи ніхто не брав хабарів лише потрібно вчитись. Ніколи не забуду чудові, грунтовні лекції Кравченка П.М., Іваницької О.П., Романюка І.М.,Тростогон А.М., Поп Ю.І, Коляструк О.А. Косаківський В.А - найкращий куратор про якого завжди згадуєш лише теплими словами не дивлячись, що вже пройшло 4 роки після закінчення університету.

,

Отримати гуртожиток на історичному факультеті дуже складно.Все корумповано, треба знати, до кого "підходити". Так просто в гуртожиток не влаштуєшся.При тому, що для своїх студентів місць немає, там проживають студенти з інших факультетів.Певно,що керівництву факультету краще мати справи з іншими студентами.

,

Коррупция процветает,преподаватели только и думают за взятки,общежитие полный аврал!Но если стараешся и учишься,то можеш сесию сдать сама.Но преподы потом смотрят искоса.Не поступайте,если расчитываете только на себя!!!

,

Университет меня огорчил с первого дня.....сразу поняла что надо снимать квартиру, за те деньги которые платила на книги которые даже не касались предмета и даже самой учебы ....со временем за 2 курса возможно было бы насобирать на квартиру в Киеве))). Преподавателям до одного места понимаете вы предмет или нет...нужна ли вам помощь....стыд и срам преподавателям ИФЖ , за то что взятки берет но забывают поставить зачёт и вы остаётесь в пролёте!!! Не поступайте в этот университет ....не тратьте время зря....и деньги тоже

,

Це дійсно вражає. На истфаке там мутки есть. Коррупция тайные списочки,потом звонят на контракт предлагают. Поступил в Одесский университет им. Мечникова на бюджет. Вам ноль ставить!!!

,

Мой дорогой ВУЗ. Отличные преподаватели. Отличные знания. Закончила филологический факультет (рус. отд.) в 1987 году. Работаю в школе для одаренных детей директором, преподаю русский язык и литературу. Ни разу не изменила своей профессии. Земной поклон моим преподавателям!

,

Не поступайте сюда!!!

,

Це справді вражає!
Завжди мріяв навчатись у данному вузі.Але чому закінчивши на відмінно школу і склавши ЗНО (іст.Укр.-190),я не зміг вступити на держ.форму історичного факульт.? Із рейтингом 480-на бюджет?Хвацько вихваляючись за скільки вступили...Куди ми котимось????? Жах!

,

а мене "розпирає"гордість за мій ВУЗ:тут навчалися мої батьки, я, а тепер вчиться моя донька. це найкращий навчальний заклад для справжніх учителів, для тих, хто на все життя пов'язав своє життя із школою та учнями. а для тих, хто пішов заради "корочки", скажу таке: ви нещасні люди, бо ніколи не зрозумієте, що це таке, коли заходиш у клас, а тебе там чекають діти.дякую своєму філологічному. закінчила у 1998, про взятки не мала уявлення, а викладачі - майстри своєї справи

,

Здраствуте. хорового искусства и методики музыкального воспитания-супер кафедра! Учителя там просто супер! Всем советую туда поступать!!!

,

Университет дает хороший старт и саморазвитие. Хорошая научная деятельность. Есть и такое что могут урезать степендию,но думаю это есть везде. Ситуация меняется в лучшую сторону)

,

це просто жах, де куратори? де обіцяний комфорт у гуртожитках. всі просто виживають за рахунок батьків.

,

Один з найкращих ВНЗ України!!!І викладачі хороші.Зараз така заворуха пішла за ці голосування))Ми одна родина,чому ми маємо вірити якимось пройдисвітам,які додають масла в жар))Усі питання можна вирішити з деканом,з куратором..та ректор є в кінці кінців..А за хабарі..ті хто брали ,будуть брати і далі..а хто не брав,той і не буде теж.)))Викладачі чудові,головне дослухатись до них.

,

Доброго дня, вам, шановні колеги, теперішні та майбутні! Прочитавши Ваші відгуки, не змогла не написати кілька слів. Дякую долі та батькам, що порадили навчатися саме в нашому вузі, який закінчила ще в далекому 1998. Педагогічний університет готує справжніх фахівців, це кажу з 15-річного досвіду роботи в одній із найкращих шкіл Закарпаття. А вчитися треба завжди, бо без цього нема результату. Щиро вдячна професорам Дудику, Грузману, Присяжнюку, Іваницькій. З теплотою згадую молодше, на той час, покоління викладачів: Куцевол, Поляруш, Козловську, Пойду, Кухарчук, Слободянюк, Павликівську та інших. Зичу щастя, здоров"я, добробуту та вдячних студентів!

,

закінчив геофак в 2003році 5 років був старостою групи чудові викладачі на практиках в поїздках по різних куточках країни всі були як одна сім.я то були найкращі студенські роки ....

,

всі 5 років навчання в цьому університеті згадую як сон жахів. а якщо чесно, то взагалі не хочеться згадувати

,

Закончила ВУЗ в 1999г.
отличное Высшее учебное заведение.
Да... учиться надо и скажу Вам откровенно.
приходила на первом курсе в 19.00 домой и в 2.00 ложилась спать, потому что ооочень много надо было готовить заданий.
На парах не поспишь, а то пропустишь материал.
Но это все дало свои плоды.
Я горжусь, что получила специальность, которая сегодня мне приносит не малые деньги.

,

Цього року вступила в інститут іноземних мов на англ
Ну що можу сказати ..знання дають дійсно!!більшість викладачів адекватні ,але далеко не всі.Є й ті яким все одно на тебе і твої бали ,особливо якщо ти бюджет.Вимагають нереально,але це і зрозуміло .ІНяз найпрестижніший в педагогічному і найсильніший .Переконалась в цьому .До студентів цього факультету і ставлення особливе
Багато непотрібних предметів ,занадто багато теорії!!
Навчання цікаве.Регулярні культурні заходи
Сесія попереду ..буде видно як тут "валять ",чи можливо здати все самій
А в принципі все подобається
Але звичайнг бувають моменти відчаю :)) Питаю саму себе навіщо воно мені здалось ,тому дійсно (я не кажу за інші факультети бо не знаю яка там ситуація ,але там легше !),поступайте сюди тільки тоді коли впевнені що готові працювати абсолютно кожного дня ,а то й не спати взагалі ,забудете про відпочинок!!Тут дуже важко !!!!Але воно того варте !!!

,

люди, не жалійтесь на корупцію, платити треба скрізь. Це дуже хороший університет. якщо вчити, то можна самому все здати. З приводу того, що на сесії валять державників - а ви не звернули увагу, що валять не тих хто завжди добре учився і не прогулював пари, а тих, хто цілий семест нічого не робив, на пари не ходив, а на сесіїї йому сильно захотілось стипендії..звісно ж легше всього звинуватити у всьому викладачів і дирекцію, ніж визнати, що тим сам - лінивець, нічого не робив для того, щоб отримати якісні знання

,

Закончил университет в 2004 году природно-географичный факультет (заочное отделение),сразу скажу университет полный отстой.Никаких знаний и выраженная коррупция.Обучение на уровне ПТУ,а еще преподаватели националисты,которые ущемляют русскоговорящих студентов.После окончания уехал в Одессу и поступил в Медицинский университет.Вот это Университет,там с нас выжимали по полной программе.Университет является членом Международной и Европейской ассоциации.Закончил в 2011 году и очень благодарен за полученные знания преподавателям.Преподавателям и студентам Педуниверситета надо поучиться в Медуниверситете,чтобы узнать,что такое настоящая высшая школа!Имею два диплома Педуниверситета и Медуниверситета.Педуниверситет-оценка удовлетворительно,Медуниверситет -отлично!

,

в точку сказано, шо ні знань, ні практики!!! Жахливий університет, педагоги зовсім не зацікавленні в тому, шоб чогось навчити студентів! Тут дуже нудно, вчительки ходять як пави, красуються лише собою, і зганяють на нас свій негатив, одна з перед другої понакрашуються, і ходять кофе по кабінетах пють! Якщо в рік платимо 9100 то мимо цього ше кожен тиждень на шось здаємо! Стосовно гуртожитків то там взагалі капец! Без хабара ніхто не селить, нікуди!!! Що ж це таке??? Як так??? В деяких гуртожитках ні газових плит, туалетів робочих нема, тому шановна дирекція самі там попробуйте жити, а тоді беріть гроші.

,

ВУЗ чудовий

,

универ отличный, это вы затянутые

,

Хабарі беруть....вчи не вчи, а платити треба! Звісно є принципові викладачі, які оцінюють виключно твої знання, але таких одиниці! Знання дають дійсно на рівні ПТУ, тому 100 разів подумайте перед тим, як нести сюди документи!

,

Корупція процвітає.
І навіть не хочу слухати тих, хто пише, що, мол, як вивчиш, то не треба платити!
Може колись таке було, а зараз одного лише "вивчив" для них мало. І це факт!

,

Закончил университет в 2004 году природно-географичный факультет (заочное отделение),сразу скажу университет полный отстой.Никаких знаний и выраженная коррупция.Обучение на уровне ПТУ,а еще преподаватели националисты,которые ущемляют русскоговорящих студентов.После окончания уехал в Одессу и поступил в Медицинский университет.Вот это Университет,там с нас выжимали по полной программе.Университет является членом Международной и Европейской ассоциации.Закончил в 2011 году и очень благодарен за полученные знания преподавателям.Преподавателям и студентам Педуниверситета надо поучиться в Медуниверситете,чтобы узнать,что такое настоящая высшая школа!Имею два диплома Педуниверситета и Медуниверситета.Педуниверситет-оценка удовлетворительно,Медуниверситет -отлично!

,

Постійні внески, то на " ремонт ", то на "відробітки" , то на "потреби факультету" . А куди ж ідуть кошти від держбюджету та від контрактників ??? Це ж все протизаконно. Так звані відробітки ( примушують або відробляти на ремонті або платити за це встановлені кошти ) - вони просто придумані адміністрацією ВУЗу. Примушення платити чи відробляти на ремонтах карається законом. Невже розуміти цього не хоче адміністрація??? Чому про ці проплати говориться в усній формі ? Чому ж ректорат не видасть письмовий наказ про сплату коштів ???

,

Согласна со многими по поводу взяток. Знают об это все студенты. Но кафедры ( к сожалению бывшие) русского языка и литературы дают действительно хорошие знания, даже невозможно кого-то выделить. Очень сильные педагоги. Также кафедра педагогики. Остальные пытались делать видимость работы и не более. Хотя ВУЗ с историей, жаль, что опускается все ниже. Самое обидное, что в России мне сказали педагоги школ, что они в курсе, как учатся в украинских ВУЗах. необходимо что-то менять. И об в первую очередь должны подумать руководители всех рангов.

,

Нажаль, ні знань, ні практичних навичок у більшості викладачів не знайдеш. Це і зрозуміло: натура думає аби здерти собі грошей побільше зі студентів, майбутнє яких дуже не солодке як фахівців.

,

іфж одні взятки і не малі,а знань нема і не через те,що я не хожу,а тому що вони хочть нові шуби собі(

,

Університет може й хороший. Розуміння цього прийде з роками. Закінчую ІФЖ, (5 курс) і взагалі не знаю чому не пішла на заочне. Всю базу знань дали нам ща 4 роки, а тепер просто "водичку лиють". Стосовно хабарів... Жаль, що є пані професор, котра сама добровільно-примусово називає суми, притому для всієї групи. А так напряму ніхто нічого не вимагає. Хто хоче - сам заплатить. Але велике дякую кафедрі методики (вже нема) за те, що грузили нас своїм поредметом. Бо методика - це основа вчителя. Хороші викладачі - Куцевол О.М., Віннічук А.П., Кухар Н.І., Каленич В.М, Завальнюк І.Я.

,

Университет хороший для настоящих ботанов, которых ничего больше в жизни не интересует. всем медалистам сюда. Нормальный живой человек учясь тут будет маятся. Деканат в институте иностранных языков ужасный, как не зайдешь орут. Постоянно вводят какие-то новшества.

,

На самом деле университет довольно таки сильный,один из лучших в Виннице - это однозначно.И как же противно читать комментарии студентов,которые так поливают грязью свое учебное заведение.Выходит и себя поливаете грязью.Иначе зачем сюда поступали?!Считаю,нужно гордиться тем,что обучаешься именно здесь.Я горжусь Педагогическим,хороший универ!Лучшие годы жизни проходят именно здесь=)
Иняз ты лучший!

,

Обучение на уровне ПТУ,да еще коррупция на высшем уровне,поэтому после педуниверситета поступил и закончил медицинский университет,там тоже коррупция,но знаний дают намного больше и диплом намного престижнее.

,

ВУЗ класный (сестра там училась) если имеете мозги, то у вас все получиться.

,

Університет класний, (випуск 2010). Вступила сама на природничо-географічний факультет, без всяких взяток, на протязі навчання всяке бувало, але взагалі це найкращі роки студентського життя. А практика під час навчання це супер - студенти ніколи її не пропускайте і вам буде, що згадати. Особливо запам'яталися своєю людяністю А.В. Гудзевич, О.М. Гусак,Б.Д. Панасенко,О.М. Вальчук-Оркуша та багато інших.

,

классный,без взяток

,

Цьогоріч вступила на філфак. Скажу так, тут дійсно треба вчитись!!!!! В цьому університеті слід забути що таке "гуляти" і "спати" тому що весь свій час слід приділити виключно навчанню!!!!!!! А викладачі дійсно класні,принаймні поки що=)

,

Дуже хороший ВНЗ. Я гордий з того, що навчався в ньому.

,

я вообще,учёбу заочно несчитаю учёбой.Знание в университете дают хорошие,студент на тройку знает больше,чем в другом университете на пятёрку.

,

Закончил университет в 2004 году природно-географичный факультет (заочное отделение),сразу скажу университет полный отстой.Никаких знаний и выраженная коррупция.Обучение на уровне ПТУ,а еще преподаватели националисты,которые ущемляют русскоговорящих студентов.После окончания уехал в Одессу и поступил в Медицинский университет.Вот это Университет,там с нас выжимали по полной программе.Университет является членом Международной и Европейской ассоциации.Закончил в 2011 году и очень благодарен за полученные знания преподавателям.Преподавателям и студентам Педуниверситета надо поучиться в Медуниверситете,чтобы узнать,что такое настоящая высшая школа!Имею два диплома Педуниверситета и Медуниверситета.Педуниверситет-оценка удовлетворительно,Медуниверситет -отлично!

,

Шесть раз прошли на бюджет,в разных городах но дочка выбрала этот университет думаю всё будет хорошо, дочка не отличница,а твёрдая хорошистка,поступили легко никаких взяток не давали

,

Історичний - супер!!!

,

бомбєзний

,

Універ сильний всім, і традиціями і викладачами і студентами. Ходіть на лекції, практику і ніяких хабарів не буде. Факультет фізкультури - супер! Всім викладачам факультету - браво!

,

Був би гарний, якби б не такий корумпований. Ін. мова, психологія - прогнили в корупції

,

Закінчила заочно університет в 1997 році і жодного разу нікому з викладачів не платила за оцінки. Дякую за хороші знання. Особливо вдячна Петрук Галині Дмитрівні! Сама працюю викладачем в коледжі, маю вищу категорію.

,

Навчаюсь на 3 курсі ІФЖ. Дійсно, тут або треба добре вчитися, або мати хороші зв"язки. Я вибрала 1 варіант, але все одно 3 рази давала хабаря щоб не втратити стипендію. Літня сесія 2012 року - це взагалі ЖЕСТЬ!!! Іншого слова я не можу підібрати...державників валили на заліках...раніше цей процес відбувався тільки під час екзаменів.
Дуже прикро, що на факультеті багато випадкових людей, які не вчать, а просто платять і через 2 роки підуть до школи калучити дітей.
Тому, шановні абітурієнти, добре подумайте чи справді це ваша мрія, щоб потім не шкодувати все своє життя...

,

корумпований вуз, прикро за Україну !

,

Я вчилась як на заочному так i на денному, якщо вчиш то не платиш, а як що прогулюеш то плати. Хабарi тут набагато меншi нiж в iнших закладах. Тому я не проти того щоб платити, диплом дали,а це головне! А навчить нас життя!!! А ви б не брали взяток на iх мiсцi?

,

Підтримую добрі відгуки про наш ВУЗ, зокрема про рідний фізикоматематичний факультет .
Чудові були роки студентства..., молодість..., мудрі викладачі..., незабутні роки роботи на кафедрі фізики.
Здоров"я та успіхів всім випускникам, викладачам і студентам університету!

,

Ніколи не забуду студентські роки в університеті! А знання, які дали викладачі, - це неоціненний скарб. Хабарі є всюди, якщо не вчити, а хотіти просто оцінки. За 5 років навчання не дала жодного хабаря! Тому що постійно вчила. А викладачі поважають тих, хто бажає навчитись.
Вже 11 років працюю викладачем і керуюсь тими ж принципами. ))) Щиро вдячна філологічному факультету.

,

Перечитую відгуки і плачу... Плачу від щастя і гордості за свій рідний інститут. Плачу від сорому за тих студентів, які дозволяють собі так висловлюватись в бік чудових викладачів. Ніколи не забуду тих, кого обожнювала під час навчання - куратора ТОМУСЯКА А.А., ЗАБОЛОТНОГО В.Ф., КУЛИКА В.Т. і багатьох інших. Низький уклін вам усім!!!

,

Відмінний університет!!! Особливо історичний факультет!!!

,

Класний універ. Особливо фіз-мат і викладачі хоча вимогливі проте добрі та справедливі.Особливо Абрамчук В.С.,Миронюк М.В. З НИХ ТРЕБА БРАТИ ПРИКЛАД.

,

Язакінчив університет у 1995р,факультет фізичного виховання та МСМР.
Хочу подякувати всім своїм викладачам і побажати їм крепкого-крепкого здоров'ята, всього самого найкращого в житті.Класний універ! Мені все подобається, там всі чудові викладачі, Я судьбу благодарю,что Они меня воспитывали,как и всю мою неповторимою,великолепною групу.
СПА-СИ-БО! Досі згадую їх тепло і з вдячністю. А головне - знання я від них отримав, жодного разу не було соромно в подальшій роботі. Найкращі роки.
Усяке, напевно, десь є. Але я поганого не пригадую.

,

Історичний - супер!!!

,

Я учился в знаменитой гр."Б" Ф-1970-75гг.Куратор Пивень Г.Ф и декан Шунда Н.Н - это педагоги с очень большой буквы.Я судьбу благодарю,что Они меня воспитывали,как и всю мою неповторимою,великолепною гр.Б Ф-75г.
СПА-СИ-БО!

,

Ми - фізики групи "Б" 1970..75 років куратора та Вчителя Півня Григорія Филимоновича радісно зустрічаємось в рідному ВУЗі до цих пір!
Сьогодні ми здоровимо з Днем народження нашого декана та ректора
Шунду Никифора Миколайовича!
Бажаємо і в 80 літ бути бадьорим, чітким, проворним та ЗДОРОВИМ!
Никифор Миколайович казав, що не любить всезагальних свят (бо завжди на таких святах хтось незадоволений подарунком чи увагою).
Сьогодні свято однієї великої Людини.
Спасибі Вам Никифоре Миколайовичу за Ваш труд та виховання, низький Вам уклін!
Знайте - Ваші фізматики є по всій Україні, у школах, на виробництві та навіть у керівництві.
Швидко плинуть літа, але пам"ять назад поверта.....

,

Класний універ! Мені все подобається, є чудові вмкладачі, наприклад, Мельник Л.В., Поляруш Н.С., Холковска І. І взагалі, хто вчитсья тому і викладачі, і заняття подобається.

,

Университет который очень славиться поборами, преподаватели может конечно и хорошие но не все, многие ставят оценки за знания а многие и за деньги, хочешь здесь учиться плати и чем больше тем лучше. Я от учеби здесь не в восторге!

,

Хороший університет. Якщо хотіти вчитися, і брати ті знання, які вам дають, а потім їх ще й гарно викоростовувати, то можна і без хабарів гарно закінчити. Викладачі на моєму факультеті були чудові (факультет іноземних мов). Досі згадую їх тепло і з вдячністю. А головне - знання я від них отримала, жодного разу не було соромно в подальшій роботі. Студенти - мої друзі, чудові люди. Найкращі роки.
Усяке, напевно, десь є. Але я поганого не пригадую.

,

Обожнюю свій університет! Історичний НАКРАЩИЙ!!!!!

,

Я навчаюся в університеті в даний час . Вимушена не погодитися із вище зазначеними коментарям про хабарництво. Вчіться - щоб мати знання. Не знадобиться платити гроші. Не принижуйтесь шановні з приводу пліток про викладачів. Це ви про себе кажете. Про свої знання.

,

Ребята не поступайте сюда,знаний никаких,обучение на уровне училища.Мои сокурсники на выпуске говорили,что университет знаний не дает.И должно быть стыдно начиная от ректора до рядовых преподавателей,что выпускают нулевых студентов да еще с квалификацией учитель.

,

Після закінчення даного вузу повністю довелося перевчатися, оскільки знання, гарні і глибокі знання з математики, виявилися просто непотрібними, методика викладання математики, педагогічна майстерність та методика виховної роботи дуже цікаві дисципліни теоретично, але ніякі в застосуванні на практиці. Особлива "подяка" викладачам з кафедри інформаційних технологій, які нас нічому не навчили. От їх я згадувала перших роки 2 щодня і щоночі, коли готувалася до викладання пар з інформатики та програмування.
Якщо ви, абітурієнти, плануєте заробляти копійки, то йдіть вчитися сюди, але знайте, що знання, які ви отримаєте, можуть знадобитися на відсотків 10. Решту будете отримувати потім самостійно, хоча це проблема всіх вузів України.

,

Закончил университет в 2004 году природно-географичный факультет (заочное отделение),сразу скажу университет полный отстой.Никаких знаний и выраженная коррупция.Обучение на уровне ПТУ,а еще преподаватели националисты,которые ущемляют русскоговорящих студентов.После окончания уехал в Одессу и поступил в Медицинский университет.Вот это Университет,там с нас выжимали по полной программе.Университет является членом Международной и Европейской ассоциации.Закончил в 2011 году и очень благодарен за полученные знания преподавателям.Преподавателям и студентам Педуниверситета надо поучиться в Медуниверситете,чтобы узнать,что такое настоящая высшая школа!Имею два диплома Педуниверситета и Медуниверситета.Педуниверситет-оценка удовлетворительно,Медуниверситет -отлично!

,

З вдячністю згадую студентське життя на природничо-географічному факультеті у 1983-1988 рр., своїх однокурсників, а особливо викладачів. Не завжди маю змогу приїхати на зустрічі, проте часто переглядаю фото тих років: сільгоспроботи в садах Шевченково та Шипинок, польову ближню практику (Шацькі озера, Львів, Говерла, Чернівці...) далеку - Сахалін ...
Стосовно хабарів?.. За своє життя не дала жодного, як це не дивно звучить!
Просто бажаючим їх отримати ставила пряме запитання: "Скільки?" і вони всі (на диво) відповідали: "Ніскільки." А ви, якщо хочете мати дармове, не приклавши зусиль - платіть... Це ваше право.

,

гарний університет

,

От читаю ваші коментарі, шановні, і дуже рада, що в основному відгуки стосуються позитивних моментів навчання: хороших викладачів, цікавих предметів, гарних друзів... Я закінчила цей виш у 2009 р. із відзнакою і не шкодую про роки, проведенні у його стінах. Мені дуже подобалося вчитися і ніхто з мене грошей не "дир" (як пише Настя Левченко. Майбутній вчительці треба було б знати, як пишеться слово "дерти" та ще багато інших слів:) Просто нудить від цього ниття: "Хабарництво! Хабарництво!" Побільше працюйте над собою, майте мету і трудіться, аби досягти її, а не скигліть. А ще - ходіть на пари. Благо хороших викладачів у цьому виші не бракує!

,

Найкращиу уныверситет

,

це найкращий універ кращого просто неіснує.!!!

,

Совсем недавно окончил этот ВУЗ. Институт иностранных языков.
Мне с трудом представляется другой способ получить качественное образование.
Это место, где я всегда чувствовал заботу, небезразличие.
Спасибо Тамаре Ивановне. Несмотря на разные казусы, мы отлично друг друга понимали. А неформальные беседы в ее кабинете расслабляли до мысли, что вот-вот внесут кофе )))
Спасибо "ангелам-хранителям": Борщевской Майе Васильевне, Швец Татьяне Петровне, Хричиковой Ирине Семеновне, Валендюк Ларисе Пименовне, Глазуновой Тамаре Владимировне, Никитиной Инне Алексеевне, Боборыкиной Марии Александровне, Носик Стелле Григорьевне. Не знаю, чем так пришелся Вам по душе, но это была восхитительная поддержка с Вашей стороны. Наверное, мой максимализм и бунтарский склад импонировали Вам.
Спасибо мастерам: Козачишиной О.Л., Гладьо С., Кочетовой Н.В., Зверинину С.В.
Я всех помню и Люблю.
Блаженко А.Г.
теперь нач. отдела международных связей МОНсемьямолодежь Украины
;)))))

,

ІІЕП - найкращий факультет!!!*)ви - супер!!!*)

,

Універ-классс!!!!
Кузьміна Світлана Анатоліївна! Низький уклін Вам - за ваші знання! І не тільки... Буду вдячна Вам все життя.

,

Університет суперовий. Жаль, не всі викладачі такі. Але є й такі, якими варто захоплюватися.

,

Хороший університет, хороші викладачі! Я закінчила цей вуз у 2006 році філологічний факультет. Хто йде сюди по знання, то той хабарі не дає. Велике спасибі Слободинській Т.С., Козловській Г.І., Павликівській Н.М., Прокопчук Л.В., Поляруш Н.С. та багато ін., бо вони дали ті знання, які пригодились у майбутньому. Велике спасибі Вам.

,

Кафедра фізики і методики викладання найкраща! Група 4ФІ the best!

,

Це найкращий університет на світі, особливо ІППМ, група 3 Ж

,

Спасибо всем преподавателям фил.факультета! Училась с 1991 по 1995 годы.

,

Это отличная школа выживания! Кто реально хотел учиться и верил в учёбу без денег,тот достойный звания героя!)) Когда идешь сюда учиться,нужно быть готовым ко всему!

,

я б сказала що не дуже він і хороший

,

Найращий університет у Вінницькій області.Найрозумніші абітурієнти мають мають подавати сюди документи для навчання.

,

Вступайте, там переважна більшість хоче хабаря, особливо деякі директори-декани. Шестопалюк зроби щось

,

Кілька років тому закінчила історичний. За весь період навчання жодного разу не платила ні за іспит, ні за щось інше і закінчила з червоним дипломом.. Якщо є бажання саме вчитися - ніяких проблем не буде! Це були чудові роки, за які щиро вдячна Зіньку Ю.А., Коляструк О.А., Попу Ю.І. та всім іншим!!!

,

А я люблю свій унівєр, а особливо фізмат...

,

Універ так собі.Викладачі халатно відносять до пар. Дають більшість теоретичних ніж практичних знань.Освіта всеодно не така як у ВНТУ,

,

Непоганий універ.Я

,

природничо-географічний факультет росте! Це дуже приємно! Особливо в цьму 2011 році порадували успіхами!

,

Універ супер. Закінчив ПІФ. Вдячний за хорошу підготовку викладачам Уманець Т.Г., Подоляку В.О., Черкунову І.С., Волинцю В.О.. Цвілик С.Д., Іванову А.Р., Бойчуку В.М. То справжні профі. За гарний настрій на парах - Гаркушевському В.С. Були звісно і мудаки, які нічого не знають і не вміють або дерли гроші. Час навчання, то найкращі мої роки, роки моєї молодості. Спасибі викладачам за той досвід що мені передали.

,

Плохой университет. Учится нормально невозможно. Все преподаватели жутко берут взятки. Заранее решают кому ставить зачеты и нормальные оценки на экзаменах а кому нет. И их решения никак не зависят от того хорошо ты учишься или нет. И можно весь год не ходить результат будет аналогичным тому, если оч. сильно стараться, все сдавать и не пропускать.
И относительно комментариев выше: вы вообще про тот универ говорите?

,

На счет ВЗЯТОК-(ходите на лекции,сдавайте зачеты и никаких не будет ВЗЯТОК)

,

Університет хороший, високий рівень викладацької майстерності, наші викладачі дісно бажають нас навчити, передати нам свої знання.... І вже від нас залежить чи ми навчаємося, чи бігаєм і дає хабарі.... За три роки навчання в своїм інституті й мови не було про хабар....ніколи. Але були випадки, коли якийсь самовпевнений першокурсник на зимовій сесії хотів запропонувати викладачеві хабаря, це було доволі смішно, особливо його не розуміння як так, що гроші, виявляється, не все вирішують, і що тут оцінки ставлять за знання. ІІЕП - найкращий))

,

Гордий за те, що навчався в 70-75 роки групи - Б фізики, куратора Г.Ф.Півня. Вдячний своїм викладачам і нашому батьку Г.Ф. Півню за знання, виховання, надання життєвих настанов. Знання які отримав під час навчання у ВГПІ дали мені можливість пропрацювати вже 35 років у школах області. А ми одногрупники зустрічаємося в складі не менше 65 - 70% від повного складу групи кожного року.

,

Ми - фізики 70..75 року куратора і вчителя Півня Григорія Филимоновича:
Андрущак Іван Іванович
Бабенко – Шепета Анна
Бобровнік Світлана Антонівна – Малі шевська
Волосович Ванда – Голяновська
Горейко Микола Петрович
Донік Валерій Матвійович
Дудко Віктор Федорович
Зінич Віктор Григорович
Зуєв Сергій Павлович
Кондратюк Мих. Олександр.
Мартинюк Василь Дмитрович
Мельник Микола Іванович
Набоков Бор Анат
Оливко Тетяна
Потопальський Володимир Васильович
Савченко-Горейко Марія Федорівна
Семчук-Пєшкова Майя Ів
Сметанюк-Зелінська Валентина Григорівна
Смолійчук Андрій Данилович
Тимошенко Володимир Андрійович
Титко Дм Іванович
Чистякова Ніна Миколаївна
Юрченко Волод Вас
До цього часу здибаємося в Alma Mater з щирими гарними почуттями до ВУЗу та Викладачів. Серед нас є як прості вчителі так і великі люди.
Спасибі фізмату та уніварситету!

,

Просто супер.........!!!

,

Крутий унівєрсітєт я здобуду хароше обоазованіє і построю потом собі хату. ІМФІТО - класс

,

Супер

,

Супер!!!!!!!!!

,

Привіт із Черкащини. Дуже принижують висловлювання про взятки . Я навчалася на заочному відділенні історичного факультету і взятки не платила. Я НАВЧАЛАСЯ! Ви приходили за дипломом, а не за знаннями. Не хотіли вчитися - давали їм гроші, щоб вас не вигнали, а тепер говорите про взятки. Ви самі робите викладачів "хабарниками". Я люблю свій Університет. Щиро вдячна Григорчуку П.С., Зінько Ю.А.,Кравченку П.М., Поп Ю.І., Коляструк О, за те, що за 7 років роботи я маю вищу категорію, два рази була лауреатом обласного конкурсу "Учитель року."

,

Найкращий інститут.Найсильніший природничо-географічний факультет.Взагалі все чудово:і навчання,і студентська діяльність,і відносини які складаються між людьми.)))Ви не пожалієте якщо оберете наш університет.

,

Универ СУПЕР!!!!!!!!!!!!!!!

,

все супер!!!!!

,

Привіт із Полтавської області. Закінчила фіз-мат (заочне відділення) у 2001 році. Працюю директором школи з 2010 року. Тож про якість освіти судіть самі!:)
Привіт усім абітурієнтам 1995 року груп А-ФІ, Б-ФІ! Велика подяка усім викладачам, особливо Матяш О.І. та Мозговому О.В.

,

Самый лучший университет

,

Просто супер чекаю на лекції....))))))))))))

,

ПІФ - рулит .........................

,

Самий кращий-це ВНТУ-йому 5 балів
ВДПУ-4
ВНМУ-3
ВНАУ-2
ВТЕІ-1

,

Університет супер!!!!!!!! особливо інститут історії, етнології та права!!!!!!!!

,

так собы унывер

,

Да, что есть, то есть!

,

Універ класний!!!! Славиться найбільшим здирництвом ХАБАРНИЦТВОМ. Я поступила за взятки!!!!

,

В цьому університеті не цінують розум і знання. Лише дируть хабарі!!!!!

,

університет- хороший, корупція - відмінна!

,

Я училась на филологическом факультете по специальности русский язык и литература с 1974 по 1978 г. Получила прекрасное образование. Я благодарна всем преподавателям, которые меня учили. Куратом у нас была
Аврух Дора Давыдовна. Я Вас помню.

,

Як на мене може він і нормальний, проте спробували б ви всі вступити тепер до цього ВУЗу ще раз?

,

Университет хороший! Преподовательский колектив высококвалифицирован,а особенно Шеремета Р. А., Бекас О. А, Фурман Ю. Н.

,

Обожнюю природничо-географiчний ;-)

,

И знания, преподаватели на уровне ))

,

Університет супер!!!!!!!!!!!!!!! Кафедра психології:)

,

Я ніколи не забуду таких викладачів як КОСАКІВСЬКИЙ,КУЛІШ,МАЗИЛО,КОСТЮК,ТАРАТУТА.
На Ваших заняттях було дуже цікаво.Ви СПРАВЖНІ!!!!!!!!!Дякуючи Вам я отримала віру в справедливість,порядність,безпкомпромісність.

,

Найкращий університет у світі!!! А особливо, інститут іноземних мов! Дуже сильний викладацький колектив. Тут готують справжніх знавців своєї справи!!!

,

типічний вуз. немає у ньому нічого хорошого, але і немає нічого дуже поганого.

,

А никто правду не напишет, какие там взятки берут. Училась на заочном, и всем преподам было глубоко наплевать на знания, главное, чтобы конвертик был потолще.

,

Це найкращий університет у світі, особливо історичний факультет( інститут історії, етнології та права) та його викладачі. Дякую Вам за все, Ви дали путівку в життя.
Усім раджу здобути саме тут вищу освіту. Це будуть найкращі спогади у вашому житті і все промайне дуже швидко.

,

Факультет іноземних мов-це те, що треба!
Супер спеціалісти від Бога та чудові люди-Кочетова Н.О., Вишивана Н.В., Кириленко В.В., Носик С. Г., Борщевська М. В., Гладьо С. В., Куленко В. Є. Ми вдячні вам за вашу відданість, людяність та професіоналізм.
Дещо розчарувала кафедра педагогіки, де деякі викладачі використовують далеко не педагогічні методи навчання та виховання. Ганьба! Але з іншого боку їх просто затьмарюють благородством, витонченістю думки та професіоналізмом Сметанський М. І., Каплінський В. В., Гушеватий М.
Чудовий ВУЗ. Особливу подяку виносимо ректорові, талановитому вченому, керівнику, просто хазяїну та прекрасній людині Шестопалюку О. В. Так тримати, Олександре Васильовичу!

,

Физмат - родной факультет. Готовит настоящих специалистов. Мощная база, умные наставники, с юмором ...

,

вуз прекрасный! Кто хочет много знать-- сюда надо поступать!

,

Закончила ВУЗ в 1970 году. Сейчас на пенсии. 20 лет педстажа в Украине, 20 лет - в России. Почетный работник общего образования РФ, Почетные грамоты Министерств образования как Украины, так и России и т.п. Множество моих учеников благодарны мне, как учителю, а я благодарна своему ВУЗу. Никогда не пожалела, что выбрала себе такую замечательную профессию. Многих моих преподавателей уже нет в живых, но я их помню, благодарю за то, что смогли нас обучать доброму, вечному, мудрому... и дали хорошую и качественную подготовку. Профессия учителя должна выбираться по призванию, только по призванию. Иначе не стоит начинать... Поступайте, учитесь, и когда вам будет за 60, вы поймете, какая это радость, когда тебя помнят и благодарят твои ученики (в основном, через интернет). Дерзайте, молодые. Учитель - профессия прекрасная.

,

Горжусь тем, что в свое время была студенткой факультета иностранных языков. В этом году -30 лет как окончила университет.

,

на мою думку,цей університет найкращий у Вінниці,тому я хочу вступити саме до цього навчального закладу!!!

,

Цікаво, що ніхто не говорить про страшну корупцію в цьому універі. Всі хто закінчували цей заклад прекрасно знають про її існування. А також про численні випадки домагання студенток дорослими викладачами. Вистачає там чортівні.

,

Сам в минулому році закінчив, реально допомагає!!!

,

МУЗПЕД - це супер.

,

Норм!

,

Чудовий ВУЗ!

,

Найкращий ВНЗ регіону, а особливо ГЕОФАК випуску 2006 року

,

Достойный ВУЗ! Прекрасные преподаватели! Училась на филологическом факультете. Закончила ВУЗ в 1987 году.
У нас на факултете работали преподаватели , которых знали далеко за пределами Украины: Кващук, Горная, Буяльский, Рыбинцев, Козлова,Егурнова, Богачук, Тимофеевская,Малинковский и др. Знания, полученные в ВУЗе, пригодились!!!

,

Найкращий навчальний заклад для підготовки учителів. Славний своїми традиціями, доброзичливими викладачами, високою підготовкою. При умові, що вам подобається майбутня професія. А ще тут ви знайдете море друзів. Вже скоро 20 років як закінчив олюблений фізмат. Всім викладачам і однокурсникам здоров'я і наснаги.

,

Університет найкращий, собливо інститут педагогіки та психології.
1-В the best

,

найкращий університет і зовсім не провінційний))))))))))) тут весело особливо іст.фак!!!!!!!!!!!!

,

Университет довольно хороший, мне нравится, ну скажем так слишком провинциальный...
Провинциалы без обид

,

Завжди вічний - Історичний!!!

,

Геофак самий кращий:))))))))))))))))

,

Універ-супер!!!! Іст-фак-foreva!!! 3-Д-рулить.

,

досить пристойний заклад, тільки кому потрібна така кількість учителів?

,

Один из класных универов. Я заканчивал еще пединститут, но и тогда онбыл на высоте.

,

Іноді від нього хочеться піти і застрелитися, а іноді тут буває длсить весело

,

Я люблю свій університет. Особливо фізмат і свою групу 5МІ. Ми найкращі....

,

Самый лучший университет! Счастлива, что с 1978 по 1983 гг. жила на Ворошилова, 20! Счастлива, что моими преподавателями были Егурнова Л.З., Богачук - декан ф-тета, Козлова М.И., Чиликина-Кващук Н,, Горная П.Г. и наш куратор - Аврух Д.Д. Спасибо вам всем! Мы вас любим и помним!

,

природничо-географічний - клас!

,

Я дуже люблю свій університет. Навчаюся на природничо - географічному факультеті в групі 5 - В (випуск 2010). У нас найкращий факультет в університеті!!!

,

Найкращий університет, а особливо природничо-географічний факультет.
Група 5 - Ж, випуск 2010 року.

,

Це найкркщий університет!

,

Не дуже

,

Мой дорогой институт,как рада я,что ты тут! Ты все эти годы всегда светил мне,как в небе звезда! Дорогу ты в жизнь мне открыл,со мною всегда вместе был! Как я благодарна тебе за то,что в моей был судьбе!И пусть,хоть прошло столько лет,сияет бессмертный твой свет!

,

сильнейший универ.с мощной научной базой и преподавательским составом смело идите учится кто себя уважает

Все вузы в Виннице, а также колледжи и техникумы в Виннице, курсы в Виннице, репетиторы в Виннице, работа в Виннице

Обратная связь